By | September 10, 2018
Remove Slimware DriverUpdate

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Slimware DriverUpdate. המדריך להסרת Slimware DriverUpdate עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

תוכנות זדוניות חוקרים לסווג את Slimware DriverUpdate הוא גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). זה אומר כי יישום זה עשויה להיות כוונות זדון. Slimware DriverUpdate הוא למעשה הטפיל מדביק דפדפנים שלך והופך אותם לספירה-הצגת כלים. ברגע הכלבלב קורא הדפדפן שלה “בית”, זה יתחיל לייצר מודעות מוצלת מרובים ופריטים מוקפצים. לא משנה כמה פעמים כבר לחצת על לחצן ‘סגור’, הם ומופיעים, ביצוע הגלישה שלך חוויה מאוד מעצבן.

ככל הטפיל מותר להישאר במחשב שלך, היה יותר גרוע תקבל התוצאות. בקרוב לכם חוויה קריסות בדפדפן, מגעיל לקרטע. את המידע האישי והפיננסי שלך חשוף גם, נוכלים בקלות לנצל הזדמנות זו כדי לגנוב נתונים חשובים ולשתף אותו עם צדדים שלישיים למטרות רווח. עליך לדעת כי מודעות מועילים גם עבור הדפים בחסות והן פושעי סייבר, מאז הם משלמים עבור כל קליק שהמשתמש הופך מודעות המוצגות.

. זה קל מאוד זה DriverUpdate להונות אותך. אתה רואה, היא מתיימרת להיות עדכון חיוני. זה יתגלה מוקפץ, ינסו לפתות את. לחיצה על קישור מוצל, כך כביכול עדכון תוכנה במחשב שלך. במציאות, אתה מאפשר ביודעין טפיל זה לפלוש האישי שלך. הודות נאיביות שלך רשלנות הגורים כמו זו היא היכולת לפלוש בהצלחה.

Remove Slimware DriverUpdate

The Slimware DriverUpdate Virus

אחרי הכל, הגורים לא יכול לחדור בכוחות עצמו. היא זקוקה לאישורך כדי לעשות זאת. אתה תופתע כמה אנשים ליפול קורבן תוכנות זדוניות בכל יום. אמצעים אחרים של תוכנות זדוניות הפצה כוללים הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, קישורים מפוקפק, מודעות, חבילות תוכנה חופשית, וכן קבצי torrent. על מנת לשמור על נוכחות מקוונת מאובטחת, עליך להיות זהיר. ולשלם תשומת לב מה אתה לוחץ באינטרנט.

טפיל זה סייבר זה מעצבן מאוד. זה יציף את המסך עם כל מיני פרסומות, ביצוע הגלישה שלך חוויה גיהנום… זה לא משנה אם אתם זהירים לא ללחוץ על כל המודעות. הגורים יביא יותר מחוכם, יהיה לייצר פרסומות אפילו יותר. על מנת לוודא כי התוכן בדרגה זו נוטים יותר לקבל לחצתם על, היא לפקח על הפעילות המקוונת של הקורבן שלה, לגנוב נתונים אינטרנט כמו היסטוריית גלישה, שאילתות החיפוש, כדי להתאים אישית את המודעות, ולכן הם יותר אטרקטיבי למשתמש.

הדבר הוא, היסטוריית אינטרנט לא יהיה הדבר היחיד crooks ישים את הידיים שלהם. את הסיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, בנק אישורי חשבון, שם משתמש, כתובת ה-IP, וכו ‘ יכול בקלות ליפול לידיהם של פושעי סייבר מדי. על מנת לוודא שהם לא מקבלים את ההזדמנות הזאת, אתה צריך לפעול מהר. להסיר את הגור הזה מסוכן מהמחשב שלך לפני זה יכול לגרום לבעיות חמורות. אם אינך בטוח כיצד להמשיך עם ההסרה של טפיל זה, אתה יכול לעקוב אחר שלנו ההוראות הבאות.

הסרת התקנה של Slimware DriverUpdate

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Slimware DriverUpdate מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *