By | April 10, 2018
Remove TheAdGateway.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר TheAdGateway.com. המדריך להסרת TheAdGateway.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של האתר TheAdGateway.com הוא סימן רע. זה מצביע על הנוכחות של זיהום הקיברנטי במערכת שלך. המזיק adware, שיהיה ברור. התצוגה של הדף הנ ל הוא אזהרה. לקבל את זה בתור שכזה, לשים לב לזה. ייטב לך לנקוט בצעדים נגד הפולש, יותר עבורך ועבור המחשב שלך.

פרסום זיהומים לא יוצרים לוויה נעימה. כל מה שהם עושים הוא לעשות בלאגן. האחד שאתה תקוע עם הוא לא שונה. אתה יותר טוב למצוא מסתור המדויק שלה נקודה ומחק אותו לפני מצבך מחמיר. TheAdGateway.com לא יביא לך משהו טוב. ההיפך הוא הנכון. יותר זמן זה מבלה, יותר בעיות בפניך. אל תיתן לזה להרוס את חווית הגלישה שלך ולחשוף את תוכנות זדוניות סיכון. למצוא אותו, להיפטר ממנו. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. . לקחת את זה לפני שיהיה מאוחר מדי

Adware לא צריך רשות ממך. כדי לבצע שינויים דפדפנים שלך. הוא מסוגל לפעול כפי שהוא רואה לנכון משאיר אותך למצוא את reshuffles את עצמך. למשל, יום אחד אתה פותח את הדפדפן שלך רק כדי לגלות כי הבית הקודם שלך, מנוע חיפוש הוחלפו תחום חדש. לא משנה מה תעשה, לא ניתן לבטל את לטרוף. Adware לקח שליטה על דפדפנים שלך. מעכשיו, כל מה שאתה עושה, adware מפריע. המזיק כל הזמן מפנה לאתרים מראה חשוד. זה bombards אותך עם אינספור פרסומות. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות עכשיו שמחים על באנרים, דילים, מבצעים, בטקסטים, היפר-קישורים, וכולי

Remove TheAdGateway.com

The TheAdGateway.com Virus

גם, כרטיסיות נוספות פתוח כל הזמן. קטעי וידאו באינטרנט שלך לקבל הושהה עבור מעברי הפרסומות. אינך יכול למצוא משהו שאתה מחפש כי דפדפנים שלך להיאבק מציג תוכן בצורה נכונה. Adware מונעת ממך שימוש במחשב שלך בדרך כלל. זה גם חושף אותך לסכנה מתמדת תוכנות זדוניות. שום דבר שאתם רואים אפשר לסמוך עליו- המודעות, לא האתרים, לא כלום. בלחיצה אחת טועה ואתה יכול להוריד יותר זיהומים במחשב נגוע כבר. אבל יש עוד.

המזיק מאיימת גם על הפרטיות שלך. הוא מציץ? לך, אוספת נתונים רגישים. לאחר מכן, הוא משתמש זה כדי ליצור פרסומות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. בדרך זו, זה מבטיח הקליקים שלך ולהביא הקליקים שלך האקרים רווחים. זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק. בכל פעם אתה לוחץ על משהו adware מוצגים, משלמים crooks. הפכת להיות החונך שלו, אתה מסכן להדביק את המחשב שלך אפילו יותר. תעשה לעצמך טובה ולמחוק adware עכשיו. . אין לו מקום על הסיפון. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד.

כיצד adware TheAdGateway.com להזין מבלי שתבחינו? האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט? אם כן, האם אתה לבחור עבור המנהג או את ההגדרות הרגילות? אם התשובה שלכם היא התקן, לשנות את ההרגלים שלך. הגדרות אלה הן אוטומטי לחלוטין. הם מציעים לך שליטה. אם ישנם כמה אפליקציות נוספות המצורף לתוכנית שאתה מתקין, הם הזינו את המחשב שלך גם כן.

עם הגדרות מותאמות אישית, עם זאת, אתה יכול לבטל את הבחירה כל התוספות לפני סיום ההתקנה. . כן, זה לוקח קצת יותר זמן ואני בזמן הזה יכול לחסוך לך המון בעיות עתידיות. לא למהר. . קצת יותר תשומת עובר דרך ארוכה. קחו את הזמן כדי להגן על המחשב. מניעת זיהום מלהיכנס היא תמיד קל יותר להתמודד עם התעלולים שלו מאוחר יותר. תחשוב על פעם הבאה להתקין משהו- דריכות זה מה שמחזיק. את המחשב שלך נקי!

הסרת התקנה של TheAdGateway.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר TheAdGateway.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *