By | September 5, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר SearchThis.com. המדריך להסרת SearchThis.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הם טפילים מעצבן להשתלט על דפדפנים שלך ולהפוך אותם לספירה-הצגת כלים. אם בכלל נתב מחדש SearchThis.com כל הזמן מופיע על המסך שלך, זה אומר כי איפשהו במחשב מבצבצים טפיל חוטפי דפדפן. ניתן גם להבחין כי באותו הדף החליף את דף הבית, עמודי הכרטיסיות חדש, מנוע החיפוש המועדף אפילו. זה מפני חוטפי באפשרותך לשנות את הגדרות האינטרנט שהם רואים לנכון. וזה לא הכל.

התוכנה הזדונית ניתן גם להתקין אפליקציות מוצלת וסרגלי כלים מבלי לבקש את רשותך. כמו החוטף הטיפוסי, הדברה זה סייבר יפיק פרסומות פולשניות רבים בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, באנרים, הודעות טקסט במהבהב. הם ידועים כדי לקדם דילים בלעדיים, מבצעים, קופונים, הנחות, וכו ‘. מה שמעניין תוכן שקודמו כזה הוא כי זה יהיה באופן ספציפי ממוקד להיות מושך אליך ככל האפשר. . איך? בזכות היכולת של החוטף לפקח על הפעילות המקוונת שלך ולאסוף נתוני אינטרנט כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש. מידע כזה הוא מאוד שימושי כדי לספק את סוג התוכן המשתמש סביר יותר לחץ על. אחרי הכל, המטרה העיקרית של החוטף היא ליצור הכנסה לשלם לכל קליק.

חוטפי דפדפן מופצים בדרך כלל באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל וקבצי הפעלה, זיוף לעדכן בקשות, חבילות תוכנה, קבצי torrent, נגוע קישורים ופרסומות. אם אתה רוצה להגן על המידע שלך ליפול לידיים הלא נכונות, כמו גם שלא להתיר ביודעין תוכנות זדוניות במחשב שלך, אתה צריך לשים לב מה אתה לוחץ על. לנווט נבהיר מעכשיו דוא ל זבל, כי הן מכילות לעתים קרובות איומים מוסתרים שיכולים לפגוע ברצינות את המחשב. אותו הדבר חל במיוחד אם הדוא ל מכיל קבצים מצורפים או קובצי הפעלה.

בנוסף, אנו ממליצים לקוראים שלנו תמיד לבחור סוג מתקדם Custom/ של ההתקנה כאשר הם מתמודדים עם התוכנה הם שהורדת מהאינטרנט. חבילות תוכנה מסוימים עשויים לכלול תוכן מוסתר אשר יתקין באופן אוטומטי במחשב שלך מבלי שידע על כך. כדי למנוע זאת, אתה צריך בצע את העצות שלנו. רק אז תוכל להציג את התוכן המלא של מה התוכניות עומדים הותקן במחשב שלך. אם אתה רואה תוכנות נוספות, עליך לבטל את בחירתה, מכיוון שזה ככל הנראה תוכנות זדוניות בתחפושת.

אל תעשה את הטעות של התעלמות החוטף. מודעות לא נראה מסוכן בכוחות עצמם, אבל על ידי שמירה טפיל זה במחשב שלך, תוכל לרכוש רק צרות. אתה רואה, ככל תוכנה זדונית זו אסור ללון, מודעות יותר זה יהיה מסוגל לייצר. בקרוב מאוד, הדפדפן שלך יתחיל לחוות קשיים הצגת כמות עצומה כזו של מודעות. זה בהכרח יוביל זאת החל לקרוס ומקפיאים על בסיס יומי.

מפגרות ולאט אינטרנט מהירות הם גם סימפטומים שמקורם זיהום החוטף. מה עוד, והפרטיות מקוון יכול בסכנה. כתובות IP אישורים, שם משתמש, מידע רגיש כמו סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, חשבון בנק, וכו יכולים בקלות ליפול לידיים של האקר המבקש לשתף נתונים אלה מפוקפק-שלישיים אחרים למטרות רווח. החזרת השליטה בדפדפן שלך! ככל שתחכו, שהוא יקבל יותר גרוע! להסיר את חוטפי דפדפן מגעיל זה מהמחשב שלך לפני שיהיה מאוחר מדי!

הסרת התקנה של SearchThis.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר SearchThis.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *