By | March 13, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Theseoffersforyou.com. המדריך להסרת Theseoffersforyou.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הדף Theseoffersforyou.com אינו מבשר רעות על העתיד. לראות על המסך כל הזמן זה ברור תחתמי על זה יש טפיל פרסום במערכת שלך. אל תיבהלו! האמת היא כי המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע. פרסום מזיקים הם יחסית קל להתמודד גם פחות מזיק יותר זיהומים אחרים כגון סוסים טרויאניים, ransomware, וכו ‘. עם זאת, זה לא אומר ש-adware הוא לא מזיק. כמובן, לא. לא נתקלנו עדיין דלקת לא מזיק, הסיכויים הם, אתה גם לא.

כל טפיל הוא מסוכן, כל טפיל גורם נזק למערכת שלך. במוקדם או במאוחר, זה יוצא מכלל שליטה, אז מצבך מחמיר. פרסום זה אינו חריג. חדירות שלה להתחיל כמו קטן וחסר חשיבות, אך זמן קצר אחרי, הם להתפתח ולהיות בלתי נסבל. לא לחכות את הזמן הזה לבוא. ברגע תבחין האתר Theseoffersforyou.com, לקבל העובדה שיש הוא adware שאורב איפשהו במחשב ומחק אותו. למצוא מסתור המדויק שלה נקודה, להיפטר ממנו. לפני הוא מצליח לגרום לך נזק לעצמם. תסמכו עלינו, אם לתת לזה זמן, זה יהיה. אל תתנו לזה לקרות.

ברגע adware מזין את המחשב שלך, בתכנות ישפיע באופן מיידי. את חווית הגלישה בעבר רגיל שלך הופך לסיוט אמיתי. בתור התחלה, אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד ללא האתר Theseoffersforyou.com צצים. זה הופך את הצל המקוונת שלך, אתה לא יכול להיפטר ממנו. בכל פעם שאתה מנסה טעינת דף, איכשהו שתנחת על Theseoffersforyou.com במקום. כמובן, דף זה אינו היחיד. אתה נאלץ לבקר. ישנם רבים אחרים. כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן. קטעי וידאו באינטרנט שלך לקבל הושהה עבור מעברי הפרסומות גם. אתה לא יכול לעבוד בכלל באינטרנט בתנאים כאלה. בוא לא נשכח הפרסומות.

המזיק נקרא adware מסיבה מסוימת. זה bombards אותך עם פרסומות רבות על בסיס יומי אשר לשבש את פעילויותיך באינטרנט אפילו יותר. אין דף יחיד אשר לא מכוסה לגמרי עם באנרים, הצעות, טקסטים, קופונים, חלונות קופצים, מודעות וידאו, וכו ‘. שקול הגלישה באינטרנט שלך נהרס. לא משנה מה תעשה, ההפרעות הופכים יותר ויותר עם כל יום שעובר. אבל יש עוד. הפעילויות שלך מנותק מושפעים גם הם.

עקב מעשי קונדס של adware, המחשב שלך יתחיל ביצועים טובים. היא קורסת, קופא לעיתים קרובות. זה מאותחל מחדש ללא אזהרה, העבודה שלך נשאר שלא נשמרו. התוכניות שלך המאבק לפעולה תקינה. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולים להיות לא יציב. כל זה בגלל adware. למה לשמור את זה? למה לסבול טפיל זה כאשר ניתן לראות בבירור שמביא לכם כלום אבל כאבי ראש, המבוכה? לחתוך שהותה הקצר ולהביא את הפעילויות שלך במצב מקוון ולא מקוון למצב נורמאלי. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב לתמיד. שמקדימים הסרת הזיהום, יותר טוב.

איך הגיע adware? הוא רימה אותך. המזיק הוא עדיין תוכנית ואת זה לא ניתן להזין את המחשב האישי שלך ללא אישורך. בגלל זה היא נאלצת לבקש את זה. עם זאת, זה לא עושה אז בגלוי כי זה משאיר יותר מדי מקום לדחייה. זה הופך לשיטות מסובך כדי לעבוד אתה. אחת השיטות היא עדכוני תוכנה מזויפת. למשל, אתם עשויים לחשוב שאתה מעדכן Java, בעוד אתה למעשה נותן של המזיק כדי להיכנס. זה כולל ולכן חשוב מאוד להשתמש מקורות אמינים בלבד לא לדלג על התנאים וההתניות במהלך תהליכי התקנה. תמיד שים לב מה אתה מסכים. האקרים להתפלל עבור חוסר הזהירות שלך הסחות דעת. לא מספקים אותם!

הסרת התקנה של Theseoffersforyou.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Theseoffersforyou.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *