By | November 29, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.multi.dns.changer.b. המדריך להסרת Trojan.multi.dns.changer.b עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

כפי ששמו מרמז בבירור, Trojan.multi.dns.changer.b הוא סוס טרויאני, aka אחד מבני משפחת המסוכן ביותר של זיהום סייבר. אם אתה כרגע נגוע זה, אתה בצרות. . צרות צרורות סוסים טרויאניים להציג תכונות זדוני רבים, אם לא תפעל מהר, יהיה לך את misfortunate לחוות את כולם. תסמכו עלינו, סוסים טרויאניים הם כל כך חשש בגלל סיבה מסוימת. המוניטין שלהם נורא יותר ראוי. לעשות את המיטב כדי להיפטר של וירוס זה מיד. אם לא, המצב שלך לשמור על החמרה עם כל יום שעובר.

הבעיות הזריקות המזיק לך גם תגדל הן מספרים, החומרה והן במוקדם או במאוחר, Trojan.multi.dns.changer.b רצון לגרום לך נזק לעצמם. הוא אפילו עלול לגרום למחשב שלך לשבור לחלוטין, להפוך לבלתי שמישה. אל תתנו לזה לקרות. הסוס הטרויאני יש ללכת עכשיו! . אין לו מקום במערכת שלך, זה התפקיד שלך כדי להסיר אותו. בסוף מאמר זה, יש מדריך להסרת מפורט שבו באפשרותך להשתמש כדי להסיר באופן ידני את הפולש. ובכל זאת, אם אתה לא מספיק בטוחים בכישורי המחשב שלך, תמיד באפשרותך להוריד תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. באיזו אפשרות תבחר, תעשה את זה מהר. . אין לך זמן מטרידים אותי. עיכובים להוביל חרטה.

פעם אחת Trojan.multi.dns.changer.b מזין את המחשב שלך, הוא מתחיל לעבוד. ראשית, המזיק רודפת אחרי ברישום המערכת שלך. זה ישנה אותה מאחורי הגב שלך כך שיהיה באפשרותך להפעיל יחד עם המערכת שלך בכל פעם את הפעלת המחשב, כמו גם להסתתר מפני תוכנית האנטי-וירוס. ואז, בזמן להוצאה להורג, זיהומים ransomware הידוע לשמצה להורדה Trojan.multi.dns.changer.b על הלוח. אתה יודע מה ransomware מזיקים לעשות, נכון? הם להצפין את הנתונים, אתה לא יכול להשתמש בזה. אלא אם כן אתה משלם סכום הכופר חסון. יתר על כן, אפילו משלם לא להבטיח לך שום דבר. תאר לעצמך מה יקרה אם אתה נתקע לא עם אחד אלא עם שני זיהומים מסוכנים ביותר.

בנוסף, Trojan.multi.dns.changer.b גם שינוי ההגדרה של דפדפנים שלך ללא אישור. זה משנה את דף הבית שלך, גורם קבוע הפניות לדפי מפוקפקים, מציף את מסך המחשב שלך עם פרסומות. כפי שאתה יכול לדמיין, זה עושה את הגלישה שלך באינטרנט קשה מאוד. בקושי אפשר למצוא מה שאתה מחפש באינטרנט. אבל לא חושב כי הסוס הטרויאני רק מגבילה את עצמה גורמת לבעיות עם פעילויותיך באינטרנט. כמובן, לא.

המזיק צמחים גם זדוניות rootkits בתוך מערכת ההפעלה, ובכך disordering את הרישום שלך, פגיעה בקבצי מערכת חשובים. Rootkits אלה לתת פקודות שקרית למערכת שלך, כתוצאה מכך, חלק התוכנית שלך מצליח לטעון כראוי אם בכלל. השימוש במחשב אפילו במצב לא מקוון הופך להיות אתגר אמיתי. כמו כן, המחשב מתחיל בעומר ומקפיאים לעיתים קרובות. זה לאתחל ללא סיבה נראית לעין, הביצועים שלה יהפכו יותר ויותר גרוע. לא לסבול את זה ולהתנהג. ייטב לך להיפטר המגפה הזאת, כך ייטב.

איך הגיע Trojan.multi.dns.changer.b על הסיפון? בדרך כלל, סוסים טרויאניים להסתמך על הישן אבל חדירה זהב טקטיקה, כלומר דואר זבל הודעות דואר אלקטרוני וקבצים מצורפים זדוני שלהם. להיות זהירים במיוחד כאשר תקבל הודעת דואר אלקטרוני משולח לא ידוע. בזהירות, אל תמהר לפתוח אותו, לחיצה על קישורים או הורדה של קבצים מצורפים. ודא תחילה את השולח. נוכלים נוטים לעיתים קרובות כותב מטעם חברות ידועות ולהשתמש את שמותיהם ואת הסמלים כדי להטעות את הקורבנות. ודא כי זהו לא המקרה לפני שתחליט לבטוח הדוא. בדוק אם כתובת הדואר האלקטרוני של השולח התאימה את הכתובת הרשמית של החברה שהיא מתיימרת להיות. אם כן, אתה בסדר. אם לא, אתה יודע מה לעשות. מחק את ההודעה מיד.

הסרת התקנה של Trojan.multi.dns.changer.b

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.multi.dns.changer.b מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *