By | April 3, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Sybs.Madnet.ru. המדריך להסרת Sybs.Madnet.ru עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

התצוגה קבוע של הדף Sybs.Madnet.ru הוא חדשות רעות עבור המערכת שלך. . זה סימן ברור כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים של טפיל adware וזה האדם מכריח את האתר עליך ללא הפסקה. לקבל אזהרה זה ואת לממש אותה. הסר adware. . כן, זה לא ייתכן הזיהום המסוכן ביותר שתיתקל בהן אבל זה מסוגל לגרום לך נזק.

אל תבצע טעות לחשוב שזה פשוט פורץ מעצבן. לא! כל זיהום מסוכן וזה במוקדם או במאוחר עושה בלגן. אל תתנו פרסום זה הזמן לגרום נזק. ברגע תזהה את האתר Sybs.Madnet.ru, להתחיל לחפש מקום מסתור של adware ולהסיר אותו על המקום. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. אם תתני לו לפעול בחופשיות, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר. להגן על המחשב שלך! להיפטר הזיהום בהקדם האפשרי.

עם הפרסום על הסיפון, הדף Sybs.Madnet.ru הופך לווייתי המקוון שלך. לא משנה מה תעשה, שם הוא לא נפטר ממנו. זה תמיד שם, מתנגש עם כל היבט של פעילויותיך באינטרנט. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד ללא הדף צצים. . וזה לא רק. . הו, לא. עקב adware, כל הזמן תנתב אותך לאתרים חשודים. כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן.

דפדפנים שלך להקפיא, לקרוס לעתים קרובות כי הם המום עם פרסומות. . זה סיוט… ככלל, הפעלת המחשב, ביצוע לקוי בשל ההפרעות מתמדת. אתה לא יכול לעבוד בכלל מקוון או לא מקוון בתנאים כאלה. . זה עצוב. ובכל זאת, יש משהו יותר גרוע. גם אם יש לך את עצבי פלדה אתה מסוגל לסבול את כל התעלולים האלה, יש משהו. אתה לא יכול להתעלם.

אנחנו מדברים על הסיכון תוכנות זדוניות ש-adware חושף בפניך. עם השירות הזה על הלוח, אתה תמיד בלחיצה אחת בלבד לזיהומים יותר. דבר שזה מציג מאומתת, דבר יכול להיות מהימן. רוב המודעות דף שאתם נאלצים לראות פגומים ולספק טפילים. בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להזמין הדברה יותר על המחשב שלך נגוע כבר וסבל.

למה לסבול את הבלאגן הזה? Adware מונעת ממך שימוש במחשב שלך בדרך כלל. . זה תמיד שם כדי להפריע לך לסכן אותך. להסיר אותה לפני לך להדביק את המחשב שלך עם עוד איומים. זה הוא כבר יתארחו עקב פרסום יחיד זה. תאר לעצמך מה יקרה אם אתה נתקע עם יותר. אל תתנו לזה לקרות. בצע את ההוראות להסרת שלנו להלן, לנקות את המחשב עכשיו. ייטב לך להיפטר האיום, כך ייטב. אל תהססו. מעשה!

כיצד מגעילים adware להזין את המחשב שלך? בדרך כלל, אלה נסיעות בדלקות נכרכות בה תוכניות אחרות. פעולה זו נקראת שיטת אריזה. אם לעיתים קרובות הורדת תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט, להיות זהירים במיוחד כמו שאתה לא יודע. מה עוד עשוי צורפו אליהם. תמיד לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. הם מאפשרים לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי התוכנית, כמו גם הבחירה כל התוספות.

תעשה את זה! הסר כל apps בנוסף מצורפת לפני סיום ההתקנה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם זדוני, יהיה לך בעיות התמודדות עם אותם מאוחר יותר כמו פרסום זה. מניעה היא תמיד האופציה הטובה יותר. להיות ערניים יותר, אל תתנו שלך PC ליפול קורבן תוכנות זדוניות שוב. דריכות שומר טפילים משם. רשלנות מזמין אותם פנימה

הסרת התקנה של Sybs.Madnet.ru

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Sybs.Madnet.ru מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *