By | October 11, 2018
Remove Securitylog.systems

אם אתה פתאום הפריעו מאת פרסומת במסך מלא תוך כדי גלישה באינטרנט, ככל הנראה זה יינתן על ידי Securitylog.systems. המודעה יזהיר אותך כי המחשב שלך עלול להיות בסכנה, יראה לכם כמה תסמינים כדי להוכיח שזה נכון. הנפוצות ביותר של אלה יהיה לאט טעינת המחשב, אשר מציינת את הנוכחות של תוכנות זדוניות על המערכת.

הפרסומת במסך מלא מראה מספר טלפון אשר הנך מתבקש להתקשר כדי לסייע לך לפתור את הבעיה עם אבטחת המערכת שלך. עם זאת, בטח אין לך מושג כי המודעות המסופקים על ידי Securitylog.systems מוקפץ מופקים על ידי פרסום. משמעות הדבר היא כי אין לבטוח כל מידע שהם מספקים.

מה כדאי לדעת במצב הזה, זה הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לאתר ולמחוק את התוכנית adware אשר אחראי מודעות המוצגות. אם תשאיר את הפרסום במערכת, סביר מאוד לחוות בעיות הקשורות לאבטחה.

בדרך כלל, הזיהום המשויך Securitylog.systems פרסומות מוקפצות מחלחל שלך וירטואלי באמצעות אחת השיטות הפופולריות ביותר של הפצה הנקראת “תוכנה bundling”. לדוגמה, בעת התקנת freeware חדש במחשב האישי שלך, adware מסתתר מאחורי התוכנית החדשה וכניסה למערכת לצד. במקביל, משתמשי מחשב אפילו לא מבינים מה קורה עד מספר פרסומות מוקפצות מתחיל להציף את המסכים שלהם. זו השיטה הנפוצה ביותר להפצה adware בשל העובדה כי המשתמשים אינם מספיק קשוב בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב שלהם ומסכים מכנית כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה.

למרות זאת, ישנם שיטות אחרות בשימוש על ידי פרסום יישומים כדי להזין את המחשב האישי שלך. . לפעמים, דלקות לבוא בצורה של קבצים מצורפים דוא ל דואר זבל, אשר משתמשים להוריד ולפתוח. גם, אתה יכול לקבל נגוע adware אם תלחץ על מודעות שנוצר באופן אקראי אשר הופיע באינטרנט.

Remove Securitylog.systems

The Securitylog.systems Virus

לא משנה מה המקרה, אתה צריך לדעת זה הדרך היחידה לאיתור תוכנית פרסום במערכת באמצעות כלי סורק antimalware מכובד. אם עדיין אין לך כזה במחשב האישי שלך, נסה להתקין אחד בהקדם האפשרי. לאחר תוכנת האבטחה מוגדר במחשב וירטואלי, זה למצוא ולמחוק כל התוכניות שעשויות להיות בלתי רצויות על זה. דבר אחד אתה יכול להיות בטוח לגבי זה Securitylog.systems הוא בין אותם גם כן. כמו זה adware, אחראי הפרסומות במסך מלא במערכת, אתה צריך לעשות את המיטב כדי להסיר את היישום בהקדם האפשרי. בדרך זו, פרסומות פולשניות תיפסק באופן מיידי.

למרבה המזל, הסרת Securitylog.systems הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית יחד עם הפרסומות באופן ידני או אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת התקנה של Securitylog.systems

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Securitylog.systems מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *