By | December 22, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Windows תהליך מנהל (32 סיביות). המדריך להסרת Windows תהליך מנהל (32 סיביות) עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

מנהל תהליך של Windows (32 סיביות) שייך לסוג אפשרי הגרוע של סייבר וירוסים. זה סוס טרויאני. אתה כנראה מכיר מוניטין נוראי של הטרויאנים, אם לא התמודדת עם כזה נודניק לפני, עכשיו אתה הולך להבין למה הם כל כך חשש. סוסים טרויאניים הרסניים להפליא, מנהל תהליך של Windows (32 סיביות) אינו חריג. היא נכנסת המערכת שלך בשקט מוחלט, זה יכול להיות די הרבה זמן לפני בכלל מבין שזה שם. ישנם סימנים, אבל לך לשים לב קרוב מאוד אל המחשב שלך כדי לאתר אותם.

למשל, ביצועים איטיים יותר PC. סוסים טרויאניים להשתמש הרבה משאבי המחשב ולקחת הרבה של ה-CPU, זיכרון פעולה המאטה באופן משמעותי את המחשב שלך. אתה נאבק עם ביצוע בדרך כלל. זה קורס ו אתחול מחדש לעתים קרובות. דפדפנים שלך להקפיא. חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב, וכו ‘. אם אתה מבחין את המחשב האישי שלך מתנהג ככה, אז זה אפשרי שיש לך סוס טרויאני על הלוח. למותר לציין, הסרתו המיידית חייב להיות העדיפות הראשונה שלכם. ייטב לך להיפטר כך ייטב. תסמכו עלינו, עיכובים להוביל חרטה.

סוסים טרויאניים הם מרגלים. הם מתוכנתים לעקוב אחר כל מה לעשות, נקליט את זה. מנהל תהליך של Windows (32 סיביות) עושה את אותו הדבר. הריגול מתחיל ברגע המזיק מחליק במערכת שלך. היא משתמשת דפדפנים שלך הם מרגלים התקנים ורואה את כל מה שאתה עושה. לאחר מכן, כאשר ראה אותו אסף את הנתונים, הוא שולח אותו כדי crooks מאחורי זה. עם זאת, יש משהו יותר גרוע.

האם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או עבור קניות באינטרנט? רוב האנשים אם אתה מצער במיוחד, ייתכן מנהל תהליך של Windows (32 סיביות) אפילו לגנוב את פרטיך המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. לדמיין מה יכול לקרות אם אלה בסופו של דבר בידיו של נוכלים. אפשר בקלות ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו גניבת זהות. כמו כן, באמצעות המחשב הופך להיות אתגר אמיתי.

מנהל תהליך של Windows (32 סיביות) מתעסק עם רישום המערכת שלך ללא הרשאה. זה מוסיף או מסיר ערכים ממנו, שינוי בקבצי מערכת חשובים ולא לחלוטין נזקים אחרים. כתוצאה מכך, היישומים שלך לא יפעלו כהלכה, אם בכלל. פעילויותיך באינטרנט מושפעים גם כן. הסוס הטרויאני כיצד למנוע חטיפת דפדפנים שלך, מזריקה אותם עם טונות של המודעות מעצבן וגורם להם לנתב מחדש את הדפים מוצלת על כל צעד ושעל.

בעיקרון, עם תהליך מנהל Windows (32 סיביות) על הלוח, באמצעות המחשב הופך להיות משימה בלתי אפשרית. . ובכן, אתה יכול להשתמש בו, אבל אתה ללא הרף ייחשף לסיכון תוכנות זדוניות ופרטיות. בנוסף, הסוס הטרויאני מגישה דלת אחורית זיהום אחרים וזה יכול להדביק את המחשב שלך עם תוכנות זדוניות יותר בתוך זמן קצר. אם זה קורה, אתה מקבל מובס. המחשב לא יוכל להחזיק מעמד, זה יהיה לשבור לתמיד. מחק את הסוס הטרויאני כל עוד יש לך ההזדמנות.

איך להיכנס Windows תהליך מנהל (32 סיביות)? באחת השיטות הכי פופולרי ויעיל עדיין הסתננות המסתמכים על סוסים טרויאניים הוא דואר זבל. האקרים המזיק לצרף הודעה חוקיות לכאורה אשר ישלחו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך. אם תפתחי אותה, הזיהום תהלוכות בבית. . זה כל מה שצריך. אין שאלות רשות או תהליכי התקנה. בלחיצה אחת היא כל מה שצריך בשביל הזיהום להגיע פנימה

להיות זהיר עם הודעות דוא ל משולחים לא מוכרים. לא למהר לפתוח אותם לפני אימות כתובת הדואר האלקטרוני של השולח. אם משהו לא נראה חשוד, מחק את ההודעה מיד. נוכלים מתפללים להזנחה שלך. הוא פותח את הדלתות של המחשב תוכנות זדוניות. דריכות סגירת הדלתות האלה. בחר בחוכמה מי מהם אתה הולך לספק.

מנהל תהליך של Windows (32 סיביות) להסיר

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Windows תהליך מנהל (32 סיביות) מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *