By | October 3, 2018
Remove Showjet.ru

פרסום הוא צמח טפיל מגעיל מתוכנתת להפקת הכנסות יוצריה, כמו גם עבור הדפים שהיא תקדם. בדרך כלל, זה קורה דרך בשיטת PPC (תשלום לכל קליק). Showjet.ru דף קשורים פרסום. אם אתה כל הזמן לקבל הופנה אליו, אתה בצרות. טפיל זה ידאג להפוך את הגלישה לחוויה גיהנום. זה עשוי להפריע בכל עבודה אתה עושה באינטרנט. זה יעבור אפילו כפי בכרמאן להשהות את הווידאו באינטרנט, רק כדי להציג פרסומות. לא רק זאת, אלא המסך שלך תקבל מוצפים פרסומות פולשניות מרובים.

תוכן שקודמו נחיל כל דף שאתה מבקר בו, יהיה זה בצורה של חלונות קופצים, ב- text, באנרים או מהבהב הודעת ההתראה. כדי לוודא קידומי מכירות המוצגים למשוך את תשומת לבך, הטפיל לפקח הנוכחות המקוונת שלך ולאסוף נתונים כמו דפדוף בהיסטוריה וחיפוש. עם נתונים רגישים אלה, יהיה באפשרותך לבצע התאמה אישית של המודעות, ולכן הם נוטים יותר לקבל לחצתם על ידך.

פרסום ידוע תסתתר מאחורי בקשות לעדכון מזויפים, תוכנה bundling, המודעות מוצל, קישורים, דוא ל זבל מצורפים, וכן קבצי torrent. אחד הדברים החשובים שיש לציין בקשר זה סוג של זיהום סייבר, היא כי זה לא יכול לפרוץ למחשב שלך. רק אתה יכול לתת אותה הרשאה כדי להזין את המכשיר ולהדביק דפדפנים שלך. היא משתמשת בתחבולות, נשענת בחוזקה על רשלנות של המשתמש, נאיביות, כדי להצליח. אם ברצונך להגן על המחשב מפני איום זדוני כזה, אתה צריך לשים לב מה אתה עושה באינטרנט. מומלץ למחוק כל דוא ל זבל, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים.

Remove Showjet.ru

The Showjet.ru Virus

יש הודעות דוא ל המתיימרים להיות ממקורות רשמיים תמיד לאמת תחילה. להשוות את כתובת הדוא עם האחד מן האינטרנט הרשמי שלהם. אם אין התאמה – מיד למחוק הזה דוא ל, שכן סביר הוא מסוכן, מאי לנזק למחשב שלך פעם. תפתח את זה דבר נוסף שמומלץ הוא לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקן במידת האפשר. זה ייתן לך את הכוח כדי להציג את התוכן המלא של מה אתה מנסה להתקין. תוכנות זדוניות ידועה להסתיר בונוס תוכניות או יישומים, שאחרת היה בלתי נראה לך, אתה צריך לבחור תהליך התקנה מהירה. אם תעקוב אחרי העצה שלנו, תוכל בקלות בטל כזה תוכנות נוספות, ובכך למנוע מהמחשב שלך מקבל נגועים בתוכנות מסוכן.

רוב המשתמשים לא שקול adware להיות וירוס אמיתי. זאת משום שהוא מגביל את התקפתה על דפדפנים בלבד. זה לא יכול לתקוף את מערכת המחשב שלך ישירות. עם זאת, אל תטעה לחשוב תוכנה זדונית זו להיות מזיק. . זה משהו כזה. אבל… מרגע שזה שדורך על המכשיר, זה יתחיל להמיט אסון מוחלט. פיגר אחריו, אינטרנט איטי, הדפדפן התדיר קריסות הם רק חלק מן התסמינים להראות שיש לך בעיה במחשב שלך.

זה תלוי בך אם הבעיה מקבל נפתרה. הפעם יותר אתה לבזבז, המצב שלך יקבל יותר גרוע. נוכלים לנצל הזדמנות זו כדי להשיג את המידע האישי והפיננסי שלך. נתונים מסוג זה הוא מאוד חשוב עבורם, שכן זה יכול להביא להם רווח, פעם אחת הם חולקים זה עם צדדים שלישיים אחרים. אם אתה רוצה לחזור חוויה גלישה רגילה, ללא פרסומות, וודא כי הנוכחות המקוונת שלך היא מאובטחת ופרטית, עליך להסיר פרסום Showjet.ru מגעיל זה מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין בכך.

הסרת התקנה של Showjet.ru

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Showjet.ru מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *