By | January 16, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר WINDOWSDEFENDER.SITE. המדריך להסרת WINDOWSDEFENDER.SITE עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הדף WINDOWSDEFENDER.SITE הוא חדשות רעות עבור המערכת שלך. לראות ונחיתה על זה כל הזמן הוא סימן לזיהום. דלקת adware, ליתר דיוק. כידוע לך, פרסום מזיקים הם מטעה מאוד ערמומי. לא בוטחת בהם. שאתה תקוע עם זה ללא יוצא מן הכלל. WINDOWSDEFENDER.SITE מכיל קובץ script זדוני אשר מונעת את סגירתו. משמעות הדבר היא כי אם אתה מקבל לניתוב מחדש אל האתר, לא ניתן יהיה לצאת בלי להסכים להיות סיומת קצת להוריד הראשון של משהו כזה. . לא, בשום פנים ואופן, נותן את הסכמתך מה שרוצה בדף זה. . זה מסוכן סגור אותו עם העזרה של מנהל המשימות שלך ולהתחיל הפעלת גלישה חדשה.

כפי שאמרנו, הדף WINDOWSDEFENDER.SITE מציין כי קיימת דלקת פרסום במערכת שלך, במקום להוריד הרחבות זדוני יותר עליך להיות ממוקד על הסרת adware מהמכשיר שלך. פרסום מזיקים לא לעשות עבור דיירים נעימים. הם מעצבן פולשניות. הפעם יותר האיום הזה נשאר במערכת שלך, הבעיות יותר אתה נאלץ להתמודד. לא מטרידים אותי. מחק adware בהקדם האפשרי.

פעם במערכת שלך, המזיק לא לבזבז את הזמן. הוא מזריק כל הדפדפנים בעבר אמין שלך עם טונות של פרסומות. לא כל סוג של פרסומות. Adware עושה את שיעורי הבית שלה. לפני ההפצצות לספירה. זה מחקרים כדי ללמוד מה את אוהבת, מה אתם מעוניינים. לאחר מכן, היא משתמשת מידע ליצירת המודעות אשר אתה אוהב ולמצוא זה מושך. . למה? זה לא כי היא רוצה לשפר את קניות באינטרנט או חוויית הדפדוף. כמובן, לא. יש לו אג’נדה משלו. Adware צריך לחץ שלך. הוא נוצר כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לאתרים מסוים, ובכך לייצר הכנסות לשלם לכל קליק על בעליו. לכן הוא צריך אותך ללחוץ על מודעות זה מראה לך. עבור כל לחיצה שלך, ההאקרים משלמים. הופכים את מעסיקם. אבל זה לא הכל.

להיות זהירים במיוחד. דבר ש-adware מציג אפשר לסמוך עליו- לא אכפת לו הביטחון שלך. היא רק מציגה מודעות הניצוץ ההתעניינות שלך אז לחץ. המודעות, לעומת זאת, אינם מאומתים. רוב האנשים אפילו פגום או מטעה או שניהם. אם אתה לוחץ בטעות על הפרסומת הלא נכון, עלולה להחמיר הקשה שלך על-ידי הורדת מזיקים יותר על הלוח. אל תבטח את הפרסומות. אם הצעה נראה טוב מדי כדי להיות אמיתי, זה כנראה לא. אל תעשה את הטעות של לחיצה. לעשות את המיטב כדי להיפטר הפרסומות. הדרך היחידה לעשות זאת היא להסיר את תוכנת הפרסום עצמו. אחרת, זה יהפוך אגרסיבי יותר ויותר עם כל יום שעובר, להציף אותך אפילו יותר מודעות. אל תבזבז את הזמן שלך. בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, להיפטר הפולש לתמיד. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

איך לך נגועים adware? מזיקים כמו זה לנסוע בדרך כלל חבילות עם תוכניות אחרות להוריד ממני באינטרנט. עם זאת, אם תאיץ את ההתקנה, לדלג על תנאי, לא תבחין apps נוספת המצורפים על הצרור כך שהם מזינים את המערכת שלך ללא הפרעה. כדי למנוע זאת, תמיד לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה. הם זמן רב יותר אך גם לתת לך שליטה מלאה על תהליך ההתקנה. אתה יכול לראות את כל התוספות, לבטל את הבחירה בהם לפני התקנת התוכנית. רצית במקור. לעשות את זה בפעם הבאה שאתה מוריד משהו. לעשות בדיקת הנאותות. . זה הדרך היחידה להגן על המחשב האישי שלך.

הסרת התקנה של WINDOWSDEFENDER.SITE

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר WINDOWSDEFENDER.SITE של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר WINDOWSDEFENDER.SITE מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *