By | August 16, 2018
Remove Us.digitaldsp.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Us.digitaldsp.com. המדריך להסרת Us.digitaldsp.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

פתאום יש הדפדפן מופגזים רבים פרסומות פולשניות ופריטים מוקפצים? אתה חווה של התנהגות דפדפן לא רגיל כגון וצמצום איטי או למיקסום של חלון התוכנית, חיבור אינטרנט איטי? והכי חשוב, אתה כל הזמן רואה אתר האינטרנט Us.digitaldsp.com? אם התשובות לשאלות אלו הן חיוביות, יש לנו חדשות רעות עבורך. נראה כי כבר הסתננו הדפדפן שלך על ידי פרסום. זה טפיל מגעיל ישתמש בהרחבות זדונית שלו אז הוא יכול ליצור הכנסה עבור האקרים שיצר אותו, עבור הדפים בחסות שהיא תקדם.

Adware יפקח על כל מהלך לך להפוך באינטרנט לקבל היסטוריית הגלישה שלך, וכן חיפוש נתונים. זה נעשה אז זה יכול לספק תוכן פרסום ממוקד יותר סביר שהוא מקבל לחצתם על-ידי המשתמש. אבל הפעולות של adware לא מפסיקים שם. זה ניתן גם להתקין כלי מזויף כלים כמו תוספות, יישומים או סרגלי כלים, אשר יכול לעזור זה עם המשימה שלה כדי להמיט אסון מוחלט במחשב של הקורבן. זה לא מפריע לבקש את רשותך.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצה adware כוללים freeware, בקשות לעדכון מזויף, דוא ל זבל, קבצים מצורפים, טורנטים, מודעות מפוקפק, קישורים, ועוד. דוא ל זבל מתפשטים נרחב באינטרנט. כולם יכולים לקבל דוא ל זבל. אבל זה תלוי בך כדי שהמשתמש לבד כדי להרחיק הסכנה פוטנציאליים אותם מיילים יכול לשאת. אם אתה מקבל הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, במיוחד אם הם כותרת לתפוס את-עין או לכלול קבצים מצורפים, מומלץ מאוד לא כדי לפתוח אותם. אם כן, אתה אולי ביודעין לפתוח את הדלת כדי תוכנה זדונית ומסוכנת שיכולים לפגוע ברצינות את המחשב האישי שלך.

Remove Us.digitaldsp.com

The Us.digitaldsp.com Virus

מתי באינטרנט, לשלם קרוב לב מה אתה לוחץ על. תמיד לקרוא את התניות והתנאים. בתמימות תסמכו על כל מה שאתם רואים, כמו זה לא יכול להיות. מה אתה חושב שזה. מאחורי פרסומת לגיטימי לכאורה עלול להסתיר מקור הנגוע מחכה הזדמנות לפתוח דלתות אחוריות אל המחשב שלך, אז האקרים יכול בקלות לבצע אג’נדות זדוני שלהם.

אל תירא, כי פרסום אינה נחשבת להיות אמיתי “וירוס”, משום שהוא מגביל את ההתקפה הדפדפנים בלבד, ולא את מערכת המחשב כולו. עם זאת, זה לא אומר שזה לא מזיק. להפך, זה יכול לגרום נזק חמור בדפדפן שלך. לעיתים קרובות עד לנקודה של להרוס אותו לחלוטין. שיש adware במחשב שלך מסכנת לא רק האבטחה המקוונת, אבל את הפרטיות שלך גם כן.

אתה עלול לחשוף את המידע האישי שלך, כגון סיסמאות, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, וכו ‘, האקרים לא יאפשר את התחתונית ההזדמנות הזאת. הם לנצל את מלוא היתרונות של המצב הזה, לגנוב נתונים יקרי ערך אלה, רק אז הם יכולים לשתף אותו עם אחרים שלישיים למטרות רווח. זוהי רק טעימה של פרסום מה הוא מסוגל לעשות אם לתת לזה ללא השגחה במשך תקופה ארוכה של זמן במחשב האישי שלך.

להיפטר Us.digitaldsp.com ברגע אתה מבחין את נוכחותה לפני שהגרוע מכל יקרה! אם אינך בטוח כיצד להמשיך עם ההסרה של תוכנה זדונית זו, אנו ממליצים שתעקוב אחר שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת התקנה של Us.digitaldsp.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Us.digitaldsp.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *