By | October 2, 2018

Spreediscount.com הוא אתר אינטרנט, מודעות כפי מציע דרך מצוינת בשבילך להציג את המבצעים הכי טובים, ומכירות באינטרנט. הוא גם מבטיח לספק לך קופונים מיוחדים והנחות. כתוצאה מכך, המסך לקבל נהרו עם כל סוג של מודעות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, למצמץ הודעות התראה. אל תתנו את עצמך מקבל מרומה על ידי מושך איך מבצעים נראית.

אתה רואה, הפניות קבוע באתר זה הם סימן פרסום מגעיל אורב על המכשיר. זה לעקוב אחר פעילותך באינטרנט ולהשתמש שהשאילתות ההיסטוריה ואת החיפוש בדפדפן, על מנת לספק פרסומות ממוקדות תהיה נוטים יותר לחץ על. הטפיל ישלמו באמצעות ערכת לשלם לכל קליק. עם זאת, עליך להיות זהיר בעת לעסוק עם תוכן בחסות מכל סוג שהוא. פרסום ינהל יוצף המסך עם מודעות רבים ככל האפשר, שלא יהיה אכפת אם הם מובילים. כדי לאבטח את הדפים. עם זאת, אם תלחץ על מבצעים על ידי האתר, אתה מסתכן מקבל rerouted לאתרי צד שלישי מסוכן שרוצים לפגוע המכשיר.

הצגת פריטים מוקפצים באתר Spreediscount.com בשל נוכחותם של adware במחשב שלך. אבל איך? האם תוכנה זדונית זו מצאה את דרכה במחשב האישי שלך? . ובכן, זה בהחלט לא לפרוץ את דרכו שם. זה לא מתקדמים. הדרך היחידה כדי לקבל גישה למחשב שלך הוא אם נתת רשות לפלוש. זה יכול לקרות באחת מהדרכים הבאות – דרך דוא ל זבל נגוע, קישורים מפוקפק, המודעות, קבצי torrent, עדכונים מזויף, תוכנות bundling

משתמשים ידועים למהר מעשיהם כאשר נמצא במצב מקוון. כתוצאה מכך, לעתים קרובות הם לדלג על קריאת תנאי, או לבדוק מה בדיוק הן מסכימות בעת לחיצה על לחצן. . זה גם מקובל לעקוב אחר באותה מערכת הבא-הבא-הבא-סיום בעת התקנת תוכנה. אתה צריך לדעת את זה על ידי בחירה של התקנה מהירה, את מסתכנת נותן גישה לתוכן זדונית במחשב שלך.

לעתים קרובות, תוכנות זדוניות ומוצעת יחד עם תוכניות אחרות, להיות מוצעים בחבילה אחת חינם. תוכן ‘בונוס’ כזה יוסתר ממך והתקנת לקבל באופן אוטומטי אם תבחר במצב מהיר. מה, אנו ממליצים לך לעשות במקום זאת, הוא בחר מותאמת אישית או התקנה מתקדמות. אם יש תוכנות נוספות, תוכל לזהות אותו מיד. אז כל מה שאתה צריך לעשות הוא לביטול התקנות אופציונליות.

היכולת של Adware להמיט לעיתים קרובות ממעיט. נכון, סוג זה של תוכנות זדוניות מגבילה את השפעתו על דפדפנים בלבד. רק בגלל זה לא ידביקו את מערכת המחשב ישירות, זה לא אומר שעליך להתעלם את נוכחותה. אם תיתן את הטפיל תעשה את עבודתה ללא הפרעה, אתה מסתכן מקבל כל דפדפן קיים שאתה חייב להיפגע קשות. אתה רואה, כמות הפרסומות המוצגות יגדל עם כל יום שאתה נותן את הטפיל הזה ללא התערבות. זה יוביל גיטימציה הדפדפן שלך יותר מדי עומס גם כדי לשמור על הופעה רגילה. . בקרוב, זה יתחיל לקרוס ומקפיאים על בסיס קבוע.

אתה עלול להיתקל גם חיבור אינטרנט איטי, כמו גם לקרטע מתמדת. פרסום ניתן גם להתקין הרחבות שונות מוצל, סרגלי הכלים וההרחבות בדפדפן שלך, ללא הצורך לבקש את רשותך. עם זאת, ברגע שאתה לזהות הנוכחות של adware Spreediscount.com, אתה צריך להמשיך עם הסרתו המיידית, לפני זה יכול לגרום נזק דפדפנים שלך ולסכן את פרטיות ואבטחה מקוונים.

הסרת התקנה של Spreediscount.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Spreediscount.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *