By | February 1, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Websearch.eazytosearch.info. המדריך להסרת Websearch.eazytosearch.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Websearch.eazytosearch.info הוא חוטפי דפדפן הנתמכות על-ידי פרסום אשר משנה את ברירת המחדל של דף הבית ו מנועי חיפוש ללא ידיעתך. כאשר מותקן, התוכנית מתחיל להציף את המערכת עם מספר פרסומות ופריטים מוקפצים להוביל אל אתרי אינטרנט חשודים, לגרום נזק למחשב שלך.

אם Websearch.eazytosearch.info כבר נמצאת המערכת שלך, כאשר אתה מבצע חיפוש באינטרנט, הוא יציג בחסות המודעות במקום אלה אמיתית. בנוסף, יאט את מהירות הדפדפן שלך, ולכן אתה צריך להסיר את Websearch.eazytosearch.info מהר ככל האפשר.

לרוב התוכנית מגיע למערכת שלך יחד עם כמה יישומים אחרים. זה קורה בדרך כלל כאשר תפעיל את תהליך ההתקנה ולאחר מכן לדלג על האפשרויות צעד אחר צעד. אם קראת את ההוראות בקפידה, אתה יכול להימנע התוכנה הזדונית על ידי ביטול הסימון כמה תיבות על המסך אשף ההתקנה. בדרך זו, להגן על המחשב מפני Websearch.eazytosearch.info. שימו לב כי עליך תמיד להוריד תוכניות מאתרי האינטרנט הרשמי שלהם כי הם נמנעים שמגבילים תוכנה לא מהימן.

המשפחה של חוטפי דפדפן גדול של Websearch.eazytosearch.info נקרא Websearch. המחשב זיהומים אחרים שמקורם תקסט המשפחה Websearch.just-browse.info, Websearch.homesearch-hub.info, Websearch.helpmefindyour.info. החוטפים של Websearch להשתמש במנוע סיומת justplug.it, היוצרים של justpulg.it מספקים שירותי הייצור של הרחבות דפדפן בפלטפורמות.

כאשר Websearch.eazytosearch.info נכנס למערכת שלך, זה מתחיל ניטור הפעילות המקוונת שלך, חולקת את המידע הזה עם ספקים חיצוניים מפיצים. . זה איך המפתחים של התוכנית לספק לך מודעות מותאמות אישית.

בעיה נוספת בנוגע לשימוש Websearch.eazytosearch.info היא העובדה שהוא מגיע יחד עם סיומת adware SearchNewTab אשר חוטף עמודי הכרטיסיות חדש. בנוסף, היישום יכול להפריע שלך גלישה באינטרנט על-ידי הצגת קישורים ממומנים של ניתוב מחדש אל אתרי אינטרנט חשודים מסוימים. כדי למנוע בעיות נוספות הקשורות לפעילות וירטואלית שלך, עליך להסיר את Websearch.eazytosearch.info יחד עם הסיומת SearchNewTab.

כמו Websearch.eazytosearch.info הוא מזיקים, כדאי שתעקבי אחרי לשאוג הוראות ההסרה מאמר זה. ברגע שהתוכנית נמחק, עליך לסרוק את המחשב שלך עם גלאי אמין תוכנות זדוניות כדי לחפש ולהסיר קבצים זדוניים.

הסרת התקנה של Websearch.eazytosearch.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Websearch.eazytosearch.info של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Websearch.eazytosearch.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *