By | November 30, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר SPVC64LOADER.DLL. המדריך להסרת SPVC64LOADER.DLL עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

פולס SPVC64LOADER.DLL תחת המטריה של adware זיהומים. אם אתה עדיין לא יודע, פרסום מזיקים הם הסוג הכי מעצבן של וירוס. לאחר התקנה מוצלחת, SPVC64LOADER.DLL לא יעצור מעצבן אותך. אתה תשנא את החוויה. עם זאת, יש גם חדשות טובות. SPVC64LOADER.DLL זה לא כל כך קשה להתמודד. באפשרותך להסיר את הזיהום לחלוטין אם תעקוב אחרי ההוראות הנכונים. . אבל יש מלכוד,

אל תבצע טעות לחשוב כי adware אינו מזיק ויש לך מספיק זמן. לא, אתה לא. עליך לנקוט פעולות מיידיות מפני האיום אם אתה רוצה להציל את עצמך המון בעיות. טפיל סייבר לא מזיק פרסום זה כולל. שהבלוג יצא מכלל שליטה ובסופו של דבר ולאחר מכן להסיר אותו לא יהיה קל. . אז, אל תבזבז את הזמן, לא מטרידים אותי. פרסום זה לא יהיה לך לעזר. זה רק מועיל עבור המפתחים. בשבילך, זה מזיק. מחק אותו מיד את מזהה את זה במערכת שלך. לשמור את זה יהיה טעות ענקית. אחד אתה תצטער מוקדם מאשר מאוחר. למצוא איפה SPVC64LOADER.DLL הוא חבוי, להיפטר ממנו בהקדם האפשרי. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה!

SPVC64LOADER.DLL נוצר רק כדי לסייע המפתחים שלה להרוויח רווחים. Adware הוא תמיכה ב- ad. זאת אומרת, אם זה כדי להאריך את קיומה ולהימנע נלקח למטה, זה חייב לייצר מודעות כך crooks יכול להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. אם ייכשל בכך, זה נופל לתוך תהום הנשייה. כפי שאתה יכול לדמיין, המזיק תעשה כמיטב יכולתה כדי להימנע מגורל זה. זה מציף אותך עם טונות של פרסומות אם אתה לוחץ על, האקרים משלמים. כל אחד הקליקים שלך ממלא את הכיסים שלהם. אבל זה לא הכל. אתה גם מקבל מנותב מחדש אל דפים פגום אינספור שמביא גם הכנסות ופושעי אינטרנט. אבל מה זה עושה לחוויית הגלישה שלך? . אתה הורס אותם

גלישה באינטרנט היא לא מה שהיה פעם… הם יפריעו לנו אותך על כל צעד ושעל. דמיינו מצליחים בתנאים כאלה. זה משימה בלתי אפשרית. אבל הכי חשוב, זה גם מסוכן. אלו פרסומות ודפים שאתם נאלצים לראות ולבקר הם לא ניתן לבטוח. אתה לא יכול להגיד אם הם מוגנים או לא, למרבה הצער, רובם לא. אם במקרה ללחוץ על אחד פגום, ייתכן להוריד עוד תוכנות זדוניות במחשב שלך שכבר נפגעה ולאחר ובכך להחמיר את המצב הקשה. בלחיצה אחת היא כל מה שצריך לעשות את זה. לא סובלת את הקונדסים האלה. להסיר את תוכנת פרסום מגעיל, והכל יחזור לקדמותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, נא בצע את המדריך הסרת easy-to-בצע שלנו בסוף מאמר זה. מהר לך לנקות את המחשב של המגפה הזאת, יותר טוב.

? אתה תקוע עם SPVC64LOADER.DLL? בדרך כלל, מזיקים adware נסיעות ארוזות לתוכניות אחרות, בעת הורדת התוכנית אלה, אתה מקבל adware גם כן. יש דרך למנוע את זה, אבל. זה פשוט דורש יותר זמן ותשומת לב. בעת התקנת יישום, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. אתה יוצגו עם רשימה של כל התוכניות מלבד הסיפור האמיתי, אשר עומדים להיות מותקן במערכת שלך. בטל את כולם. אתה יכול לעשות את זה

האפשרויות המותאמות אישית לתת לך הזדמנות זו אמנם לא הסטנדרט. תוספות כאלה אינם אמינים. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם זיהומים אפילו, הם להסירו. ברגע שאתה סימון כל יישום “בונוס”, את עדיין יכולה לסיים התקנת התוכנית שתכננת להגדיר. אתה רואה כמה זמן נוסף חוסך לך כל כך הרבה בעיות בעתיד? זכור לפעם הבאה להתקין את התוכנה במחשב שלך.

הסרת התקנה של SPVC64LOADER.DLL

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר SPVC64LOADER.DLL של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר SPVC64LOADER.DLL מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *