By | November 17, 2017
Remove SweetPacks Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר SweetPacks Virus. המדריך להסרת SweetPacks Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

SweetPacks היא תוכנית זדונית. זה החוטף דפדפן. את יודעת מה החוטפים? כפי שרומז השם שלהם, מזיקים אלה לחטוף דפדפנים שלך. הם לקחת שליטה מלאה ולגרום טונות של גירוי ותסכול. SweetPacks עושה את אותו הדבר. אם יש לך את זה על הלוח, להכין עבור בעיות. כיצד ניתן לדעת כי אתה נגוע? אתה רואה את sweetpacks-search.com כל הזמן כאשר אתה מחובר? ? האם זה להחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך, עוזב אותך אין אפשרות לשנות אותם בחזרה? אם התשובה לשתי השאלות היא כן, אז ודא כי אתה נגוע.

החוטף הוא כבר איפשהו במערכת שלך והוא התצוגה של sweetpacks-search.com את דרכו של שהרזת לך. לקבל את המראה של אותו דף כמו האזהרה שהוא אכן, לשים לב לזה. לא צריך להיות שמאל חוטפי לפעול בה בחופשיות. זה שיש להסיר מיד. אם תתני לו להישאר, זה יעשה בלגן מוחלט של הגלישה שלך. אל תמעיט בערך הסכנה שהיא מהווה כי אתה תהיה מופתע. פעולות מיידית נגד זה. למצוא בדיוק היכן הוא אורב ומחק אותו על המקום. שמקדימים תעשה אז, טוב שלך ושל הרווחה של המערכת שלך.
ברגע חוטפי יגיע, בעיות תתחיל לשפוך

ראשית, תוכלו להבחין כי את דף הבית ו מנועי חיפוש הוחלפו תחום מפוקפק של המזיק. כמובן, את רשותך לא היה צורך זה לטרוף להתקיים. החוטף לא צריך את האישור שלך כדי לבצע שינויים בהגדרות שלך הדפדפנים וזה מה שעושה את זה כל כך מעצבן, מסוכנים. מעכשיו האתר sweetpacks-search.com הופך את הצל שלך באינטרנט קבוע. אתה רואה את זה על כל צעד ושעל. לא משנה מה אתה עושה באינטרנט, הדף יצוץ. . וזה לא לבד. עקב חוטפי, אתה נאלץ לבקר רבים אחרים כמו דפי מוצלים כמו גם.

Remove SweetPacks Virus

The SweetPacks Virus

גלישה באינטרנט היא לא מה שהיה פעם… . זה לא כיף . זה לא בטוח… . זה מלחיץ. אתה כל הזמן מופרעת על ידי הפניות לאתרים מפוקפקים ואתה מוצפים עם טונות של פרסומות לא אמין. חוטפי מכסה המסך עם המון מודעות של כל צורות ותבניות אשר למצמץ התוכן של כל הזמן של רחוב העמודים. מה עליך לדעת הוא כי רוב המודעות האלה פגומים, הם מספקים תוכנות זדוניות או להוביל דפים, מלא תוכנות זדוניות.

בכל מקרה, אם תלחץ, אתה מסכים לזיהומים יותר להיות מותקן במחשב שלך. יש לזכור כי המחשב שלך כבר נאבק וזה לא יהיה מסוגל להתמודד עם מזיקים יותר. זה יתמוטט לחלוטין לחיצה היא לא שווה את הסיכון. הימנע הכל שחוטפי זורק כמוך. עדיף, מחק המזיק לגמרי. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב לתמיד.

איך SweetPacks הצליחה להיכנס למחשב מבלי שיבחינו? התשובה היא חבילות תוכנה חופשית. בשיטה זו הוא אחד הפופולריים ביותר בקרב נוכלים. זה גם יעיל מאוד בעיקר בגלל משתמשים נוטים זהירות הרוח בעת התקנת תוכניות. . זו טעות. אתה לעולם לא יודע. מה עוד עשוי להיות מחובר לתוכנית זו בתור בונוס, אם אתה לא שם לב, הבונוס מקבל מותקן.

לבחור הגדרות מותאמות אישית במקום הסוגים הבסיסיים. הם מאפשרים לך לראות לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי תוכנית ולהסיר כל התוספות לפני סיום ההתקנה. אם תבחר בהגדרות בסיסיות, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי, אתה תצטרך להתמודד. איתם באופן ידני. . הצילי את עצמך המון בעיות, להיות זהיר מראש. . קצת יותר תשומת עובר דרך ארוכה.

הסרת התקנה של SweetPacks Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר SweetPacks Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *