By | August 29, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Tralipon.tk. המדריך להסרת Tralipon.tk עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם הבחנת במשהו מוזר בזמן שאתה פותח את הדפדפן שלך? האם החלון המוקפץ redirect Tralipon.tk לעתים קרובות ב אקראי? אתם לא תאהבו את הסיבה מאחורי זה. פרסום. פרסום הוא צמח טפיל ערמומי כשראית אותה ברגע זה פולש דפדפנים שלך. זה לא לבזבז את הזמן, זמן קצר לאחר מקבל מותקן במחשב שלך, זה ממשיך עם להפגיז את המסך עם מספר המודעות המוצלת של פריטים מוקפצים. כל דף שאתה מבקר נהרו עם מודעות, אם זה ב- text, באנרים או הודעות מהבהב. גדול יותר הכמות, יש סיכוי גדול יותר adware של יצירת הכנסה לשלם לכל קליק.

בנוסף, כדי להבטיח את הרווח שלה, Tralipon.tk לגנוב את הנתונים האינטרנט שלך כמו גלישה היסטוריה, הרגלים, חיפוש שאילתות, לספק באופן ספציפי ממוקד פרסומי תהיה נוטים יותר לחץ על. פרסום ידוע גם כדי שניתן יהיה להתקין יישומים זדוניים שונים, סרגלי כלים והרחבות בדפדפן שלך, מבלי לבקש את רשותך.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצה adware כוללים בקשות לעדכון מזויף מיילים וקבצים מצורפים, נגוע קישורים ופריטים מוקפצים, דואר זבל, תוכנות שמגבילים, זיוף כלי כלי המודעות, קבצי torrent פגום, וכו ‘ כדי לשמור על הנוכחות המקוונת שלך מוגן בכלל פעמים, אתה צריך לשלם קרוב לב מה אתה לחץ על, לא נהיה פזיזים. הדבר הוא, תוכנה זדונית זו מסתמכת על נאיביות ורשלנות שלך. אין לו אפשרות לקבל גישה למחשב שלך ללא עזרתך. אתה לבדך יכול לתת אותה הרשאה לפלוש.

ברוב המקרים, משתמשים לא מבינים שהם מאפשרת סייבר טפילים לחדור את המחשבים שלהם עד שיהיה מאוחר מדי. כדי למנוע דבר כזה, אנו ממליצים לבחור מותאמת אישית או מתקדם סוג התקנה, כך שניתן בקלות לראות אם קיימות תוכניות נוספות או יישומים לא פורסמו כראוי. תוכנות זדוניות נתפסת לעתים קרובות כדי להסתיר כמו התקנות אופציונליות, אז אם אתה מבחין כל, הקפד לבחור מהם. במקרים אחרים, משתמשים במודע להתקין תוכנה זדונית כזו כי הם מאמינים לשקרים של פושעי סייבר כי מה הם להוריד הוא למעשה תוכנית מאוד שימושית שיש.

אל תירא, כי פרסום זה לא וירוס טיפוסי. למעשה, רבים משתמשים אינם מחשיבים את זה להיות אחד, שכן זה משפיע רק על דפדפנים, לא מערכת המחשב כולו. אבל בעוד הוא לא עלול לגרום נזק חמור כמו וירוס סוס טרויאני, זה לא אומר שאתה צריך לגלות את הטפיל ללא התערבות. . זה לא מזיק…

שיש adware במחשב שלך שם לא רק את המידע האישי שלך בסיכון אלא נתונים פיננסיים, יש לך. משמע, כי האקרים יכול בקלות לקבל את ידיהם על מספרי כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, סיסמאות, כתובות IP, וכו ‘. אתה יכול למנוע זאת, אתה רק צריך לפעול נגד תוכנות זדוניות מעצבן זה בהקדם האפשרי. ככל לך למנוע את הבעיה, היה יותר גרוע שהוא יקבל. חזור אל חוויה גלישה רגילה, ללא פרסומות ובטוחה על ידי להיפטר האיום הזה פעם אחת ולתמיד. אם אינך בטוח כיצד להסיר פרסום זה, פשוט עקוב אחר ההוראות שלנו מפורט להלן.

הסרת התקנה של Tralipon.tk

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Tralipon.tk מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *