By | November 30, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Web Browser Redirect. המדריך להסרת Web Browser Redirect עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם נתקלת ניתובים מחדש קבועים לדפים מוצל בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון? זה מרגיש כאילו דפדפנים שלך כבר לא בשליטה שלך? אם כן, זה אפשרי כי אתה נגוע בווירוס Web Browser Redirect. סוג זה של תוכנות זדוניות עושה בדיוק מה שהזכרנו לעיל. כיצד למנוע חטיפת דפדפנים שלך וזה מקשה על גלישה באינטרנט שלך. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש כפי שאתה כל הזמן משתבשות. החדשות הטובות, עם זאת, כי אתה תקוע עם הזיהום הוא נשלף לחלוטין. צריכה להיות לך שום בעיות מתמודד עם זה. כלומר, כמובן, אם לנקוט מיידית אל תיתן את המצב יצא משליטה.

זוכר הווירוס ניתוב מחדש נשארת על הלוח, הנזק יותר שזה הולך לגרום לך זמן רב יותר. לכן, ברגע שאת מרגישה שיש משהו לא בסדר עם הגלישה שלך, להתחיל לחפש את הבעיה. תשיג לעצמך תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות, הפעל סריקה יסודית של המחשב כדי לוודא כלום הוא שמאל מבלי שיבחינו. ברגע שתמצא את המזיק אשר עשה בלגן של פעילויותיך באינטרנט, למחוק אותו על המקום. שנקדים, כן ייטב.

זיהומים Web browser redirect לא רק להופיע על הבמה תוכנות זדוניות. נוכלים יש כבר פיתוח אותם כבר הרבה זמן עכשיו. כפי שאתה יכול לדמיין, הם יוצרים להם סיבה, לכן זה רווח. עם העזרה של וירוס כזה, האקרים להרוויח כסף. המזיק מגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים, ופושעי אינטרנט ולקבל משכורת בגלל זה אתה מנותב מחדש מוצלות כל הזמן. עבור כל דף שכבשתם, המפתחים של הווירוס להרוויח כסף.

כמו כן, הדפדפן ניתוב מחדש של וירוסים מרגלים עליך ואת אוסף מידע. היא מפקחת מה אתה מחפש באינטרנט, אז זה מפנה עמודים עם תוכן דומה. היא משתמשת המידע הזה כדי להתאים פרסומות מיוחד בשבילך גם כן. אתה ודאי הבחינו כי מספר הפרסומות שתראה גדלה באופן משמעותי. . זה לא צירוף מקרים…

Web Browser Redirect bombards תהיה עם המודעות אשר ניצוץ לתחומי העניין שלך, ובכך בטוח אתה מתפתה ללחוץ עליהם. אם תלחץ, נוכלים משלמים שוב. זה נקרא מערכת שיווק לשלם לכל קליק, ופושעי אינטרנט מנצלת אותו כדי ליצור רווחים ללא מאמץ. אבל זה לא הכל. מידע אישי זה מכם את המזיק רשומות משמש לא רק למטרות שיווקיות. הזרים מאחורי הזיהום יכול בקלות להשתמש בה עבור אג’נדות זדוניים אחרים גם כן. לחלופין, הם יכולים למכור את זה לצדדים שלישיים עם אינטרסים מפוקפקים. . זה לא בטוח…

תאר לעצמך מה נוכלים יכול לעשות עם האישורים האישי והפיננסי שלך. תעשה לעצמך טובה, אל תתנו להם לגנוב את הנתונים שלך. למצוא את הווירוס ניתוב מחדש מיד ולהסירו מהמערכת. ככל שנחוץ יותר זמן שזה חייב לגרום לך לנזק בלתי הפיך. להשתמש במדריך שלנו להסרת מפורט להלן, להיפטר הפולש לתמיד.

כיצד להגן על עצמך מפני זיהומים עתידיים? מילה אחת – דריכות. כל טפילים להסתמך על טריקים כדי להיכנס למערכת שלך, אבל הם מסתמכים בעיקר על חוסר הזהירות שלך. אם אתה לא שם לב על מה הדפים שבהם אתה מבקר, מה אתה לוחץ על, מה אמרת “כן”, אתה בעצם פותח את הדלתות של המחשב תוכנות זדוניות. דריכות הוא זה יכולה להגן עלייך.

לחשוב פעמיים לפני שהסכמתי משהו. הימנע ואתרים מפוקפקים שלא אומתו. השתמש מקורות אמינים בלבד. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות בעת התקנת תוכנית או עדכון. רק לשים לב יותר. תוספת קטנה של זה יכול לחסוך לך המון בעיות.

הסרת התקנה של Web Browser Redirect

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Web Browser Redirect מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *