By | August 2, 2018
Remove White-canary.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר White-canary.com. המדריך להסרת White-canary.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה לעתים קרובות האתר White-canary.com. זה אומר שיש לך adware במחשב שלך. דף זה הוא אינדיקציה ברורה כי יישום זדוני הדביק את הדפדפן שלך. פרסום הוא מסוגל להתפשר על האבטחה האינטרנט שלך. זה יכול בקלות להשיג נתונים פרטיים כגון אך לא הוגבל לגלישה היסטוריה, הרגלים או חיפושים. עם המידע הזה, יהיה מסוגל לייצר פרסומי מתאים למשתמש בנראה ללחוץ על.

מה המטרה של אותן פרסומות? כדי ליצור הכנסה לשלם לכל קליק. כאילו המסך מוצף פרסומות ופריטים מוקפצים היה לא מספיק, ייתכן שתבחין גם הנוכחות של הרחבות שהותקן, תוספות או סרגלי כלים בדפדפן שלך. הם הותקנו על-ידי adware עצמו, ללא ידיעתך או הסכמתך. המטרה שלהם היא לסייע הטפיל סייבר תוכניות זדוניות שלה.

Remove White-canary.com

The White-canary.com Virus

פרסום היא התפשטה בדרך כלל באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, בקשות לעדכון שמגבילים, זיוף תוכנה, וכו ‘. אם הורדת התוכנה מהאינטרנט, אנו ממליצים בחירה מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה. . למה? כי לעיתים קרובות מפתחים לארוז מחדש יישומים או תוכניות ולכרוך אותם יחד עם תוכנות זדוניות אשר לא יחשף כראוי.

בדרך זו, אם בצע העצה שלנו, תוכל להציג את התוכן המלא של התוכנה שברצונך להתקין. אם אתה מבחין כל תוכניות נוספות או יישומים, רוב הסיכויים הם תוכנות זדוניות בתחפושת. אתה יכול בקלות לבטל את הבחירה בהם דרך מצב התקנה זו.

חשוב למשתמשים לדעת שכי פרסום הוא לא משהו שהם ירצו על המחשב שלהם. תוכנה זדונית כזו היא איום אמיתי על אבטחה באינטרנט והפרטיות שלך. המודעות שנוצר על ידי טפיל מעצבן זה ייתכן התפוצץ חשוד ומסוכן אפילו באתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים. אתם עשויים לחשוב כי אתה לחיצה על אום פרסומת אמין המקדם של מכירה בלעדיים שבהם אתה מתעניין, אבל אתה יכול להיות רחוק מן האמת.

בלחיצה אחת, מבלי משים, ביודעין פותחים דלת אחורית עבור האקרים המבקשים לגנוב את הנתונים האישיים שלך ולשתף אותו עם אנשים אחרים למטרות רווח. יתר על כן, התנועה לספירה, שנוצר על ידי adware יגדל רק לאורך זמן. הדפדפן שלך ייכשל בסופו של דבר לעבוד כמו שצריך ולהתחיל לקרוס או להקפיא באופן בלתי צפוי. לא ניתן יהיה לעשות כל סוג של עבודה בדפדפן שלך. בגלל זה אתה צריך להסיר טפילים מזיקים מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. ככל שאתה לעכב את הסרתו, ההשלכות של שהותה יקבל יותר גרוע.

הסרת התקנה של White-canary.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר White-canary.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר White-canary.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *