By | November 24, 2017
Remove Speedomizer Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Speedomizer Virus. המדריך להסרת Speedomizer Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

להיות תקוע עם יישום Speedomizer במחשב שלך הוא רע. תוכנית זו הוא מסווג כמו החוטף דפדפן. זה לא מועיל. ולא בטוח. זה זדוני, עליך לעשות את המיטב כדי להסיר אותה מהמחשב שלך. ברגע אתה במקום Speedomizer, להתחיל לחפש דרך החוצה. אין להשאיר את המזיק הזה לבלות יותר זמן במערכת שלך. ככל שזה נשאר, יותר בעיות וכאבי ראש זה גורם לך.

. זה מה החוטפים. הם מעצבנים את המשתמשים, הפעלת הגלישה שלהם לסיוט בעת ששירת למטרות המפתחים שלהם זדוניות. אל תאפשר את זה. אל תהיה שורה של Speedomizer כפי שזה יהיה דייר נורא. אל תצפה אותה כדי לשפר את החוויה המקוונת שלך בדרך כלשהי. זה ייתכן מבטיח לעשות זאת, אך זה לא יקרה. כל זה יעשה הוא השתמש ועבור המחשב שלך כדי להשיג את סדר היום שלו. עם זאת, זה לא ייגמר טוב עבורך, המשתמש.

אם אתה רוצה להציל את עצמך המון בעיות, לפעול מהר. למצוא איפה אורב הטפיל ומחק אותו על המקום. אם לא, דברים יכול לצאת משליטה במוקדם או במאוחר. החוטף יכול אפילו לגרום לך נזק לעצמם. תעשה לעצמך טובה ענקית ומחק אותו לפני זה יש סיכוי להצליח.

Remove Speedomizer Virus

The Speedomizer Virus

Speedomizer מפותחת להביא הכנסה לבעליה. היא עושה זאת על ידי חטיפת דפדפנים שלך באמצעות אותם. היא משתמשת אותך יותר מדי. המזיק הזה הורס את חווית הגלישה שלך. בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון, המזיק מפנה. בעת ניסיון לטעון את הדף האהוב שלך, למשל, איכשהו בסוף הביקור באתר מאוד מפוקפק אחר מבלי אפילו לדעת איך הגעת לשם.

Speedomizer הוביל אותך אליה. זה מפנה לאתרים מפוקפקים, ובכך לחיזוק תעבורת אינטרנט. עבור כל אתר שאתה מקבל מנותב אל, משלמים crooks. ההאקרים גם משלמים יותר על כל מודעה זדוני. אתה לוחץ על. ולא תאמינו לנו, אתה תראה הרבה מודעות זדוני.

למעשה, המסך כולו שלך יהיה מכוסה בפרסומות אשר בחסות בשימוש על ידי נוכלים להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. גם אם יש כמה מודעות בטוח גם כן, אינך יכול לספר להם מלבד אלה פגומים. אתה לא יכול למנוע את אותם גם. Speedomizer טריקים לך לתוך לחיצה. זה מציף אותך עם פרסומות 24/ 7. הם מכסים כל עמוד שטעינה. לפעמים הם אפילו מופיעים מתחת הסמן של העכבר. העניין הוא, במוקדם או מאוחר יותר שתלחץ ולא מלבד חסות נוכלים בדרך זו, אתה יכול גם להוריד עוד טפילים על הלוח.

שום דבר שאתם רואים בגלל החוטף הוא אמין. זה רק עניין של זמן עד שתמלא את המחשב עם זיהומים. אם אתה לא רוצה שזה יקרה, הסר Speedomizer עכשיו. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן.

איך Speedomizer הצליחה שמשחרר את המערכת שלך? בעבר טריקים, כמובן. אחת השיטות הכי פופולרי ויעיל נקרא freeware bundling. לכן חשוב מאוד להיות זהירים במיוחד כאשר התקנת תוכניות. לעולם אין לדעת מה עוד יכול להיות מצורף אליהם בתור בונוס. הדרך היחידה לגלות אם לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. בדרך זו, אתה יוצגו עם רשימה של כל apps בנוסף מצורפת אשר עומד להיכנס המכונה שלך.

תחת ההתקנה הסטנדרטית, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי אך עכשיו אתה יכול לבטל באופן ידני את הבחירה כל אחד ואחד מהם, ולאחר מכן עדיין להתקין את התוכנית שתכננת להגדיר. אתה מה קצת תשומת לב וזמן נוסף יכול למנוע? כן? אתה תתאמץ כדי לזכור זאת.

הסרת התקנה של Speedomizer Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Speedomizer Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *