By | August 24, 2018
Remove Search.youremailhub.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.youremailhub.com. המדריך להסרת Search.youremailhub.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות האתר – Search.youremailhub.com? אם כן, זה אומר כי החוטף דפדפן מגעיל פלש במחשב שלך. ברגע הטפיל יוצר עצמה בדפדפן שלך, זה משם תמשיכו עם שינוי כל הגדרות שתמצא לנכון. חוטפי ידועים להיות מסוגל לקחת שליטה מלאה על הדפדפן נגועים. הם יכולים בקלות להחליף את דף הבית ואת מנוע החיפוש המועדף עם דף מותאם אישית. במקרה הזה, זה האתר Search.youremailhub.com.

התוכנה הזדונית משם תמשיכו עם ההפצצה של המסך עם מספר פרסומות פולשניות של חלונות קופצים שעשוי להוביל חשוד אתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים. עבור כל קליק שתבצע על התוכן בדרגה, הכנסות נוצר עבור ההאקרים והן את הדפים ממומן.

על מנת להפוך את מודעות יותר מושך את הקורבן, חוטפי ישתמש ביכולת מיוחדת כדי לקבל את כל הנתונים הרלוונטיים אינטרנט כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש. מידע זה הוא בעל ערך רב, שכן היא מסייעת הטפיל מספקות תוכן פרסום ממוקד במיוחד למשתמש סביר יותר לחץ על.

Remove Search.youremailhub.com

The Search.youremailhub.com Virus

האמצעי הנפוץ ביותר להפצת חוטפי דפדפן כוללים הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, קבצים מצורפים דוא ל, קבצי ההפעלה, קבצי torrent מושחתים, המודעות נגוע, קישורים, freeware, בקשות לעדכון מזויף. אם אתה רוצה יש לי נוכחות מקוונת מאובטחת, עליך להתמיד. תוכנה זדונית זו מסתמכת על נאיביות ורשלנות שלך. שימו לב מה לך ללחוץ על בעת באינטרנט.

כאשר אתה עומד להתקין תוכנה שהורדת מהאינטרנט, אנו ממליצים מאוד בחירה של סוג מתקדם Custom/ של תהליך ההתקנה. זה ייתן לך גישה כדי להציג את התוכן המלא של מה שאתה עומד להתקין במחשב שלך. אם אתה מבחין תוכנות נוספות, מומלץ לבטל את הבחירה בהם. תוכנות זדוניות מסתיר לעיתים קרובות כמו התקנת התקנות אופציונלי זה לא יהיו גלויים אם תבחר ללכת עם מהיר.

אל תמעיט בכוחו של פרסומות. . בטח, הם לא נראים מסוכנים בכלל. אבל העניין הוא, כי אין לדעת בוודאות היכן אפשר לקחת אותך. ייתכן לחיצה שינותבו מחדש אל אתר אינטרנט צד שלישי שעלול להיות מסוכן. זו הזדמנות מושלמת עבור פושעי סייבר לשגר איומים זדוניים במחשב שלך, כמו גם כמו לגנוב מידע אישי כמו באישורי חשבונות בנק, מזהה הכניסה, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, סיסמאות וכו

אל תיפול לתוך מלכודת מסוכנת! ברגע שאתה לזהות הנוכחות של טפיל זה מעצבן, אתה צריך לנקוט בפעולה מיידית נגד זה! אם אתה לא יודע איך להתמודד עם זה חוטפי דפדפן, להלן פסקה זו תמצאו הוראות מפורטות על איך בהצלחה להסיר האיום הזה מהמחשב שלך.

הסרת התקנה של Search.youremailhub.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.youremailhub.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *