By | April 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Sync.madnet.ru. המדריך להסרת Sync.madnet.ru עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של האתר Sync.madnet.ru זה לא סימן טוב. -מנוגדות מאוד. אם אתה רואה את זה כל הזמן, אתה בצרות. שם הוא החוטף דפדפן מגעיל במערכת שלך וזה האדם מכריח את הדף עלייך. תעשה לעצמך טובה, לקבל את זה בתור אזהרה שזה באמת. והכי חשוב, לשים לב לזה. החוטפים הם מסוכנים חטטנית. כל מה שהם עושים הוא להמיט אסון על המחשב שלך.

אל תתן הפעם המזיק להרוס את חוויית הגלישה שלך ולחשוף אותך לסכנה. ברגע תזהה את הדף Sync.madnet.ru משתלטים על דפדפנים שלך, למצוא היכן מסתתר הטפיל ומחק אותו על המקום. שמקדימים הסרת, יותר טוב. לא מטרידים אותי. בהינתן מספיק זמן, המזיק בסופו של דבר יכול לצאת משליטה, ולאחר מכן הסרת שלו ייעשה הרבה יותר קשה. מעשה לפני שיהיה מאוחר מדי.

פעם במערכת שלך, החוטף לא לבזבז זמן. זה ממשיך עם עושה בלגן מיד. לפתע פתאום, לשנות את פעילויותיך באינטרנט. הכול הולך הפוך. האתר Sync.madnet.ru הופך שלך באינטרנט לווייתי, לא משנה מה אתה, אתה לא יכול להיפטר ממנו. כמו כן, דפדפנים שלך כל הזמן להציג הודעות כמו “מחכה Sync.madnet.ru” ו- “העברת נתונים מ- Sync.madnet.ru”. זה כי אתה לא יכול להכריח אחד להעביר באינטרנט מבלי להיות התערב. אבל יש עוד.

הזיהום לא במקום עם הצגת המחשבים זדוניות שלו. זה גם bombards המסך עם פרסומות רבות על בסיס יומי. כל דף שאתה מבקר בו, אפילו אלה שהייתה בעבר, ללא פרסומות חסומות עכשיו עם מודעות של כל צורות ותבניות. זה לא רק מעצבן באופן מדהים, למרות. . זה גם מסוכן. רוב הפרסומות שתראה אינם לגיטימיים. . אי אפשר לבטוח. אם תלחץ על פרסומת פגום, אתה להוריד מיד עוד תוכנות זדוניות במחשב נגוע כבר. מה עוד אתה לעזור האקרים להרוויח כסף. זה נכון. הם משתמשים במערכת שיווק לשלם לכל קליק להרוויח רווחים.

בכל פעם שאתה לוחץ על משהו שהוצגו על ידי חוטפי, משלמים crooks. הם גם משלמים עבור כל אתר מפוקפקות שאתה מקבל מנותב אל. אתה הופך מעסיקם. . זה מצב להפסיד לך למשל, חוטפי הורס את החוויה המקוונת שלך כשפיך נורמליים וגורם למחשב שלך לקבל ביצועים טובים. שנית, לעזור ופושעי אינטרנט להרוויח כסף. זה לא נשמע טוב, נכון? לשים קץ את התעלול הזה בהקדם האפשרי.

בדיוק אורב ספוט של החוטף והחלפה להיפטר ממנו. בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה. כל שעליך לעשות הוא בצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון. לא לדחות. לפעול כעת ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

כיצד הזיהום Sync.madnet.ru להזין את המחשב האישי שלך? ובכן, להזין אותה בגלל חוסר אחריות להבחין בו בזמן ולמנוע מלהיכנס. במילים אחרות, אתה נגוע, הודות להזנחה שלך. . שימו לב מעתה ואילך, להיות קשוב יותר כאשר נמצא במצב מקוון. אל תלחץ באופן עיוור על כל ad/ link/ הצעה שאתה רואה. הימנע מוצלות ושקע טורנטים פסולה.

תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. לא לפתוח הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, בזהירות בעת קבלת הודעה מוזרה מדיה חברתית. דבר אחד שאין המזיק יכול להצליח בלי הוא חוסר הזהירות שלך. אינם מעניקים אותו. לבחור דריכות, לשמור על המחשב שלך.

הסרת התקנה של Sync.madnet.ru

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Sync.madnet.ru מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *