By | December 21, 2017
Remove Secure.calcch.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Secure.calcch.com. המדריך להסרת Secure.calcch.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Secure.calcch.com הוא דף זה אתה לא רוצה לראות. מראהו מתמדת היא סימן לצרות. זה מצביע על הנוכחות של זיהום סייבר במחשב שלך. המזיק adware, ליתר דיוק. השניים הולכים יד ביד, לכן לראות Secure.calcch.com כל הזמן הוא אזהרה. . קח את זה בתור שכזה, לשים לב לזה. ומרגע זה מתחיל להופיע, לקבל את העובדה. אתם מתעסקים עם זיהומים פרסום ולהתחיל לחפש דרך להסיר אותו. אל תתנו לו להישאר במערכת שלך.

זה המזיק לא יכול להיות אחד המסוכנים ביותר אבל זה לא אומר שזה לא מזיק. כמובן, לא. לא נתקלנו זיהום לא מזיק. כן פשוט כי אין דבר כזה. כל המזיק בסופו של דבר יוצאת משליטה ועושה בלגן גדול. הפעם יותר ש-adware נשאר במערכת שלך, הבעיות עוד זה גורם. אתה תצטער שלא נתקל נוקט אמצעים בזמן. אז אל תעשה את הטעות הזאת. ברגע אתה מבחין את האתר Secure.calcch.com, למצוא את מקום המסתור של adware, הסר אותו באופן מיידי. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה!

Adware מזין האישי שלך בדממה ומתחיל להשחית אותה. לפתע פתאום, את חווית הגלישה שלכם הופכת להיות סיוט. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה סובל פריצות. קח את האתר Secure.calcch.com, למשל. זה הופך את הצל המקוונת שלך, לא משנה מה תעשה, אתה לא יכול להיפטר ממנו. וזה לא רק. Adware הכריחו אתכם לבקר טונות של אתרים חשודים. זה הפניות אותך ללא הפסקה. לא יכול לעשות צעד באינטרנט יחיד ללא הפרעה פרסום. לדמיין את התוצאות. פעילויותיך באינטרנט ביעילות הרוסות. באמצעות המחשב ולגלוש באינטרנט בדרך כלל להיות משימה בלתי אפשרית. זה לא הכל.

Remove Secure.calcch.com

The Secure.calcch.com Virus

מלבד הפניות בלתי נגמרת, אתם גם מופגזים בפרסומות 24/ 7. כל דף תנסה לבקר מכוסה מודעות של כל צורות ותבניות. אתה לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש. אבל אתה יכול בקלות למצוא תוכנות זדוניות. Adware חושף אותך לסכנה מתמדת תוכנות זדוניות. דבר שזה מראה לך היא להיות מהימן. בלחיצה על הפרסומת הלא נכון או דף, ולא להוריד עוד טפילים על המחשב נגוע כבר. זכור כי המחשב האישי שלך סובלת בגלל זה המזיק יחיד. זה החינוך נשארה, היא קורסת. זה מאותחל מחדש פתאום. דפדפנים שלך להקפיא לעיתים קרובות. אם תידבקי עם עוד איומים, הוא לא יוכל להחזיק זמן רב, זה יהיה לשבור לחלוטין.

אז, להימנע הכל ש-adware יוצרת. הימנע הולך באינטרנט בכלל עד שתסיר את הזיהום לחלוטין. זה האופציה הבטוחה. לאחר שתסיר את הפורץ, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט בבטחה שוב. השתמש המדריך להסרת שלנו שלהלן כדי לסייע לך להסיר באופן ידני את המזיק. אם אתה מעדיף, להוריד יישום טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך.

כיצד adware להזין את המחשב האישי שלך? הוא רימה אותך. היא זקוקה לאישורך להיכנס הוא מבקש אלא בצורה שקטים ועלוקות. היא מגיעה יחד עם יישומים אחרים, כאשר אתה מסכים להתקין יישומים אלה, הוא נכנס לצד איתם. כדי למנוע מצבים כאלה, תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. הם מאפשרים לך לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי תוכנית ובטל את כל התוספות לפני סיום ההתקנה. לעשות את זה איך עוד קצת זמן, תשומת לב לחסוך לך הרבה בעיות בעתיד. לשמור בראש בפעם הבאה להתקין תוכנה במחשב שלך.

הסרת התקנה של Secure.calcch.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Secure.calcch.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Secure.calcch.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *