By | November 9, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Ultimate Popup Killer. המדריך להסרת Ultimate Popup Killer עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

התוכנית Ultimate Popup Killer נשמע נהדר, נכון יישום זה מפורסם ככלי לא מזיק, אשר מסייע לך להיפטר פרסומות מטרידות, לא רצויות. זה היה מושלם אם זה נכון. אשר זה לא. תוכנית זו היא למעשה שעשויות להיות בלתי רצויות. . זה היה כלב… זיהום. היא לא לחסום חלונות מוקפצים מעצבן. למעשה, הוא מביא אפילו יותר מהם. אנחנו מדברים כאן הדברה סייבר. לא טפיל סייבר הוא לא מזיק, להיות בטוח כי לא טפיל הוא מועיל.

הגור הזה יביא לך כלום אבל בעיות וסוגיות. כל עוד זה ממשיך על המחשב שלכם, מודעות יותר אתה הולך לראות. פעולות מיידית נגד הוצאתה. ברגע שאתה מבין שזה על הסיפון, למצוא היכן בדיוק זה מסתתר ומחק אותו על המקום. שמקדימים תעשה אז, כך ייטב. אם תשאיר את המזיק לפעול ללא הפרעה, זה תטבעו בים של פרסומות על בסיס יומי. המצב שלך לשמור על החמרה ככל שעובר הזמן יותר מדי. לא לשבת בחיבוק ידיים בעוד הכלבלב. זה הורס לי את חווית הגלישה שלך. לנקוט בצעדים עכשיו. המזיק הזה אין לו מקום במחשב האישי שלך. להיפטר מזה לפני שיהיה מאוחר מדי.

כפי שאמרנו, Ultimate Popup Killer לא עוזר הקרב פרסומות. בשביל מה הוא שווה, שאתה רואה מודעות אפילו יותר מדי יום. המסך כולו מכוסה לגמרי קופונים, מבצעים, הצעות, באנרים, טקסטים, מודעות וידאו, פופ-unders, מחירים נהדרים, השוואות, פחות או יותר כל סוג אחר של המודעה שאתה יכול לחשוב על. תאר לעצמך מה להפוך פעילויותיך באינטרנט. . זה היה סיוט . אתה כבר לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש באינטרנט כפי שאתה כל הזמן משתבשות. מודעות מופיעות על המסך כל הזמן, לא יכול לסבול את חסימת תוכן הדפים. כל דף שבהם אתה מבקר הוא כבד על פריטים מוקפצים. אפילו אלה שהייתה בעבר ללא פרסומות. . זה יותר מעצבן . זה עצוב. ו, שלא להזכיר, מסוכן.

יש להיזהר לא לחץ על כל המודעות כפי שהם אינם בטוחים. רובם ממומנים מה שהופך אותם אמין במיוחד. אם יקרה לך ללחוץ על המודעה לא בסדר, המצב שלך להחמיר. לפעמים בלחיצה אחת שווה את רשותך בשביל עוד טפילים לעלות על הסיפון. המחשב שלך להיות שורץ תוכנות זדוניות. זה משהו שאתה רוצה? יש לזכור כי המחשב שלך כבר נאבק עקב זה כלבלב בודד. זה איטי, זה החינוך נשארה כל הזמן. זה מתרסק, קופא לעיתים קרובות. זה מאותחל מחדש מדי. דפדפנים שלך אתה עובר תקופה קשה בהצגת תוכן בצורה נכונה. . זה בלגן… בלגן הנגרמת על ידי Ultimate Popup Killer. להסיר את הגור בהקדם האפשרי שלך מתחברת, נתקל במצב לא מקוון למצב נורמאלי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

כיצד להזין הגור? בדרך כלל, זיהומים כגון לפנות טקטיקות מסובך להשיג על הלוח מבלי שיבחינו, אך מה שהם צריכים. ביותר להצליח היא חוסר הזהירות שלך. אז, לא להעניק אותה. תמיד שים לב כאשר אתה נמצא במצב מקוון. הימנע דפי מוצל. לא לחץ על כל מודעה. שאתה רואה. תמיד לאמת את שולח דואר אלקטרוני שהתקבלה. הייה זהיר מה אתה מסכים אף פעם לא לחץ על “אני מקבל” מבלי לקרוא את זה אתה מקבל תחילה. . זכור, קצת תשומת לב נוספת עובר דרך ארוכה… . אל תיכנעי רשלנות. . זה רחוב חד-סטרי לזיהומים. דריכות, מצד שני, שומר על המחשב שלך נקי. גם, מקבל תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך להגן על המחשב האישי שלך הוא רעיון טוב מדי.

הסרת התקנה של Ultimate Popup Killer

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Ultimate Popup Killer מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *