By | November 3, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר WDF.exe. המדריך להסרת WDF.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

להגיד את זה WDF.exe היא וירוס מסוכן מאוד אינו מספיק. אתה מתעסק עם סוס טרויאני. כפי שאתה ודאי יודע, סוסים טרויאניים, יחד עם ransomware, נחשבים מסוכנים ביותר שני סוגי דלקות קיברנטי. למרבה הצער, אתה מתעסק עם אחד מהם. WDF.exe היא מזיקה מאוד. . זה מסוגל לגרום לך כל מיני סוגים של נזק. אפילו יותר, סוסים טרויאניים משמשים לעתים קרובות כמו דלת אחורית עבור ransomware. הם עוזרים הצפנת קובץ וירוסים, עלו לסיפון.

תאר לעצמך מה יקרה אם תידבקי עם שני מזיקים המפחיד ביותר אי פעם. המחשב לא יוכלו להתמודד עם זה. זה יתמוטט לחלוטין לא לקחת את הסיכון הזה. ברגע אתה מבין שאתה מארחים WDF.exe, לנקוט בצעדים כדי למחוק אותו. לפני הסרט מזמין את החברה. הטרויאני מתוחכם מאוד. אז היא להסרת שלו. אנו מציעים מדריך להסרת מפורט אשר תוכלו למצוא בסוף מאמר זה. באפשרותך להשתמש זה כדי להתמודד עם המזיק באופן ידני. אם אתה לא מספיק בטוחים בכישורי המחשב שלך, אתה תמיד יכול להשתמש פתרון אוטומטי. הורד תוכנית אנטי-וירוס טובה כדי לעשות את העבודה בשבילך. משנה באיזו שיטה להסרת תבחר, זה בסדר. אבל לבחור מהר. שימושים WDF.exe כל שנייה על הלוח כדי לגרום לבעיות.

WDF.exe, אפילו בלי להזמין ransomware חמדן במערכת שלך, הוא הרסני מספיק משל עצמו. זה גורם שינויים לא מורשים בהגדרות המחשב, ובכך עושה בלגן. זה משנה ברישום המערכת שלך מאחורי הגב שלך על-ידי הוספה או הסרה של ערכים. זה גם משנה או נזקים לחלוטין קבצים חשובים. כתוצאה מכך, לא ייתכן שתוכל להפעיל חלק מהתוכניות שלך. מיותר לציין את רשותך אינה דרושה.

. אתה כבר לא האחראי ההאקרים הם. הם עושים מה שהם רוצים בלי לטרוח לשאול אותך. WDF.exe גם הורס את חווית הגלישה שלך. הוא מזריק כל דפדפנים שלך עם טונות של המודעות וגורם להם להפנות אותך על כל צעד ושעל. זה לא רק מעצבן אבל גם מסוכן. אתם נחשפים המודעות מפוקפק, קישורים ודפים רבים, אם תלחץ על הבחור הלא נכון, הורדת לזיהומים יותר על הלוח.

זכור כי המחשב האישי שלך בקושי מתמודדת עם זה וירוס אחד. יתארחו, להתרסק כל הזמן. WDF.exe שימושים הרבה משאבים PC מה שהופך את המחשב שלך מאוד לא מגיבה. יש עוד, בכל זאת שקול את החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית שכעת אתם מארחים של סוסים טרויאניים. טפילים אלו הם מרגלים. הם לפקח על הכל לעשות, לאסוף נתונים יקרי ערך. ברגע שיש להם מספיק, הכל מקבל שלח ההאקרים. תנו לזה לחלחל. תאר לעצמך מה פורצי מחשבים יכולים להשתמש את פרטיך האישיים עבור. אל תתנו להם להשיג את ידיהם על הפרטיות שלך. להסיר הטרויאני בהקדם האפשרי.

איך אתה? נדבק עם זה? בדרך כלל, סוסים טרויאניים לפנות הישן אבל טכניקה דוא ל זבל זהב. האקרים הסוס הטרויאני לצרף הודעה חוקיות לכאורה אשר ישלחו אליך. אם אתה פותח את זה, זהו זה. אתה נגוע. אל תפתח מיילים מאנשים זרים, אל תוריד את ההחזקות שלהם. תמיד ודא שהשולח קודם.

לפעמים נוכלים לכתוב בשם חברות ידועות, בנקים, סניפי דואר או למשטרה על מנת לעבוד אתה. הם משתמשים סמלים, שמות, בולים. לא ליפול בפח. אם ההודעה מתחיל עם “לקוח יקר friend/”, המשיכו בזהירות. ארגון אמיתי ישתמש תמיד השם האמיתי שלך לפנות אליכם. אל תתנו את עצמך שולל. לחשוב פעמיים לפני פתיחת ההודעה. מניעה היא תמיד יותר קל וצורך פחות כי התהליך של התמודדות עם והסרה של המזיק פעם, זה כבר נהיה פנימה

הסרת התקנה של WDF.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר WDF.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *