By | January 22, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר UNPCampaignManager.exe. המדריך להסרת UNPCampaignManager.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

UNPCampaignManager.exe הוא סוס טרויאני. הנוכחות של תהליך זה במנהל המשימות שלך אומר שלך שנדבקתי זיהום זדוני. ישנם כמה תסמינים אחרים לחשוף את הפעילות של הסוס הטרויאני במערכת. הסימנים כללי הם מהירות ביצועים נמוכים, קופא או קריסה. סימפטום ספציפי יותר הינו הופעת הודעת שגיאה המפרטת את UNPCampaignManager.exe כתהליך של מערכת ההפעלה Windows. ההודעה קובעת כי היישום נכשלה לאתחל כראוי. כמובן, הפעילות שייך וירוס ולא מערכת ההפעלה. סוסים טרויאניים הם זיהומים המחשב חמור אשר לא צריך לקחת בקלות דעת. ייתכן שלא יהיה מודע של פעילותה, אבל זה יכול לגרום נזק רציני במערכת שלך.

המקורות עבור התוכנית הנפשע כוללים יישומים לא מורשים, דוא ל זבל והורדות הכונן באמצעות. Freeware, shareware ועזרים פיראטיים באפשרותך לארוז כלים אחרים עם קובץ ההתקנה שלהם. UNPCampaignManager.exe תוצע בתור בונוס. זה ייכלל להתקנה לפי ברירת מחדל. כדי למנוע זאת להיכנס במחשב שלך, יהיה לך לביטול הבחירה. הקפד שתמיד לקרוא את התניות והתנאים של התוכניות שתוסיף למחשב שלך. עדיף להימנע כלים שלא אושרו ואתרי אינטרנט לא רצויה.

דוא ל זבל לשתף מאפיין נפוץ עם חבילות. בשתי הטכניקות לעשות שימוש מחשב מארח. שיטה זו עושה שימוש בקבצי נתונים רגיל. השולח יסתיר UNPCampaignManager.exe מאחורי קובץ מצורף. הוא לתאר את זה בתור מסמך. ולעשות את זה נראה חשוב יצוין, כי שולחי דואר זבל מצטטים לעיתים קרובות ארגונים קיימים כשולח. זה יכול לגרום לך להאמין כי הקובץ המצורף הוא פריט בפועל של תיעוד. כדי להיות בצד הבטוח, בדוק את אנשי הקשר של הודעות דוא ל שקיבלת. אם הם כתובים בשם ישות משפטית, ניתן לבקר באתר האינטרנט הרשמי הפניה. הדרך הקלה ביותר כדי להידבק היא על-ידי פתיחת דף אינטרנט פגומה או בעקבות קישור ניתוב מחדש כזו. זה תיזום נסיעה הורדה, העברת והתקנה הטרויאני למחשב שלך.

כאשר מקבל מותקן, UNPCampaignManager.exe יוצר את התיקיה תחת הכותרת UNP. אתה יכול למצוא את זה ב C:\ בכונן הקשיח. הסוס הטרויאני בוחר לתיקייה System32 תחת ספריית WINDOWS כדי לשכנע אנשים שזה יישום לגיטימי. על מקבל מותקן במערכת שלך, התוכנית מרושע יתחילו לעבוד על הרקע. אתה לא תראה מה זה עושה. חמקמקות טרויאני סוסים לעתים קרובות תוצאות בהם הימנעות זיהוי. מבצעת UNPCampaignManager.exe פעולות לא תשקף על המערכת שלך כפי שזה יהיה על מכונות אחרות. התוכנית חתרני להפעיל את המחשב לתוך botnet ולהשתמש בו כדי לשגר התקפות על התקנים מרוחקים.

מטרות UNPCampaignManager.exe כדי לאסוף מידע על אנשים. זה אוסף כל מיני נתונים ממכשירים יישוב ושולח אותה אל המפתחים שלה. הבעלים של הסוס הטרויאני הם פושעי סייבר מיומנים. הם האק חשבונות משתמשים באינטרנט. ההשלכות של טווח פעולות אלה לגנוב כספים כדי גניבת זהות. UNPCampaignManager.exe יכול לאסוף סוגים שונים של מידע ממחשבים. זה מקיף את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות למפרטי המערכת, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, פקס, הקשות. פרטים אלה יכול בתורו לחשוף את כתובת הבית, שם מלא, תאריך לידה, שמות משתמש, סיסמאות, אישורים כספיים ו קלט רגיש אחר.

פושעי סייבר ניתן למשוך כספים מחשבונות כספיים המקוון שלך. הם יכולים לרשום חשבונות מזויפים תחת השם שלך ולהשתמש בהם כדי לקחת הלוואות ולבצע רכישות בשמך. הדבר ייעשה עם קורבנות אחרים UNPCampaignManager.exe. זכור כי המחשב שלך יסייע בערכה זו פשע. כאשר חוקרים של botnet, חוקרים יכולים להחרים את ההתקנים מעורב במשך פרק זמן מסוים. במדינות מסוימות ישנם קנסות בגין הזנחת הוגן השימוש באינטרנט. אתה עלול לקבל קנס על כך שלא לפעול בזמן במקרה שכזה.

הסרת התקנה של UNPCampaignManager.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר UNPCampaignManager.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *