By | February 7, 2018
Remove Tqeobp89axcn.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Tqeobp89axcn.com. המדריך להסרת Tqeobp89axcn.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Tqeobp89axcn.com דף צרות. אם אתה רואה את זה כל הזמן בעת פתיחת אחד של דפדפנים שלך, להכין את עצמך. המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים של טפיל adware. כפי שאתה בוודאי יודע, פרסום חלקים נחשבים הכי מעצבן כל. ובכל זאת, הם גם מסוכנים למרות שהם נדמים לא מזיק בהתחלה. אל תתנו את עצמך שולל על ידי המזיק הזה. . זה לא מזיק… כל עוד זה ממשיך על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. בנוסף, בעיות אלה ימשיכו לגדול בחומרתם מדי. למרבה המזל, יש אור בקצה המנהרה.

Adware הוא נשלף. יתר על כן, קל יחסית כדי להתמודד עם השוואה איומים אחרים. אבל אתה צריך לפעול מהר. שמקדימים לזהות את האתר Tqeobp89axcn.com לקבל את זה כאות אזהרה, לפעול לפיו. למצוא היכן מסתתר adware מגעיל ומחק אותו על המקום. אם לא, זה יהפוך את חווית הגלישה שלכם לסיוט טהור, יהיה מרע לגרוע. אל תתנו שתרחיש לגולל. לקחת את העניינים לידיים שלך, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

אם אתה עושה שום דבר נגד זה המזיק, הנה מה יקרה. בתור התחלה, בכל פעם שתעבור למצב מקוון אתה תהיה בירך על ידי האתר Tqeobp89axcn.com. זה הופך את הצל המקוונת שלך, אתה לא יכול לעשות צעד אחד מבלי שיופיעו. . זה שם בעת פתיחת הדפדפן שלך . זה שם בעת פתיחת כרטיסיה חדשה אתה אפילו לקבל הופנה אליו בכל פעם שאתה מחליט לבקר בדף אחר. אבל זה לא הכל. עם האתר קדימה את הפרסומות.

Remove Tqeobp89axcn.com

The Tqeobp89axcn.com Virus

. זה פרסום שאנחנו מדברים על ולהציג איומים פרסום מודעות. . זה לא נשמע כזה גרוע? . הו, זה כן. אנחנו לא מדברים על מודעה או שניים. אנחנו מדברים על פרסומות רבות, מכסה המסך כולו כל הזמן. לא משנה מה תעשה, לא ייעלמו. אתה לא יכול לסגור אותם. גם אם אתה סוגר את הדפדפן ולהתחיל הפעלה חדשה, ברגע שתהיה מחובר שוב, הם חוזרים. אתה לא יכול להסיר אותם כי המקור שלהם הוא עדיין על הלוח. . כן, adware.

הדרך היחידה להיפטר כל הפרסומות היא להיפטר adware עצמה. זה בדיוק מה עליך לעשות. זיהום זה עושה שום דבר טוב עבור המערכת שלך. מה יותר, זה מציב אותך בסיכון. אף אחד הפרסומות שתראה אמינים. בלחיצה אחת טועה ואתה יכול להוריד לזיהומים יותר במחשב שלך. שלא להזכיר כי פעילויות הגלישה שלך יעילים הרס. אתה יכולים לגלוש באינטרנט בשלום עם אינספור פרסומות פקיעה וחסימת תוכן הדפים? אנחנו בספק. אז למה לסבול את המזיק הזה? לאחר שתסיר אותו, והכל יחזור לקדמותו. אל תהססו. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ולמחוק adware מהמכשיר שלך לתמיד.

איך לך נגועים adware Tqeobp89axcn.com? התשובה היא פשוטה. . היית חסר זהירות, המזיק שולל. זה יכול להיכנס ללא רשותך כדי להשתמש בהם טריקים כדי לקבל את זה. טריקים כמו דוא ל זבל, מודעות מזויפות, דפים פגום, חבילות freeware, הורדות זדוניות, עדכונים מזויף, וכו ‘. אם אתה לא שם לב, כל אחת מדרכים אלה יפעלו. אבל אם אתה זהיר יותר, שבאפשרותך למנוע כל מהם להצליח.

להיות ערניים יותר. אל תוותרו על האותיות הקטנות. . תיזהר עם מה אתה לוחץ תמיד לקרוא את המונח ותנאים לפני קבלת אותם. השתמש מקורות אמינים בלבד. פשוט לעשות בדיקת הנאותות. אל תשכח כי רשלנות מזמין דלקות. דריכות מרחיק את כולם.

הסרת התקנה של Tqeobp89axcn.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Tqeobp89axcn.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *