By | September 28, 2018

Trk.dsllgal.com הוא אתר אינטרנט, קיומה של אשר, קשורה לפעילות adware במחשב שלך. אם דף זה ממשיכה להופיע על המסך, אתה בצרה גדולה. . זה סימן כי המחשב שלך כבר הסתננו על ידי טפיל סייבר מגעיל… לאחר פרסום פולש, זה יתחיל לייצר פרסומות פולשניות רבים בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים או מהבהב הודעות התראה. תוכן כזה בדרך כלל מקדם דילים בלעדיים, מבצעים, קופונים, הנחות, וכדומה

, תוכנה זדונית זו מעלה את הסיכוי קידום מפוקפק מקבל לחיצה, לפי לגנוב את היסטוריית הדפדפן שלך ונתונים אינטרנט אחרים, אז זה כדאי באפשרותך להתאים אישית את המודעה המוצג. פעולה זו תבטיח כי מודעות יהיה אטרקטיבי יותר למשתמש ולכן, יותר סביר לקבל לחצתם על. עבור כל קליק שתבצע, מקבל את הטפיל. התקפות לספירה מעצבן אינם התוצאה היחידה של זיהום סייבר adware. אתה מכניס באינטרנט האבטחה והפרטיות שלך סיכון וסיכון מקבל את המידע האישי שלך נגנב.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצה פרסום כולל אך אינו מוגבל דוא ל זבל, קבצים מצורפים, קישורים מוצל, מודעות, קבצי torrent, צרור תוכנה חופשית, כמו גם בקשות לעדכון מזויף. תוכנות זדוניות ידוע להתגנב המחשב של הקורבן שלה מבלי שיבחינו בו. זה כי זה מאוד חכם ומשתמש כל מיני טריקים כדי לקבל גישה למכשיר שלך. בדרך כלל מה שקורה הוא, כי משתמש מתקין ביודעין את הטפיל דרך צרור תוכנה. מאת לא קוראת מלא לתנאים ולהתניות של התהליך, כמו גם לא שם לב על מה להיות נלחץ, באפשרותך להפוך למטרה קלה עבור האקרים שמחפשים הזדמנויות כאלה זמנן.

לחשוב פעמיים לפני לחיצה על כלום. החיפזון הוא האויב. קח את הזמן שלך ביסודיות להשלים את תהליך ההתקנה. כשהם זמינים, בחר מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, אם קיימות תוכניות הבונוסים המוסתרות או יישומים, תוכל לראות אותם מיד. לאחר מכן, כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל אותם, אז הם לא הותקן במחשב שלך תוכנה נוספים שאינם נחוצים לך.

פרסום הוא מטרד מסוכן זה בטח לא לזלזל. ברגע קורא הדפדפן שלה הביתה, כל הגיהינום להשתחרר. בקרוב תתחיל לשים לב להתנהגות חריגה ביישום האינטרנט שלך. הדפדפן שלך יתקשה להצגת כל המודעות נזרק דרכו, יהיה רק עניין של זמן עד שהוא מתחיל לקרוס או להקפיא באופן יומיומי. יתר על כן, יהיו חשופים המידע המקוון שלך נוכלים. הם יכולים בקלות לקבל את הסיסמאות שלך, מספרי כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, מזהה הכניסה, כתובות IP ומידע רגיש אחר אם לא תפעל כנגד הטפיל הזה ברגע אתה מבחין את נוכחותה.

תוכל לרכוש שום דבר לתת לה להישאר במחשב שלך. אתה להביא את עצמך כאבי ראש היחידה, בסופו של דבר, הדפדפן שלך יפסיקו לעבוד לחלוטין. יש דרך אחת כדי למנוע זאת, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להסיר את המזיק הזה מעצבן מהמחשב שלך פעם אחת ולתמיד!

הסרת התקנה של Trk.dsllgal.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Trk.dsllgal.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *