By | December 15, 2017
Remove Wemidon.win

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Wemidon.win. המדריך להסרת Wemidon.win עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה מתמדת של הדף Wemidon.win הוא סימן רע מאוד. זה אומר כי המחשב בנמלים זיהום. טפיל פרסום זה שאורב איפשהו בפינות במערכת שלך, התצוגה של Wemidon.win זו הדרך שלה להראות. את עצמו אליך. הראש. האזהרה. יש טפיל של פרסום במערכת שלך לא יובילו לשום דבר טוב. ההיפך הוא הנכון. תתמודד עם המון בעיות אשר ממשיכה לצמוח הן מספרים וחומרת ככל שחולף הזמן. לעשות את המיטב כדי למחוק את תוכנות פרסום בהקדם האפשרי.

ברגע תזהה את האתר Wemidon.win משתלטים על דפדפנים שלך, לבצע פעולות. למרבה המזל, זה המזיק קל יחסית להתמודד אם לא מטרידים אותי, פעלה באופן מיידי. אם תתעלם זה מהווה, למרות הסיכונים והמצב להחמיר, הזיהום עלול גם לגרום לנזק בלתי הפיך. אל תיתן לזה לקרות. מבין שיש לך מה להפסיד אבל הרבה כדי להשיג על-ידי מחיקת הפולש. לעשות את זה בהקדם האפשרי. להגן על עצמך מפני הבעיות הרבות ש-adware עומד לזרוק עליך. ייטב לך להיפטר כך ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך.

כאשר adware ישקע הוא, Wemidon.win הופך לווייתי המקוון שלך. זה הופך את הצל שלך, רואים את זה כל הזמן אתה תיגע באחד הדפדפנים בעבר אמין שלך. אבל זה לא הדף רק שאתה נאלץ לבקר. כמובן, לא. עקב adware תנתב אותך לדפי מוצל כל הזמן. חלק מהם אפילו עשוי להיות מלא זיהומים שבה אתה יכול לקבל בלחיצת עכבר אחת. מלבד מתוך כך, אתם גם מופגזים בפרסומות.

המזיק זורק מפולת שלגים של המודעות אליך, אם תלחץ עליהם, האקרים ולקבל משכורת זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק. הקליקים שלך למלא את הכיסים של הפושעים. הופכים את מעסיקם. אבל יש עוד. המודעות להסתיר גם סיכונים. הם ממומנים. רובם, בכל מקרה. על ידי לחיצה אתה לא רק עוזר ופושעי אינטרנט להיות עשירים יותר, אבל הם גם לחשוף את עצמך לסיכון תוכנות זדוניות.

Remove Wemidon.win

The Wemidon.win Virus

בדיוק כמו עם האתרים מפוקפקים, בלחיצה על הפרסומת הלא היא כל מה שצריך כדי לקבל נגוע עוד טפילים. קליק שלך שווה את רשותך. התוכנה הזדונית נכנס במחשב שלך ומשאיר אותך אדיש. הבעיה השנייה שאתה מול הוא המודעות הן פשוט יותר מדי כדי להימנע. הם בכל מקום, במוקדם או במאוחר תלחץ גם אם אינך מתכוון להציע.

לפעמים פרסומת קופצת ממש מתחת הסמן של העכבר או נע מתחתיו, תלחץ על זה. או, זה חוסם את כל העמוד בסופו של דבר כאשר אתה מנסה לסגור אותו עם כפתור “X”, אתה מנותב מחדש אל דף חשוד. אתה לא יכול לנצח בקרב הזה. הדרך היחידה להיפטר של מודעות, ניתובים מחדש היא להסיר adware לחלוטין. ברגע שאתה עושה את זה, והכל יחזור לקדמותו. . אז, תעשה את זה. בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, מחיקה מיידית של דלקות.

כיצד adware להזין את המחשב האישי שלך? בדרך כלל, מזיקים אלה מסתמכים על טכניקה הכרוכה. אז, בפעם הבאה שאתה מתקין תוכנית או עדכון, שימו לב אתה לא יודע מה עוד עשוי להיות כרוכות עם אותם. לא למהר ולקרוא הכל בקפידה. לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה. הם זמן רב יותר, אבל הם גם מאפשרים לך לראות אם ישנם כל apps “בונוס” המצורפת התוכנית המקורית אשר עומד להיכנס המכונה שלך. אתה גם יכול לבטל את הבחירה בהם לפני סיום ההתקנה. אנו ממליצים שלך לעשות את זה. תוספות כאלה בדרך כלל וירוסים ואתה לא צריך אותם על המערכת שלך.

הסרת התקנה של Wemidon.win

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Wemidon.win מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *