By | October 11, 2018

אם כל הזמן רואה דף בשם Urdanoxim.com בעת פתיחת הדפדפן שלך, זה אומר שיש לך זיהום חוטפי דפדפן מגעיל במחשב שלך. טפיל זה לוקח שליטה על כל דפדפן הקיימים במחשב שלך ומשנה את ההגדרות שלהם. תבחין כי ספק הבית ולחפש הוחלפו דף מותאם אישית. במקרה זה, האתר נקרא Urdanoxim.com. מטרתו היא לפתוח דפים רבים חיצוני מוצל כרטיסיות חדשות ו- windows.

הטפיל גם מתוכנת כדי להפיק פרסומות פולשניות מרובים בצורות רבות כמו חלונות קופצים ובאנרים, המבקשים לתפוס את תשומת לבו של המשתמש. זה מתאפשר הודות יכולתה לפקח על הפעילות המקוונת של המשתמש ולהשתמש בנתונים אלה כדי לספק מודעות יישוב הקורבן סביר יותר לחץ על. תוכן בחסות כזה הוא מאוד מועיל היוצרים של החוטף הזה, כמו גם את העמודים שהיא תקדם. אבל מה המשתמשים לא מבינים, שתוכנתו חוטפי לא לאמת את הפרסומות המוצגות. מה שאומר, כי אתה עלול לקבל rerouted למקורות שעלולים להיות מסוכנים אשר מבקשים להדביק את המחשב שלך או לגנוב מידע חשוב.

הדרך היחידה עבור החוטף לחדור למחשב שלך הוא אם תעניק זה גישה בעצמך. . זה לא טפיל מתקדם יכול לפרוץ את המכשיר… אז, כל עוד אתה לא ניתן רשות לפלוש, המחשב שלך יהיה בטוח חוטפי דפדפן להשתמש בצורות שונות או הפצה. האמצעי הנפוץ ביותר על זה כדי להפיץ כוללים הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, נגוע קישורים, חבילות תוכנה, קבצי torrent מזויף לעדכן בקשות.

עליך להבין כי האקרים להסתמך על נאיביות שלך רשלנות, כדי להטעות אותך ולגרום התקנת תוכנה מסוכנת במחשב שלך. על מנת למנוע דבר כזה, אתה צריך לשים לב מה אתה לוחץ על זמן באינטרנט. כמו כן, הקפד לבחור עבור התקנה מותאמת אישית, במקום אחד מהיר, בכל פעם אתה מתעסק עם התוכנה שהורדת מהאינטרנט. פעולה זו תגרום כל תוכנה מוסתר גלוי, אז אתה יכול הבחירה. תוכנות זדוניות ידועה להסתיר בתור בונוס תוכניות ויישומים לא כראוי יחשף על הורדת.

חוטפי דפדפן לא רק לקחת שליטה מלאה על דפדפני האינטרנט שלך, אלא גם ברצינות להם נזק. לאחר זיהום כזה במחשב שלך היא תהיה פרצת האבטחה שלך הכולל. הפרטיות שלך יהיה שאינם קיימים מאז חוטפי יוכלו לעקוב אחר כל צעד אתה עושה באינטרנט ולאסוף נתונים כמו גלישה היסטוריה, הרגלי הגלישה, שאילתות חיפוש. מהו מידע רגיש, כגון, אך לא מוגבל סיסמאות, כתובות IP, מזהה הכניסה, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘ יכול בקלות ליפול לידיהם של crooks אשר מבקשים לחלוק את זה עם אנשים אחרים למטרות רווח. הדרך היחידה בשבילך להשתלט מחדש על הדפדפן שלך ולחזור אל חוויה מקוונת ובטוחה ללא פרסומות היא להסיר את חוטפי דפדפן מגעיל זה מהמחשב שלך.

הסרת התקנה של Urdanoxim.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Urdanoxim.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *