By | July 6, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Traffic-media.cc. המדריך להסרת Traffic-media.cc עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

קיומו של האתר Traffic-media.cc בדפדפן שלך הוא סימן רע. זה אומר שהמחשב שלך זיהום adware. . זה תוכנות זדוניות מגעיל ישתמש הדפדפן שלך ככלי הצגת המודעה.

פרסום כגון Traffic-media.cc יפיק אינספור פרסומות פולשניות ופריטים מוקפצים, לעתים קרובות בצורה של הצעות בלעדיות, מכירות, מבצעים וקופונים, לזייף בקשות לעדכון, מהבהב הודעות, וכו ‘. הם יופיעו אטרקטיבי למשתמש. . זה בזכות היכולת של adware לקבל היסטוריית הגלישה שלהם, גלישה הרגלים, כמו גם שאילתות חיפוש, כדי לספק הסוג של פרסומות אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על…

המטרה העיקרית של פעילות זו היא ליצור הכנסות דרך שיטת תשלום לכל קליק או שלם וצפה. מה חשוב לציין כאן, היא כי מודעות המוצגות על-ידי adware לא יהיה מאובטח. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם הפניית משתמשים אל אתרי אינטרנט חשודים, אפילו מסוכן שרוצים לפגוע במחשב שלך. במקרים מסוימים, הם אפילו לפתוח דלתות אחוריות עבור וירוסים אחרים כמו סוסים טרויאניים, תולעים, ransomware אפילו!

פרסום כלל מופץ על ידי חבילות התוכנה המוצעים בחינם, הודעות עדכון מזויפים, דואר זבל מיילים וקבצים מצורפים, קישורים מפוקפק, מודעות, וכו ‘. אנו תמיד ממליצים קוראינו לשלם קרוב לב כאשר הם מתקין תוכנה אשר יש להם מהאינטרנט. הדבר החכם לעשות הוא לבחור עבור התאמה אישית או סוג התקנה מתקדמות. בדרך זו באפשרותך להציג את התוכן האמיתי של הקיבוץ אמר.

מפתחים לעיתים קרובות לארוז מחדש יישומים ותוכניות ולכרוך אותם יחד עם תוכנות זדוניות אשר אינו נחשף כראוי. לכן משתמשים הם לחלוטין לא מודעים לעובדה כי תוכנות זדוניות פלש לתוך מערכת המחשב שלהם. על-ידי ביצוע העצה שלנו, יהיה לך את הכוח פשוט בטל תוכנות לא רצויות שנראה לך חשוד או לא רצוי להוריד מלכתחילה.

בטח לא לזלזל טפיל זדוניות כגון תוכנות פרסום. . בטח, זה לא יהיה אמיתי “וירוס”, שכן זה משפיע רק על הדפדפן של הקורבן, לא את מערכת המחשב כולו, אבל זה לא אומר שהיא לא מזיק. ההפך הוא הנכון. כי זה יפיק כמות עצומה של מודעות, בשלב מסוים שהדפדפן יתחיל נאבק להציג את כולם. הקורבן יתחיל חווה קריסות תכופים, קופא, לבצע כל סוג של עבודה בדפדפן בלתי אפשרי, מאז הביצועים שלה יירד בפתאומיות.

אותו הדבר חל על החיבור לאינטרנט גם-זה גם יהיה איטי יותר מהרגיל. לאחר adware במחשב האישי שלך הוא רע בשביל והפרטיות באינטרנט. פושעי סייבר יכול בקלות להשיג את הנתונים האישיים כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, IP כתובות, פרטי חשבון הבנק, מזהה הכניסה, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘, לשתף אותם עם אחרים שלישיים למטרות רווח.

הסרת התקנה של Traffic-media.cc

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Traffic-media.cc מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *