By | October 4, 2018
Remove WeatherBlink Toolbar

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר WeatherBlink Toolbar. המדריך להסרת WeatherBlink Toolbar עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

PUP מייצג פוטנציאל התוכנית הלא רצויה. WeatherBlink Toolbar הוא דוגמה של תוכנית כזו לא רצויים. אם מגעיל שהרחבה הופיע במכשיר שלך, להכין עבור צרות. הכלי אמין לכאורה נוצר על ידי Mindspark-רשת אינטראקטיב בע מ הוא יועבר כמו כלי זה יביא לך כל מיני סוגים של עדכוני מזג אויר בכרטיסיה חדשה. במציאות, המשימה שלה היא נחיל את המסך שלך עם כל סוגי תוכן פולשניות.

בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך, להיות נפגשת עם פרסומות מעצבן בצורה של חלונות קופצים, באנרים, מהבהב הודעות ומבצעים אפילו ב- text. עבור כל קליק תעשה עליהם, ישלמו את הטפיל. הכלבלב מתוכנת כדי לרגל אחריך, ולרכז את כל סוג של מידע באינטרנט. זה ישיג את היסטוריית הדפדפן שלך ולהתאים בתוצאות החיפוש, כך זה לשיפור המודעות, כך סביר יותר ללחוץ עליהם.

Remove WeatherBlink Toolbar

The WeatherBlink Toolbar

WeatherBlink Toolbar יש אתר משלו. אם אתה בוטח הבטחותיה, אתה גר להתחרט על ההחלטה שלך כדי להוריד אותו. ברגע שהוא מקבל מותקן, הוא יתחיל להמיט הרס מוחלט על הדפדפן שלך. למרבה הצער, זה לא הדרך היחידה שטפיל זה להסתנן אל המחשב שלך. הכלבלב גם מבצבצים מאחורי דוא ל זבל, קבצים מצורפים, טורנטים, freeware, בקשות לעדכון מזויפים, המודעות לא אמין, הקישור, וכדומה

אתה צריך להבין, כי התוכנה מסוכן כמו זה מסתמך על נאיביות ועל חוסר הזהירות שלך. אם אתה לא משלם תשומת לב מה אתה לוחץ, אולי תמלא בשוגג גישה כזאת המזיק למחשב שלך. כאשר תגלה מה שעשית, זה עלול להיות קצת מאוחר מידי.

בעוד WeatherBlink Toolbar מתיימרת להיות לך לעזר, זה דבר שימושי. אתה לא צריך כזה האפליקציה במחשב האישי שלך. ככל. תשמור אותה ללא התערבות, המצב שלך יקבל יותר גרוע האיום הזה מתוכנת כדי להציג מודעות רבים ככל האפשר, בלי לדאוג אם הן יובילו דפים מאובטחים. זה נאמר, ייתכן לחיצה מקבל rerouted לאתר ספקים חיצוניים חשודים או אפילו מסוכן. לא רק זה, אבל הדפדפן שלך יתחיל לקרוס ומקפיאים עד שזה יפסיק לעבוד לחלוטין, הכל בגלל הכמות העצומה של פרסומות לזרוק את דרכו.

מאת לא פועל נגד הכלבלב, סיכנת והפרטיות באינטרנט. מידע בעל ערך כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, כתובות IP, מספרי כרטיסי אשראי, וכו יכולים בקלות ליפול לידיים של נוכלים, המבקשים למכור את המידע הזה לאנשים אחרים. הדרך היחידה לצאת מהבלאגן. ולחזור אל חוויית גלישה מאובטחת היא להסיר את WeatherBlink Toolbar מהמכשיר שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה.

הסרת התקנה של WeatherBlink Toolbar

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר WeatherBlink Toolbar מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *