By | June 6, 2018
Remove Syndication.exosrv.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Syndication.exosrv.com. המדריך להסרת Syndication.exosrv.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Syndication.exosrv.com הוא כלי תוכנה, כפי דרך שימושית כדי לעזור לך לפרסם קמפיינים שפורסם. הוא גם יועבר ככלי המשפר את הגלישה באינטרנט של אנשים על-ידי משנים כיוון להם ההצעות הרלוונטיים ביותר. טענות אלה הן רחוק מן האמת. תוכנות זדוניות חוקרים גילו כי יישום זה למעשה מכיל אלמנטים adware שיש להם את היכולת להפיק מספר פריטים מוקפצים, המודעות, הודעות מהבהב, עדכונים מזויפים, דילים בלעדיים, קופונים, וכדומה

Syndication.exosrv.com הוא מסוגל להשתלט על דפדפנים כגון כמו Google Chrome, מוזילה פיירפוקס, Internet Explorer, אופרה ועוד. אם ברצונך לדעת כיצד תוכל להסיר פרסום זה מהמחשב שלך, פשוט תמשיך לקרוא את המאמר הזה כדי לגלות מה אתה יכול לעשות כדי להיפטר הדברה זה זדוני.

Remove Syndication.exosrv.com

The Syndication.exosrv.com Virus

בעוד חבילות תוכנה חופשית היא הדרך הנפוצה ביותר של הפצה פרסום, אבל אתה יכול לתת גישה תוכנה זדונית זו על-ידי פתיחת דוא ל זבל וקבצים מצורפים, באמצעות לחיצה על מודעות מפוקפק, קישורים, בקשות לעדכון מזויף, או דרך torrent הורדות. מה אתה יכול לעשות, כדי למנוע פרסום עתידי של זיהום היא לוודא לך להוריד ולעדכן את התוכנה רק ממקורות מורשה.

מומלץ גם לבצע התאמה אישית או סוג מתקדם של תהליך ההתקנה, כדי יש שליטה מלאה על איזה תוכנה למעשה מותקן במחשב שלך. כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל תוכניות לא רצויות או יישומים.

נכון, פרסום לא יהיה מסוכן כמו וירוס סוס טרויאני, אבל זה עדיין נחשב כשהיה גור (שעשויות להיות לא רצויות תוכנית) יש להסיר מהמחשב שלך. יש סיכוי זה פרסום Syndication.exosrv.com שיכול לשנות את הגדרות הדפדפן שלך, יחד עם ההתקפה לספירה הרגילה שמגיעה עם סוג זה של תוכנות זדוניות. פעולות כאלה לא מורשה יכול להוביל העלול להיות מסוכן הפניות לאתרי אינטרנט חשודים חיצוני יכול לשאת זיהומים אחרים. זה גם אפשרי עבור פרסום זה להשיג הרגלי והיסטוריית הגלישה שלך.

אם אתה רוצה להגן על פרטיותך באינטרנט, אנו ממליצים לפעול ברגע אתה מבחין כי המחשב נדבק בווירוס על ידי פרסום. אנחנו יכולים להדריך אותך הנחיות מפורטות הסרת מוצלח של התוכנה הזדונית Syndication.exosrv.com.

הסרת התקנה של Syndication.exosrv.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי מחזיק את מקש Win ו- R togecannotype msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Syndication.exosrv.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *