By | November 27, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.Gen.NPE. המדריך להסרת Trojan.Gen.NPE עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Trojan.Gen.NPE הוא מסווג כמו הסוג המסוכן ביותר של וירוס. זה סוס טרויאני. מוניטין נוראי של סוסים טרויאניים היא מוצדקת לחלוטין. כלום היא מוגזמת. המזיק הזה, פעם אחת, יעשה בלגן גדול במערכת שלך. אם יש לך את זה על הלוח, אתה בצרה גדולה. Trojan.Gen.NPE הוא מאוד מסוכן. יש סיבה מדוע משתמשים חושש סוסים טרויאניים כל כך. למותר לציין, אתה חייב לקחת פעולות מיידיות נגד הפולש.

. אל תבזבז את הזמן שלך בזמן Trojan.Gen.NPE הורס את המחשב שלך. למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו על המקום. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת מפורט אשר יעזור לך להיפטר הדברה באופן ידני. ובכל זאת, זה וירוס מאוד מתוחכם. אז היא להסרת שלו. אם אתה לא בטוח במיומנויות המחשב שלך, אתה יכול גם להשתמש פתרון אוטומטי. הורד תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. כפי שאתה יכול לראות, יש לך אפשרויות, אך אין לך זמן. איזה מהם אתה בוחר ללכת עם, תעשה את זה מהר. יותר זמן Trojan.Gen.NPE נשאר במחשב האישי שלך, גרוע יותר המצב שלך מקבל. אז, אינך מבזבז זמן. להחליט ולפעול.

הסוס הטרויאני, באופן לא מפתיע, נכנסת המערכת שלך בדממה וממשיך להשמיד אותם בשקט. הזיהום מתעסק עם רישום המערכת שלך מאחורי הגב. זה מוסיף and/ או הסרת ערכים, משחית או לחלוטין נזקים קבצים חשובים, מתחיל תהליכים ב מנהלי המשימה שלך, יוצר קיצורי דרך, וכו ‘. זה בעיקרון לוקח שליטה על המחשב שלך. כתוצאה מכך, חלק מהתוכניות שלך לא יפעל כראוי, אם בכלל. המחשב מתחיל ביצועים טובים. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. היא קורסת, קופא מידי פעם. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן כראוי. המערכת קורסת או מאותחל מחדש ללא סיבה נראית לעין, וכו ‘. כל זה בגלל הסוס הטרויאני. המזיק משמש גם דלת אחורית כדי זדוניות אחרות. . זה חור ענק בתוך הקיר האבטחה שלך.

בדרך כלל, סוסים טרויאניים יעזור ransomware הותקן אך זה יכול לעזור מזיקים אחרים להיכנס גם כן. לפני שאתה יודע את זה, המחשב שלך מתמלא זיהומים וזה לא יהיה זמן לפני שהוא שובר את לתמיד. אבל יש משהו יותר גרוע. סוסים טרויאניים הם מרגלים. נוכלים להשתמש בהם כדי לגנוב את המידע האישי שלך. Trojan.Gen.NPE הפעלת פיקוח על כל מהלך המקוון שלך מרגע זה נכנס. הסוס הטרויאני יש גישה לכל דבר.

את כתובות ה-Ip, כתובות דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות, חשבונות, הקשורות לדפדפן נתונים, מסדי נתונים. אפילו באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי האישורים שלך אינם בטוחים. במיוחד אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או עבור קניות באינטרנט. הטרויאנים עשוי לקבל את הידיים שלו על הנתונים כרטיס אשראי, חיוב כתובת, השם האמיתי, וכו ‘. . ואז, היא תשלח הכל כדי האקרים פרסמו את זה, הם יכולים להשתמש פרטיך האישיים על מה שהם רואים לנכון. אל תתנו את התרחיש הזה להתפתח. מחק Trojan.Gen.NPE בהזדמנות הראשונה שתהיה לך. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה.

איך אתה? נדבק? סוסים טרויאניים בדרך כלל לקבל מתפשטים באמצעות הודעות דואר אלקטרוני פגומים וקבצים מצורפים זדוני שלהם. להיות זהירים במיוחד. אם תקבל הודעת דואר אלקטרוני משולח לא ידוע, המשיכו בזהירות. אפילו אם ההודעה לקופסאות, להיות בכוננות. האקרים להסוות את הודעות הדוא ל כדי לעבוד משתמשים. הם משתמשים גם סמלים ושמות של חברות ידועות. אל תפתח הודעות כאלה. מחק אותם מיד. אם תלחץ, הסוס הטרויאני מזין את המחשב האישי שלך. בלחיצה אחת היא כל מה שצריך. זה לחץ על שווה את רשותך. הייה זהיר מאוד לא לתת את זה בקלילות להיות ערניים ולשמור על המחשב שלך מווירוסים.

הסרת התקנה של Trojan.Gen.NPE

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.Gen.NPE מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *