By | January 16, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Systemservice.vbs. המדריך להסרת Systemservice.vbs עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Systemservice.vbs אינו מנוע חיפוש אמין. זה טוען כי זה לשפר ולשפר את פעילויות הגלישה שלך המפתחים שלה. תפרסם את זה ככלי שימושי. עם זאת, הרחבה זו היא תוכנה זדונית, זה לא עוזר. כידידותיים החוטף דפדפן, Systemservice.vbs יביא רק כאבי ראש, מלות אליך. לעשות את המיטב כדי להסיר אותו מהמערכת בהזדמנות הראשונה שתהיה לך. ברגע אתה מבחין את המראה של הדף Systemservice.vbs, תבין את הרמז. קבל האתר כאות אזהרה שזה באמת, לשים לב לזה.

לבטוח בנו כאשר אנו אומרים את זה יותר זמן שהזיהום מבלה על הלוח, הבעיות עוד שזה גורם. בנוסף, בעיות אלה גדלים בחומרתם גם כן. הם נעשים קשים יותר ויותר עם כל יום שעובר עד המחשב הופך כמעט בלתי שמיש. אל תהססו אפילו רגע ארוך. אף-על-פי החוטף הזה אינה הטפיל הכי מסוכן שם בחוץ, זה לא מזיק. . אין זיהום, אין זיהום מגיע מקום במערכת שלך. לקחת את העניינים לידיים שלך ולמחוק את הפורץ לפני שיהיה מאוחר מדי. זהו, ללא ספק, הקורס הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

לאחר התקנה מוצלחת, חוטפי מתחיל להתעסק עם ההגדרות של דפדפנים שלך באופן מיידי. זה גורם שינויים לא מורשים שונים, מונעת את היפוך התהליך. זה מתקינה גם דף הבית חדש עם מנוע החיפוש, כלומר האתר Systemservice.vbs, אתה לא יכול להיפטר ממנו. אתה לא יכול לחזור להגדרות עדיפה. . אתה כבר לא בשליטה. אבל יש עוד. חוטפי פונה פעילויותיך באינטרנט לסיוט על-ידי ניתוב מחדש לעמודים מוצל כל הזמן והצגת זדוני וקישורים מפוקפק כתוצאות חיפוש. חלק מהתוצאות הן מודעות אפילו לא אמין למרות הם לא מסומנים ככאלה.

שום דבר שאתם רואים על המסך יכול להיות מהימן יותר. Crooks השתמש בקישורים אלה, מודעות כדי להגביר את האינטרנט תנועה ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. משמעות הדבר היא כי בכל פעם שאתה לוחץ על משהו, האקרים לקבל תשלום, אתה מסתכן הורדת לזיהומים יותר באותו זמן. איכשהו, חסות ופושעי אינטרנט לבין סיכון מתמיד תוכנות זדוניות לא החלק הגרוע ביותר. יש משהו מסוכן יותר.

חוטפי חושף את הפרטיות שלך לסכן גם כן. היא משתמשת דפדפנים שלך הם מרגלים התקנים, זה עוקב אחר כל תנועה באינטרנט יחיד שאתה עושה. לפיכך, המזיק אוסף נתונים רגישים, אשר אז היא שולחת לאנשים פרסמו את זה. נתונים אלה עשויים לשמש שבא ההאקרים האלה. הם יכולים להשתמש בו למטרות שיווקיות או סדרי זדוניים אחרים. זה צריך להיות יותר ממספיק כדי לשכנע אותך כי החוטף הוא לא ראויים. זה מסוכן, זה שיש להסיר באופן מיידי. השאלה היא אתה הולך לשבת בחיבוק ידיים ולחכות והמצב להחמיר, או אתה הולך להגן על המחשב שלך. בחר באפשרות השנייה. השתמש המדריך שלנו למטה, להיפטר הדברה זה בהקדם האפשרי.

? אתה תקוע עם החוטף Systemservice.vbs? כמו אחרים דומים איומים, זה גם מסתמך על טריקים ושיטות מטעה כדי להזין את המחשב שלך. חלק הטקטיקה הנפוצה ביותר הן הודעות דוא ל זבל וקבצים מצורפים, חבילות תוכנה או freeware, עדכוני תוכנה מזויפת, אתרים פגומים או מודעות, וכו ‘. להיות זהירים במיוחד כאשר אתה גולש באינטרנט ולשים לב לפני אתם נותנים את רשותכם לכל דבר. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. להתרחק טורנטים שלא אומתו ואתרים מפוקפקים. . לקבל את עצמך גם, יישום אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך. לשמור את זה עד כה, באופן קבוע לסרוק את המחשב שלך כדי לוודא שהוא נקי.

הסרת התקנה של Systemservice.vbs

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Systemservice.vbs מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *