By | August 10, 2018
Remove Super Speedup 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Super Speedup 2018. המדריך להסרת Super Speedup 2018 עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

אתה חושב כי על-ידי התקנת הכלי Super Speedup 2018, יגדיל את ביצועי המערכת שלך במהירות? נעים לנו להיות שליחים של רעות, אבל אתה. לא יכולתי להיות יותר טועה. השירות הזה הוא מסווג כמו גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). עם זאת, אין שום דבר פוטנציאליים על התוצאות שמגיעים מיד לאחר התקנה מוצלחת שלה במחשב שלך. ייתכן שיוגדרו Speedup סופר סופר ליעילים ואמינים, אבל במציאות, זה אחרת. ברגע זה פולש, זה יתחיל לגרום הרבה צרות.

הדבר הראשון על סדר יומו הוא להשתלט על דפדפנים שלך ולשנות את ההגדרות שלהם, אז הוא יכול באופן חופשי לבצע תוכניות זדוניות שלה. בשלב הבא, זה יהפוך את הדפדפן כלי הצגת המודעה. המסך לקבל נהרו במודעות פולשניות שונות, לא משנה אתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר. זה ידאג להפוך את החוויה המקוונת שלך לגיהינום מלאה. הגלישה שלך כל הזמן מפריעים על ידי חלונות קופצים מעצבנים כי יהיה קשה להיפטר.

הגורים ישתמשו בכל האמצעים הדרושים, כדי להטעות אותך ולגרום להתקין אותם. . הם ינסו לשכנע אותך כי אתה צריך אותם כדי למטב את הביצועים של המחשב האישי שלך. אל תהיה מהירה מדי להתקין את התוכנה. מסתמכים על מקורות רשמיים, מורשה ואמין בלבד, לא מוקפץ אקראי המנסה לפתות את. לחיצה על קישור מוצל. הגורים גם ידועות תסתתר מאחורי תוכנות מצורפות, קבצי torrent, בקשות לעדכון, ואפילו זבל מיילים וקבצים מצורפים!

Remove Super Speedup 2018

The Super Speedup 2018 Virus

בעת הורדת תוכן מהאינטרנט, הקפד לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, תוכל לבטל את הבחירה תוכנות נוספות אשר נכלל. בדרך כלל, תוכנות זדוניות ומוצעת כמו התקנה אופציונלית, יבוא באופן אוטומטי אם תבחר התקנה מהירה. אתה אפילו לא יבין כי נתת איום מסוכן במחשב שלך. אם תעקוב אחרי העצה שלנו, אתה תוכל לראות אם יש תוכן מוסתר ואמשיך ובכך המחשב האישי שלך ללא תוכנות זדוניות

הכלבלב Super Speedup 2018 הוא מסוגל המתחזה בדפדפן שלך. ברגע זה מחלחל, יתעוררו בעיות שונות. באינטרנט האבטחה והפרטיות שלך ייחשף יהיה פיקוח כל צעד שאתם עושים באינטרנט. הטפיל לגנוב פרטים אישיים כגון, אך לא רק סיסמאות, כתובות IP, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, היסטוריית גלישה, הרגלי באינטרנט, שאילתות חיפוש, וכו. מידע זה הוא בעל ערך רב, פושעי סייבר לא לשמור את זה לעצמם.

שלישיים אחרים לשלם כסף כדי לקבל נתונים כאלה ולהשתמש בו למטרות זדוניות שלהם. מה עוד, הכלבלב יהיה אחראי על התנהגות חריגה של הדפדפן שלך. זמן קצר לאחר הפלישה טפיל, תבחין ירידה פתאומית את מהירות האינטרנט שלך, הדפדפן שלך יתחילו קורסות ולא קפוא. זה לא נדיר הודעה שהותקנה apps, סרגלי כלים בדפדפן שלך, מאז סייבר המזיק לא צריך רשות ממך. כדי לבצע שינויים אלה.

יש את Super Speedup 2018 גור במחשב שלך יביא רק צרות. אם אתה רוצה לחזור חוויה גלישה רגילה ומאובטחת, עליך לפעול מהר. להסיר טפילים זדוניות לפני זה יכול לעשות נזקים חמורים ולשתף את המידע הפרטי שלך עם אחרים פושעי סייבר.

הסרת התקנה של Super Speedup 2018

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Super Speedup 2018 מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *