By | September 17, 2018

סוסים טרויאניים הם אחד של וירוסים הכי מסוכן שם מסיבה מסוימת. הם מאוד תכליתי, חשאי. Trojan-spy.html.fraud.gen היא דוגמה טיפוסית של וירוס מגעיל כזה. מה זה סקרן לגבי זה סוג של טפיל, הוא כי זה לא בהכרח לשגר התקפה ברגע זה פולש המחשב של הקורבן שלו. סוסים טרויאניים יש את היכולת במומחיות להסוות את עצמם, ולכן הם קשה מאוד לזהות. אבל לאחר שהם הופכים פעילים, בלאגן. וירוס זה הוא מסוגל להשחית כל קובץ מערכת או תהליך, כמו גם שינוי הרישום ומחיקה של קבצים שונים במחשב.

עם טפיל זה על הלוח, שגיאות מערכת יהיה דבר קבוע. וזה לא הכל. המידע האישי שלך ואת הקבצים הפרטיים הם בסכנת נפילה לידיו של נוכלים. שלא להזכיר, כי ההאקרים האלה יכולים לרגל אחריך באמצעות וירוס זה. כמעט והן מבחינה פיזית. Trojan-spy.html.fraud.gen מהווה הפרה מוחלטת על האבטחה והפרטיות שלך. אתה צריך להסיר אותה מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה לפני שזה יכול להרוס לגמרי את המחשב סייבר.

סוסים טרויאניים ידועים להסתתר מאחורי חבילות תוכנה חופשית, לזייף עדכונים, וכן זבל הודעות דואר אלקטרוני המכילות קבצים מצורפים וקבצי הפעלה. וירוס זה גם יכול לקבל להתפשט דרך הטורנט, נגוע קישורים ופרסומות מוצל. להיות זהיר מה לחץ על תוך כדי גלישה באינטרנט. ייתכן לחיצה ומאפשר איום מסוכן. להדביק את המחשב שלך מבלי שידע על כך.

כדי לוודא שאתה נשאר מוגן, אנו ממליצים את הדברים הבאים – בחירה של התקנה מתקדמות Custom/ כאשר הדבר אפשרי, כמו גם הסתמכות רק על מורשה ומעדכן מקורות רשמיים עבור התוכנה שלך. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי מנסה לפתות אותך בעקבות קישור עדכון מוצל. דבר נוסף שאנו מייעצים לך לעשות הוא לנווט את הראשונה של כל דואר זבל שאתה מקבל. במיוחד אם הם מכילים קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. טפילים זדוניות ידועים תסתתר מאחורי הודעות כאלה, ולכן צריך להיזהר כאשר אתה מתמודד עם הודעות דואר אלקטרוני משולחים חשוד.

סוסים טרויאניים הן הדרך האולטימטיבית עבור האקרים לעשות מה שהם רוצים. במחשב של הקורבן שלהם. הם יכולים לרגל אחריך באמצעות מצלמת אינטרנט ומיקרופון שלך, כמו גם לעקוב אחר כל צעד שאתם עושים באינטרנט. מה עוד, הם יכולים בקלות לגנוב את זהותך באינטרנט, לעשות את עבודתם פלילית על שמך. כפי שהזכרנו כבר, סוסים טרויאניים יכולים לגרום נזק חמור למחשב שלך. . יום לא יעבור שם לא יהיו כל סוג של קריסת מערכת שגיאה או תוכנית.

מהירות האינטרנט מפגרות ואיטי, יחד עם פרסומות פולשניות באינטרנט, ויציקו לך כל יום. הודות צדדיות של הסוס הטרויאני, נוכלים יכול להשיג את הקבצים האישיים שלך – תמונות, מסמכים, קבצי הפעלה, וכו ‘. נתונים מסוג זה הוא מאוד חשוב עבורם, שכן זה יכול להביא להם רווח נאה. עם זאת, עינוי שמגיע עם הנגיף Trojan-spy.html.fraud.gen שכוון בכוחות עצמו. רק אתה לא תאהב את התוצאה. בעקבות פעילות רצופה הווירוס במחשב שלך, ייתכן שתראה את מסך כחול של מוות.

כדי למנוע זאת, אתה צריך לפעול במהירות! אל תתנו וירוס זה נשארים במחשב במשך תקופה ארוכה של זמן. ברגע אתה מבחין את הסימפטומים, לפעול נגד זה, להסיר אותו לגמרי מהמערכת, לפני זה יכול לגרום לו נזק שלא ניתן לתקן!

הסרת התקנה של Trojan-spy.html.fraud.gen

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Trojan-spy.html.fraud.gen מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *