By | February 20, 2018
Remove Websearch.thesearchpage.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Websearch.thesearchpage.info. המדריך להסרת Websearch.thesearchpage.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Websearch.thesearchpage.info שייך לקטגוריה של חוטפי דפדפן כי ברגע זה מזין את המחשב, זה גורם למגוון שינויים למערכת בלי לבקש את רשות כלשהי.

ראשון, התוכנית יהיה לשנות את ברירת המחדל של דף הבית ו מנועי חיפוש, אבל זה בהחלט לא הכל שחוטפי יעשה. למעשה, Websearch.thesearchpage.info רצון לבצע שינויים כל זה מרגיש כמו לעשות, בלי לבקש את רשותך בכלל. בדרך זו, האבטחה הוירטואלית שלך אולי ברצינות מאוימים, כך יהיה עליך כדאי למחוק את החוטף מהמחשב שלך בהקדם האפשרי.

לרוב, תסנין Websearch.thesearchpage.info המחשב על-ידי מסתתר מאחורי מערכת זיוף או תוכנית עדכונים. אפילו יכול להיות גורם שלך לחשוב כי אתה מתקין Java או עדכון של פלאש, בעוד, למעשה, אתה נותן את in. החוטף של

כמעט אותו הדבר קורה כשמדובר freeware חדש במהלך תהליך ההתקנה, המחשב משתמשים בדרך כלל אינם זהיר הרבה כי הם ממהרים כדי להשלים את ההגדרה ולהסכים כל לתנאים ולהתניות שמספקת התוכנית אפילו בלי לקרוא אותם. בדרך זו, משתמשים בסופו עם החוטף במערכות שלהם. חוץ מזה, אתה צריך לשמור בראש Websearch.thesearchpage.info יכול גם להזין את המערכת מבלי שיבחינו באמצעות כמה קישורים פגומים, אתרי אינטרנט פגומה או קבצים מצורפים דוא ל זבל.

Remove Websearch.thesearchpage.info

The Websearch.thesearchpage.info Virus

פעם אחת Websearch.thesearchpage.info הדביק את המחשב שלך, יש כמה מתסכל ולא דברים מסוכנים תצטרכו להתמודד עם. הראשונה שבהן היא העובדה כי כאשר חוטפי מדביק את המחשב, ההרחבה זו לא מאוגד עוד זמן כדי לבקש את רשותך לפני ביצוע שינויים. משמעות הדבר היא כי שינויים קבועים ייעשו למערכת שלך ללא ידיעתך או אישורך. עם זאת, זו אינה הבעיה המרכזית שתצטרכו להתמודד עם.

מה כדאי לדעת זה רצון Websearch.thesearchpage.info לפקח ולאחסן את פעילות וירטואלית שלך כל הזמן. לאחר התוכנית אוספת את כל המידע שצריך, Websearch.thesearchpage.info ישלח אותו לצד שלישי לא ידוע מוסתר מאחורי החוטף. נתונים אלה יכלול את כל פעילויות הגלישה שלך, דהיינו בחיפושים באינטרנט, כתובת IP, ואת כל המידע האישי והפיננסי אתה אוכל לשתף באינטרנט – עבור מופע, שמך, מספר הטלפון, חשבון בנק, ועוד. שים לב, כי הנתונים המשותף יכול לשמש למטרות זדוניות, ולכן מה שאתה צריך לעשות, במקרה הזה היא להסיר את Websearch.thesearchpage.info מן המחשב כפי שאתה שם לב לזה.

החדשות הטובות הן כי הסרת Websearch.thesearchpage.info אינה תהליך קשה. באפשרותך למחוק את היישום באופן ידני או אוטומטי. למקרה שתצטרך עזרה עם תהליך ההסרה, באפשרותך לבצע לשאוג ידנית ההוראות המפורטות במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין.

הסרת התקנה של Websearch.thesearchpage.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Websearch.thesearchpage.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *