By | June 26, 2018
Remove Tv.mysearches.co

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Tv.mysearches.co. המדריך להסרת Tv.mysearches.co עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Redirect Tv.mysearches.co הוא סימן כי המחשב שלך יש שהסתנן החוטף דפדפן. קורבנות של תוכנה זדונית זו תוכלו להבחין כי דף הבית שלהם, עמודי הכרטיסיות חדש, מנוע החיפוש המועדף הוחלפו על-ידי אתר זה. למרבה הצער, זה לא הדבר היחיד שתוכנה זדונית זו הוא מסוגל לעשות. החוטף הזה ניתן להשיג את היסטוריית הגלישה שלך, הרגלי ושאילתות החיפוש, כדי ליצור סוג ספציפי של תוכן המודעה סביר ביותר ללחוץ על. תוכן כזה מוצגת בצורה של פרסומות, חלונות קופצים, דילים בלעדיים, הצעות מיוחדות, קופונים, מהבהב הודעות, מזויפים, בקשות לעדכון וכדומה

אם הדפדפן שלך נחטף, ואז אתה להשיג כל הזמן מופגז כזה פולשניות פרסומות ופריטים מוקפצים. זה יכול להפוך את חווית הגלישה שלך באמת מרחץ. מה עוד, קורבנות של טפיל זה זדוני ניתן להבחין שזה עתה התקנת סרגלי הכלים, הרחבות או תוספות על הדפדפן שלהם ללא ידיעתך או הסכמתך שלהם. זה אפשרי עבור אותם להיות מזויף או גרוע מכך – מקור זיהום זדוני.

חוטפי דפדפן מתפשטים לרוב באמצעות חבילות תוכנה חופשית או עדכונים מזויף. אמצעים אחרים של הפצה הן הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה של השולחים לא ידוע, קישורים מפוקפק, מודעות, קבצי torrent, וכו ‘. כדי למנוע זיהום פוטנציאלי הזדונית, אנו ממליצים לקוראים שלנו כדי לקבל את עדכוני תוכנה ממקורות רשמי ואמין בלבד.

Remove Tv.mysearches.co

The Tv.mysearches.co Virus

בעת הורדת תוכן מהאינטרנט, אנו ממליצים לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה, במקום רגיל Quick/. הראשון ייתן לך שליטה מלאה על תהליך ההתקנה, כך יכול בקלות שתבטלו את כל תוכניות לא רצויות ויישומים אולי אפילו לא נועד להוריד מלכתחילה.

חוטפי דפדפן לא למעשה מסווגים “וירוסים”, כיוון שהם משפיעים רק על הדפדפן שלך, לא את מערכת המחשב שלך. זה עדיין לא אומר שלא צריך לעזוב ללא התערבות. כמות גדולה של מודעות לא נראה מסוכן-בהתחלה, אבל הם עשויים היטב להפנות אותך אל אתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים חשודים או אפילו מסוכן. ייתכן לחיצה להדביק את המחשב עם סוגים אחרים של תוכנות זדוניות.

רק שהפעם אתה עלול לא להיות מזל ולא נתקל בטעות על מקור הנגוע בו וירוסים מסוכנים כמו סוסים טרויאניים, תולעים או אפילו ransomware אורבים! זו הסיבה מדוע אנו ממליצים שתסיר את חוטפי דפדפן מעצבן מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה. אתה לא רוצה לסכן את האינטרנט האבטחה והפרטיות שלך, נכון? אנחנו יכולים לעזור לך להסיר את זה חוטפי זדוני Tv.mysearches.co פעם אחת ולתמיד. פשוט בצע את ההוראות שלנו למטה.

הסרת התקנה של Tv.mysearches.co

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Tv.mysearches.co מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *