By | October 15, 2018

Trojan.multi.accesstr.a.sh הוא וירוס מסוכן מאוד, שייך לקטגוריה סוס טרויאני. טפיל זה הוא מסוגל לפגוע קשות את מערכת המחשב שלך. סוסים טרויאניים ידועים להיות חשאי מאוד תכליתי. הם מתגנב על המכשיר בלי שיבחינו בנו ולהביא לכל מיני בעיות לאורך. ככל שתישאר ללא התערבות, המצב שלך יקבל יותר גרוע. וירוס זה מגעיל להפיץ את שורשיו בכל מקום במערכת שלך, להמיט אסון רציני. בקרוב, תתחיל לחוות לקרטע ביצועי מחשב ירודים הכללית, קריסות מערכת.

ההודעה ‘שגיאה’ יופיעו לעיתים קרובות, עוזב את תוהה מה יכול יכול להיות ששה קורה למחשב שלך. סוסים טרויאניים יכולים לשנות את הרישום, וכן מחיקה או קבצים פגומים ותהליכים. בנוסף, בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך, אתה להיות נפגש עם מספר פרסומות פולשניות ולא מורשה שינויים בהגדרות שלך. נוכלים באפשרותך אף להשתמש וירוס זה כאמצעי כדי לרגל אחריך – כמעט והן מבחינה פיזית. הדרך היחידה ניתן לשמור במחשב שלך מפני פגיעה, להגן על הפרטיות שלך היא לפעול במהירות ולהסיר את סוס טרויאני מסוכן מהמכשיר שלך לפני שיהיה מאוחר מדי!

החדשות הטובות הן, כי הנגיף Trojan.multi.accesstr.a.sh לא יכול לפרוץ למחשב שלך. הדרך היחידה על מנת לחדור המכונה שלך היא אם לתת אותה הרשאה לעשות זאת. לעתים קרובות, משתמשים ביודעין להתקין טפיל זה על שלהם PC., באחת הדרכים הבאות – זבל הודעות דוא ל, הורדות, עדכונים מזויפים, חבילות תוכנה, קישורים חשודים, מודעות, וכו ‘. מה שקורה בדרך כלל הוא, כי המשתמשים הם לא הקדשת תשומת לב מה הם באינטרנט ובכך יכולים בקלות ליפול לתוך מלכודת, שנקבעו על ידי האקרים.

אנו ממליצים לקרוא מקרוב הכל, לחשוב פעמיים לפני לחיצה על כפתור “אני מסכים”. רוב האנשים מתנהגים באופן אוטומטי ופעל שגרתי הבא-הבא-הבא-סיום, ללא תשומת לב מה למעשה מקבל מותקן במחשבים שלהם. כאשר במציאות, אולי יש כמה תוכנות מוסתרים מקבל מותקן באופן אוטומטי, אתה צריך לבחור עבור התקנה מהירה. אבל, אם אתה בוחר מצב מותאם אישית ההתקנה ההתקנה, תוכל אל לב כזה תוכנות נוספות ובטלו אותו בקלות.

מרגע שמפעילה את סוס טרויאני על המחשב שלך, זה יתחיל לעקוב אחרייך, מעקב אחר כל צעד שלך. . וזה לא רק הפעילות המקוונת שלך. פושעי סייבר יכולה גם לרגל אחריך באמצעות מצלמת אינטרנט והמיקרופון שלך. הנתונים שנאספו אינטרנט יקר אל האקרים, מאז הם באפשרותך לשתף אותה עם אחרים שלישיים למטרות רווח. זה מהווה הפרה חמורה פרטיות. הווירוס Trojan.multi.accesstr.a.sh גורם כל תוכנית היישום במחשב שלך לא יפעלו כראוי.

דרך זה זיהום, נוכלים לא רק לגנוב את הסיסמאות שלך, כתובות IP, נתונים פיננסיים, אך סוגי קבצים שונים כמו מסמכים, תמונות, קבצי הפעלה כמו גם. אם לא מתייחסים וירוס זה כאיום מסוכן שזה, להיות נפגשת עם מפולת שלגים של סיוטים. הדרך היחידה להשיב שליטה על מערכת המחשב שלך ולהגן עליו מפני פגיעה, היא להסיר את האיום ברגע אתה מבחין את נוכחותה. אם אינך בטוח כיצד להמשיך עם ההסרה של הסוס הטרויאני Trojan.multi.accesstr.a.sh, תמצאו הוראות מפורטות להלן.

הסרת התקנה של Trojan.multi.accesstr.a.sh

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Trojan.multi.accesstr.a.sh מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *