By | December 6, 2017
Remove Speed-open2.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Speed-open2.com. המדריך להסרת Speed-open2.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה כל הזמן מופנה לאתר Speed-open2.com, אז רוב הסיכויים כי יש לך זיהום adware במחשב שלך. Adware שכבר הספיק מתגלש על הסיפון, כיום הוא שוקד מהצללים. לא למהר בפאניקה. . כן, זה נכון שהמצב שלך הוא לא נעימה אבל יש אור בקצה המנהרה. פרסום מזיקים נחשבים הרבה פחות מזיק יותר זיהומים אחרים, גם קל יחסית להתמודד.

אם היו נגוע בסוס טרויאני או ransomware חמדן, והמצב היה יכול להיות הרבה יותר גרוע. ? אז, את ברת מזל אתה יודע עם מה אתה מתעסק וזה נותן לך את היתרון לנקוט אמצעים נאותים. זוהי חובה, אגב. אל תלך שולל על ידי העובדה זה המזיק אינה מסוכנת באותה מידה כמו אחרים. . זה גם לא מזיק בהינתן מספיק זמן על הלוח, זה גם יכול, יגרום לך נזק. חלקם אולי אפילו להתברר בלתי הפיך. לכן חיוני כי לך לנקוט מיידית. ברגע תזהה את הפניות Speed-open2.com, למצוא היכן מסתתר הטפיל מסריח ומחק אותו על המקום. שנקדים, כן ייטב.

פרסום זה עושה בלגן מוחלט של חווית הגלישה שלך. מרגע שהוא מתיישב, הכל משתנה. בכל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע אחד של דפדפנים בעבר אמין שלך, אתם מפריעים. המסך כולו מכוסה לגמרי עם כל מיני חלונות קופצים, מודעות. הם בכל מקום, הם הופכים יותר ויותר עם כל יום שעובר. אתה יודע למה? בגלל הפרסומות האלה לשרת מטרה. הם מקדמים את ההתקנה של תוכן זדוני נוספים מיטוב apps, סרגלי כלים לדפדפני אינטרנט, וכו ‘, כל כך יוצרי של adware יכול להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק.

Remove Speed-open2.com

The Speed-open2.com Virus

כל דף שבהם אתה מבקר מכוסה מודעות. כמו כן, טקסטים אקראי בדף האינטרנט הפכה היפר-קישורים. אתה מוצגות מודעות רבות ממליצים מזויף עדכונים ותוכנות מפוקפקות אחרות. אתה נאלץ לבקר טונות של דפי שנראה כמו גם. דמיינו את כל מה זה גורם פעילויותיך באינטרנט. . זה הורס אותם. אבל מה יותר גרוע, אתה מסתכן הורדת תוכניות זדוניות יותר במחשב שלך. אם יקרה לך ללחוץ על הקישור הלא נכון או מודעה, באפשרותך להתקין באופן אוטומטי איומים אחרים. לאחר מכן, המצב שלך תקבל מרע לגרוע.

המחשב סובל כבר בשל פרסום יחיד זה. זה איטי, היא קורסת. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. גלישה באינטרנט הוא לא בטוח ולא מהנה יותר. כך, תעשה לעצמך טובה, להסיר את תוכנת הפרסום מהמחשב בהזדמנות הראשונה שתהיה לך. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר הפולש. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט בדרך כלל כמו שהיית לפני הזיהום. לא לבזבז זמן. Adware לה מקום במערכת שלך.

כיצד adware להזין? בדרך כלל, אלה מזיקים נסיעות ארוזות לתוכניות אחרות. עם זאת, חלק מהתוכניות הללו לא יחשוף את העובדות כי אתה עומד להתקין יישום זדוני קצת לצד איתם, בסופו של דבר אתה מדביק את המחשב האישי שלך ללא תנאי. לכן אנו ממליצים לך לבחור עבור ההגדרות המתקדמות בעת התקנת תוכנית. בדרך זו שניתן יהיה לראות אם ישנם נוספות מצורף אפליקציות אשר עומדים להיכנס למערכת שלך. אתה גם יכול לבטל את הבחירה בהם. תחת ההגדרות הרגילות, הזן הניצבים האלה באופן אוטומטי. איך עוד קצת זמן, תשומת לב ממך לחסוך לך הרבה בעיות עתידיות.

הסרת התקנה של Speed-open2.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Speed-open2.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *