By | November 17, 2017
Remove Shop-finditquick.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Shop-finditquick.com. המדריך להסרת Shop-finditquick.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של האתר Shop-finditquick.com הוא חדשות רעות. דף זה הוא סימן ברור כי המחשב נגוע החוטף דפדפן מגעיל. חוטפי שכבר הספיק מתגלש על הסיפון, האחד, שכפה באתר זדוני על אתה. אל תטעה הדף Shop-finditquick.com עבור החוטף עצמה. זה לא הזיהום, זאת אזהרה. . זה הדרך של המזיק שהרזת אותך… לשים לב האזהרה הזו ולפעול על. פעם אחת אתה ספוט הדף משתלטים על דפדפנים שלך, לקבל את העובדה לך נגועים ולהתחיל לחפש את מקום המסתור של החוטף. ברגע שתמצא אותו, למחוק אותו על המקום.

זיהום זה אינו רצוי במערכת שלך. היא גורמת כלום אבל צרות וכאבי ראש. זה meddles בהגדרות שלך ללא רשותך. זה הופך את פעילויותיך באינטרנט לתוך סיוט. זה מאט את המחשב שלך. אבל הכי חשוב, זה מאיים על הפרטיות שלך. חוטפי מתחיל מרגלת אחריך מהרגע שזה נכנס. הוא מפקח על כל מה שאתה עושה באינטרנט, אוספת נתונים רגישים. לאחר מכן, הוא שולח אותה כדי crooks אשר פרסמו את זה. זרים מקבלים גישה על פרטיותך. את חושבת שזה רעיון טוב? כמובן, לא. הם האנשים האחרונים מי צריך סוג זה של גישה. אל תתנו להם. חתך השהייה ב של החוטף קצר, תרוויחו את הכרת התודה של עצמך העתידי. . עזוב אותו. ואתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר

Remove Shop-finditquick.com

The Shop-finditquick.com Virus

החוטף לא צריך רשות ממך. כדי לבצע שינויים בהגדרות של דפדפנים שלך. בגלל זה זה נקרא החוטף. זה גורם שינויים ככל שתמצא לנכון. למשל, הוא מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש עם המחשבים זדוניות שלו. Shop-finditquick.com נמצא בכל מקום. מלבד היותו שלך מנוע חדש, אתה גם מקבל הופנה אליו על כל צעד ושעל. הוא מופיע בעת פתיחת כרטיסיה חדשה גם כן. זה הופך את הצל המקוון שלך. אבל הוא לא לבד. אתה נאלץ לבקר רבים אחרים בדיוק כפי מוצלות שכעת החוטף הוא האחראי. זה מציב אותך בסיכון עצום תוכנות זדוניות. אם יקרה לך לנחות בעמוד נגוע, בלחיצה אחת היא כל מה שצריך כדי להוריד לזיהומים יותר על הלוח.

המזיק חורבות שלך בעבר מהנה ובטוחה גלישה באינטרנט. . אתה תמיד בלחיצה אחת בלבד טפילים… כמו כן, כל הקונדסים האלה נעשים על העצבים. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש כפי שאתה כל הזמן הפריעה ניתובים מחדש או מופגזים המודעות. לא סובל את זה. . לשים לזה קץ ברגע לך להיפטר החוטף שוהכל יחזור לקדמותו. עכשיו נחשפו פרטי חייך יהיו פרטי שוב גם. לפעול בזמן זה לא מאוחר מדי. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה כדי לעזור לך להתמודד עם הזיהום באופן ידני.

לאחר שתסיר אותו, ודא כי אתה לא להידבק שוב. שאל את עצמך מדוע נדבקת הפעם? התשובה היא פשוטה. כי היית רשלני חוטפי החליק על ידי לך. . אל תחזור על הטעות הזו. חוטפי להסתמך על שיטות מסובך ללכת מסביב. אתה, אם אתה לא שם לב, הם מצליחים. שיטות כאלה הם דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, חבילות freeware, פרסומות של צד שלישי זדוני, דפים פגום, מקורות להורדה לא מאומתים, וכו ‘. את זהירותך היא קריטית. אם אתה זורק את זה ברוח, אתה מקבל נגוע. אם תעשה את הבדיקות המקדימות, עם זאת, אתה במקום הפולש בזמן ולמנוע מלהיכנס. להפוך את הבחירה הנכונה. בוחרים דריכות על רשלנות.

הסרת התקנה של Shop-finditquick.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Shop-finditquick.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *