By | February 26, 2018
Remove Usd.bravo-dog.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Usd.bravo-dog.com. המדריך להסרת Usd.bravo-dog.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם האתר Usd.bravo-dog.com מופיע כל הזמן כאשר אתה גולש באינטרנט, אתה בצרות. דף זה הוא סימן. אחת רעה. זה מצביע על הנוכחות של פרסום המערכת שלך. זה נכון. המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. פרסום המדויק הזה מאלץ את האתר Usd.bravo-dog.com עליך באופן יומיומי. זה לא מפסיק. לא עד שתסיר אותו בעצמך. לעניין זה, עליך להיות מודע לנוכחות של הטפיל במערכת שלך.

המראה של Usd.bravo-dog.com הוא סימן אזהרה שלך. לשים לב לזה. ברגע הדף מתחיל להופיע, יודע כי נדבקו, לנקוט צעדים. Adware שאורב איפשהו במחשב שלך, מסתתרים בצללים, גורמת לבעיות. למצוא מסתור המדויק שלה נקודה ומחק אותו במקרה שהתגלה. למרבה המזל בשבילך, מזיקים אלה הם יחסית קל להתמודד. עם זאת, אם כל שנחוץ דברים יכול לצאת משליטה. אל תבזבז זמן. ברגע אתה במקום הדף Usd.bravo-dog.com, לפעול! ייטב לך להיפטר adware מגעיל, טוב שלך ושל הרווחה של המערכת שלך. יש לזכור כי adware לא ייעלם מעצמו! אתה צריך להסיר אותו בעצמך.

אם לא, זה מה שיקרה. תתרגל האתר Usd.bravo-dog.com כי אתה יהיה לראות אותו כל הזמן. בעת פתיחת הדפדפן שלך, זה יהיה שם. בעת פתיחת כרטיסיה חדשה, זה יהיה שם. כאשר אתה מבקר בדף אחר, באופן אוטומטי תועבר ל Usd.bravo-dog.com. אין מנוס מדף זה. כל עוד נשאר adware, הדף נשאר גם כן. אבל יש עוד. Usd.bravo-dog.com הוא לא הבעיה היחידה שלך. טפיל זה נקרא “adware” מסיבה מסוימת. זה טובע אתה בים של פרסומות. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד על באנרים, עסקאות, הצעות, חלונות קופצים, מודעות וידאו בכל סוג אחר של המודעה שאתה יכול לחשוב על.

Remove Usd.bravo-dog.com

The Usd.bravo-dog.com Virus

הפרסומות לסקר המסך כולו 24/ 7. אי אפשר להיפטר מהם, לא עם כפתור “X”, מכל הבחינות. הם אפילו הופכים יותר ויותר אגרסיביים ככל שעובר הזמן. יגיע זמן מתי תוכל להימנע באמצעות המחשב האישי שלך בגלל המודעות האלה ומנתב קבוע. לא רק בגלל שהן מעצבנת מאוד אלא גם בגלל שהם חושפים את לסיכונים.

אם תלחץ על הפרסומת פגום (רוב מודעות פגומים), באפשרותך להתקין יותר מזיקים במחשב שלך כבר נגוע, יתארחו. בלחיצה אחת מספיקה ויש אין דרך להימנע מזה. במוקדם או במאוחר. אתה תהיה בסופו של לחיצה, ואז להחמיר את המצב שלך. שלא לדבר על המחשב שלך הוא מאוד איטי ולא מגיבים גם כאשר אתה מנותק. היא קורסת כל הזמן, אתחול מחדש ללא סיבה נראית לעין. אין צורך לסבול את כל זה להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב של המזיק הזה.

ברגע שאתה עושה, ודא כי אתה לא להידבק שוב. פרסום זה הצליחו להדביק אותך כי היית רשלני. היא גרמה לך נותן רשות להיכנס. ללא אישור, אין לו אפשרות לקבל אותו. את זוכרת נותן אור ירוק? לא, כי זה לא שואל אבר המין הגברי. היא מתבססת על טקטיקות מסובך כמו חבילות freeware, דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, קישורים פגומים, פרסומות של צד שלישי זדוני, מקורות להורדה לא מאומתים, וכדומה

כל אחת מדרכים אלה יפעלו אם לא שמים לב. חוסר הזהירות שלך הוא מה האקרים לא יכולה להצליח בלי. אז, לא לספק את זה. . לעמוד על המשמר להיות זהיר. לשמור את המחשב שלך בטוח. הוא האחריות שלך אם אתה לא לוקח את זה ברצינות, בפעם הבאה שאתה עלול להזדהם עם טפיל מסוכן הרבה יותר. הפעם היה לך מזל תלמד הלקח!

הסרת התקנה של Usd.bravo-dog.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Usd.bravo-dog.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *