By | August 10, 2018
Remove Umprow.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Umprow.com. המדריך להסרת Umprow.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Umprow.com מופיע כאשר אתה גולש באינטרנט? קיומה היא תמיד סימן רע. זה אומר כי איפשהו בפינות עמוק של הדפדפן מבצבצים פרסום מגעיל. תוכנה זדונית זו ידועה לתקוף – כל דפדפן מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, אופרה, ספארי, קצה של Microsoft. ברגע זה יש שחדר אותם, adware תתחיל לבצע את המשימה שלה להפוך אותם לספירה-הצגת כלים. המטרה היחידה של המודעות שנוצר היא להביא רווח ההאקרים לבין אתרי אינטרנט שהוא מקדם.

על מנת adware לוודא הפרסומות המוצגות לתפוס את תשומת לבו של המשתמש ולגרום לו נוטים יותר לחץ עליהם, הוא ישתמש יכולותיו זדוני. פרסום ידוע לעקוב אחר כל צעד שלך באינטרנט. . זה יותר ממסוגל גונב נתוני אינטרנט כמו גלישה שאילתות חיפוש וההיסטוריה. בזכות המידע הזה, זה יהיה מסוגל לספק פרסומות ממוקדות שיופיע אטרקטיבי יותר הקורבן. מה עוד, כדי להעלות את הסיכויים שלה אפילו יותר, זה לא רק להציג מודעות אחד או שניים. . לא, זה המזיק סייבר יהיה לוודא שאת המסך שלך הוא overflooding עם מודעות שונות, חלונות קופצים, באנרים, מודעות אפילו בטקסט!

Remove Umprow.com

The Umprow.com Virus

בדרך כלל, תוכנות פרסום ידוע להסתתר מאחורי הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, תוכנות מצורפות, בקשות לעדכון מזויפים, מודעות כלי חשמל מזויפת, נגוע קישורים ופריטים מוקפצים. התמדה היא המפתח כשמדובר בטיחות נאותים באינטרנט. לחשוב פעמיים לפני לחיצה על דבר שאתה רואה באינטרנט. האקרים לסמוך על חוסר הזהירות שלך נאיביות, כדי לקבל גישה למחשב שלך. אל תהיה מהירה מדי לסמוך על כל מה שאתה רואה בעת גלישה באינטרנט.

כמו כן, בעת ניסיון להתקין את התוכנה, לא למהר עם זה על ידי לחיצה על לחצן ‘הבא’ מבלי לקרוא היטב את תנאי והתניות. הדבר החכם לעשות יהיה לבחור מצב מותאם אישית או מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, תוכל לבטל את הבחירה בכל תוכניות ויישומים שאתה רואה לנכון. אנו ממליצים בחום הבוחרים התקנות אופציונליות. תוכנות זדוניות נסתרת לעתים קרובות כמו תוכנות נוספות. לפי עצה זו, יהיה לוודא כי תוכנה זדונית מחלחל האישי שלך.

פרסום הוא טפיל מעצבן שיכול להפוך את חווית הגלישה הרגילה שלך לגיהינום מלאה. זה אפילו אלך רחוק ככל מפריעה וידאו שאתה רוצה לצפות, רק כדי להציג לפלח את המודעות. יתר על כן, לא תוכל לעשות כל סוג רגיל של העבודה בדפדפן שלך. עם פרסום העניין, ככל נתת את הטפיל הזה משוטטים ללא תשלום, המודעות יותר יהיה מסוגל לייצר, במוקדם או במאוחר והתוצאה והתרסקות הכולל של הדפדפן נגועים. תוכנה זדונית זו מהווה הפרה מוחלטת של האבטחה המקוונת, ותישאר מידע אישי פרטי, אם לא תוציא adware Umprow.com מהדפדפן שלך בהקדם האפשרי.

הסרת התקנה של Umprow.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Umprow.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Umprow.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *