By | August 14, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Searchfeedtech.com. המדריך להסרת Searchfeedtech.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הן תוכנות זדוניות מעצבן שיכול להפוך את חווית הגלישה שלך בתוך סיוט מוחלט. אם אתר האינטרנט Searchfeedtech.com מופיע על המסך, זה סימן רע. דף אינטרנט זה הוא סימפטום של זיהום תוכנות זדוניות כזה. יש את הכוח לשנות את הגדרות הדפדפן, כמו גם להתקין הרחבות שונות מוצל, אפליקציות וסרגלי כלים מבלי לבקש את רשותך.

תוכנית זדונית של החוטף לא עוצר שם. הוא יתחיל ניטור הנוכחות המקוונת שלך, תאסוף נתונים שזה יכול לשים את הידיים שלה כמו גלישה היסטוריה, תוצאות חיפוש, וכו ‘. נתונים כאלה חשובה הטפיל, כמו זה יעזור כדי לייצר תוכן המודעה יישוב יהיה נוטים יותר לקבל לחיצה על הקורבן. המודעות מותאם אישית כאלה הם מאוד רווחית עבור ההאקרים והן את הדפים בדרגה. לוחץ על יותר שהמשתמש עושה, ההכנסה יותר זה יהיה ליצור.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצה חוטפי כוללים עדכונים מזויף מיילים וקבצים מצורפים, חבילות תוכנה חופשית, דואר זבל, הורדות קבצים, נגוע קישורים, מודעות, וכו ‘. חשוב מאוד לא לסמוך בעיניים עצומות מוקפצים אקראי מנסה לפתות אותך. לחיצה על הקישור עדכון מוצל. תמיד להסתמך על מקורות מורשה ואמין כדי לקבל את עדכוני תוכנה מ. אתה עלול להיתקל המודעות המקדמים כלים שימושיים לכאורה מבטיח לשפר את ביצועי המחשב שלך.

. אל תהיה מהירה מדי ללחוץ על הכפתור ‘התקן’. להיות זהיר. הוא המקור מהימן? היא חברת תוכנה המציע את המוצר הזה אכן לגיטימי? זה עדיף להשתמש במקורות ראוי להורדות התוכנה שלך, כמו גם עדכונים. כשזה מגיע זמן ההתקנה שלהם, הקפד לבחור עבור התקנה מותאמת אישית או מתקדם, כך שתוכל להציג בקלות אם התקנות אופציונליות. אם באמת יש תוכנות נוספות, הדבר החכם לעשות הוא כדי לבטל את הבחירה כאלה תוכניות ויישומים, כמו רוב הסיכויים שהם תוכנות זדוניות בתחפושת.

הכוח של החוטף הוא אין לזלזל. עוד טפיל זה מותר להישאר במחשב שלך, יותר גרוע יקבל פיצויים שלה. תוכן המודעה ימשיך לגדול במהירות, וכתוצאה מכך בדפדפן שלך כדי להקפיא, לקרוס לעתים קרובות. מה עוד, יש רק כל כך הרבה מודעות שזה יהיה מסוגל להציג. בשלב מסוים, הדפדפן שלך יפסיקו לעבוד לחלוטין.

חוטפי דפדפן הם איום רציני באינטרנט האבטחה והפרטיות שלך. זה יכול לשים את הידיים שלה לא רק על הנתונים אינטרנט כמו גלישה שאילתות חיפוש וההיסטוריה אבל סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, חשבונות בנק, כתובות IP, שם משתמש, וכו ‘. מידע רב ערך כזה בוודאי ימשיך לקבל משותף עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. בגלל זה אתה חייב. לעצור את החוטף מלבצע את המשימה זדוניות שלה. ברגע שאתה מזהה את נוכחותה, אתה צריך להמשיך עם הסרתו המיידית, לפני שיהיה מאוחר מדי!

הסרת התקנה של Searchfeedtech.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Searchfeedtech.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *