By | November 24, 2017
Remove Spicystart.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Spicystart.com. המדריך להסרת Spicystart.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה רואה את הדף Spicystart.com בכל פעם שאתה מחליט החיפוש באינטרנט? האתר החליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך, אתה עכשיו נאלץ “להתחיל את היום עם משהו פיקנטי”? אם התשובה לשתי השאלות היא כן, אתה בצרות. יש זיהום סייבר במחשב שלך, המראה של התחום Spicystart.com הוא סימן ברור של הפלישה. שיהיה ברור, אתה נגוע החוטף דפדפן מגעיל. כפי שאתה ודאי יודע, מזיקים אלה הם מאוד פולשניות, חטטן, מעצבן ומסוכנים גם. אירוח החוטף, זה רעיון נורא

לא תשב בחיבוק ידיים, ולא לעשות כלום. לנקוט בצעדים מיידית מפני האיום. ברגע תבחין האתר Spicystart.com, לקבל את העובדה. אתה נגוע ולהתחיל לחפש דרך להסיר את המזיק. פעולות בשורת מכריעים אם אתה נותן חוטפי מספיק זמן במערכת שלך, שהוא יקבל בסופו של דבר יצא מכלל שליטה, המצב שלך להחמיר. אל תצפה האיום ייעלם מעצמו. זה לא יהיה. זה ימשיך להיות בעייתי יותר ויותר ככל שעובר הזמן. השאלה היא האם אתה הולך לתת לזה להרוס את פעילויותיך באינטרנט או אתה הולך לעצור את זה? בחר בחוכמה. . זה המחשב שאנחנו מדברים על…

ברגע חוטפי נכנסת, זה לא לבזבז זמן. בעיות מתחילים לצקת על השני. בתור התחלה, הגלישה שלך לחוות שינויים באופן משמעותי, ולא לטובה. . הו, לא. הינך סובל האוויריות. כל הזמן. למשל, העמוד Spicystart.com הוא לא בכל מקום. זה כמו הצל שלך באינטרנט ולא משנה מה תעשה, אתה לא יכול לברוח מזה. . כמו שאמרתי, זה אפילו לקח את המקומות של הבית הקודם שלך, מנוע החיפוש ואתה לא יכול לשנות אותם בחזרה. אם אתה רוצה לגלוש באינטרנט, אתה נאלץ להשתמש Spicystart.com, זה לא טוב. דף זה היא פוליטיקאית. זה לא להפיק תוצאות החיפוש בטוחים ומדויקים שלך לקוות. זה עשוי להראות לך כמה קישורים בטוח אבל זה מראה בעיקר שאת אלה פגומים. במילים אחרות, הוא מספק גישה מהירה אל תוכנות זדוניות.

Remove Spicystart.com

The Spicystart.com Virus

. כן, חוטפי הוא חור ענק בתוך הקיר האבטחה שלך. אם אתה לא זהיר, אתה יכול להתקין מזיקים יותר במחשב שלך. יש לזכור כי המחשב נגוע כבר, זה הוא יתארחו. המהירות היא איטית, זה החינוך נשארה כל הזמן, זה מאותחל מחדש. תאר לעצמך מה יקרה אם תזמין עוד טפילים. פעילויותיך באינטרנט כבר מושמדים. לא להחמיר את המצב הקשה. מחק את החוטף בהזדמנות הראשונה שתהיה לך. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. לעניין זה, בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה. זה יעזור לך להתמודד עם. הפולש באופן ידני.

איך אתה? נדבק עם החוטף Spicystart.com? בדרך כלל, סוג זה של זיהומים נוסע באינטרנט נכרכות בה תוכניות אחרות. הטכניקה שמגבילים מפורסם למדי בקרב נוכלים, כי זה קל ויעיל. אבל זה כל כך יעיל לא בגללם, אבל מכיוון שרוב האנשים זהירות הרוח בעת התקנת תוכניות. . זו טעות. לשמור על המחשב נקי דורש זמן ותשומת לב.

לדוגמה, בעת התקנת אפליקציות לך לבחור עבור המנהג או את הגדרות בסיסיות? אם אתה בוחר את האחרון, עליך לשנות את ההרגלים שלך. להגדרות הבסיסיות הם אוטומטיים לגמרי, אין לך שליטה על ההתקנה. אם יש כמה תוכניות בנוסף המצורפת הצרור, הם הותקן ללא בעיה. הגדרות מותאמות אישית, מצד שני, לתת לך את ההזדמנות כדי לראות ובטל את כל התוספות לפני סיום ההתקנה. הם פשוט לקחת קצת יותר זמן, אבל הם גם יכול לחסוך לך המון בעיות בעתיד.

הסרת התקנה של Spicystart.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Spicystart.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Spicystart.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *