By | August 7, 2018
Remove Videoommooth.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Videoommooth.com. המדריך להסרת Videoommooth.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לאחרונה התחלת להיות מופגזים המודעות פולשניות רבים? לך שאין לך מושג לגבי מה שאולי גרם התנהגות כזו דפדפן לא רגיל? לנו יש את התשובה, אבל אתה לא הולך ככה. אם אתר האינטרנט Videoommooth.com מופיע שוב, זה אומר כי כבר הסתננו הדפדפן שלך על ידי פרסום. טפיל זה זדוניות יש מטרה אחת – להפוך את הדפדפן כלי הצגת המודעה. זה אפילו אלך רחוק כמו לגנוב את הדפדפן היסטוריה ובתוצאות החיפוש, על מנת לוודא כי התוכן הפרסומי המוצג יהיה מושך אל הקורבן ככל האפשר. היא תעשה כל דבר כדי לגרום לך ללחוץ על המודעות המוצגות ופריטים מוקפצים.

פרסום יש דרך מחוכמת להונות אותך. לא משנה עד כמה אתה מנסה למנוע את זה, זה בלתי נמנע. פרסומות יופיעו כל דף שאתה מבקר. חלונות קופצים, ב- text, באנרים, מהבהב להתריע הודעות – קוטעים את חווית הגלישה שלך נורמלי, ביצוע כל עבודה באינטרנט אפשרי. גרוע מכך, אי אפשר לדעת מה הסכנות להסתתר מאחורי פרסומות מפוקפקים כאלה. הם עשויים להוביל חשוד ומסוכן אפילו אתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים. הדרך היחידה להבטיח שאתה נוכחות מקוונת מאובטחת, על-ידי הסרת טפילים זדוניות לחלוטין.

הדרך הנפוצה ביותר עבור פרסום לפלוש הדפדפן שלך היא באמצעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, תוכנות bundling, עדכון מזויפות והודעות התקנה, נגוע קישורים, מודעות, וכו ‘. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי זה הוא דוחק את התקנת כלי אמין לכאורה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, כלים כאלה להתברר תועלת ואני יביא לך כאב ראש היחידה. אותו הדבר חל עדכון בקשות.

Remove Videoommooth.com

The Videoommooth.com Virus

אם עליך לעדכן תוכנית או יישום במחשב שלך, אמון רשמי המורשה ומקורות בלבד. בהתמודדות עם חבילות תוכנה, הדבר החכם לעשות הוא לבחור עבור התאמה אישית או מתקדם סוג התקנה, כך שאתה יכול להיות מסוגל להציג אם החבילה מכילה תוכניות מוסתרות או אפליקציות. לא להתקין את התוכנה נוסף שמגיע עם החבילה. רוב הסיכויים הם טפילים למעשה זדוני בתחפושת לנסות להדביק את המחשב שלך.

בעוד adware אינו נחשב להיות אמיתי “וירוס”, שכן הוא רק תוקף דפדפנים, לא המערכת עצמה, זה עדיין לא אומר שזה לא מזיק. המודעות אולי לא נראה מסוכן, אך הם עשויים להפנות אותך למקורות נגועים או אפילו לפתוח דלתות אחוריות אל האקרים שמחפשים דרך להיכנס למערכת המחשב שלך. זה ייתן פושעי סייבר הזדמנות נהדרת לגנוב נתונים יקרי ערך, כי הם יכולים לשתף עם אחרים שלישיים למטרות רווח. אם ברצונך לשמור על נוכחות פרטית ובטוחה באינטרנט, כמו גם להגן על המחשב מפני וירוסים אחרים, אסור לך לבזבז זמן.

ברגע שאתה לזהות הנוכחות של adware במחשב שלך, עליך להסיר אותו, או אתם סובלים הגלישה חוויה נוראית. הדפדפן שלך יתחיל מפגרות, חיבור האינטרנט שלך יקבל לאט יותר ככל שהזמן חולף. ככל נתת זה טפיל סייבר לנדוד ללא תשלום, המודעות יותר יהיה מסוגל לייצר. כזאת כמות גדולה של המודעות בסופו של דבר יווצר עומס הדפדפן שלך, בשלב מסוים שיפסיק לעבוד לחלוטין. אם אתה לא בטוח כיצד להמשיך מחפש הוראות כיצד בהצלחה להסיר תוכנות זדוניות מגעיל זה מהמחשב שלך, אנחנו יכולים לעזור לך. המשך לקרוא כדי לגלות מה שאתה צריך לעשות, כדי להפוך את הדפדפן פרסום-חופשית.

הסרת התקנה של Videoommooth.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Videoommooth.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *