By | July 16, 2018
Remove Search.trendsearch.online

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.trendsearch.online. המדריך להסרת Search.trendsearch.online עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם שמת לב כל שינוי מוזר במהלך חוויית הגלישה שלך? אם דף הבית שלך, בכרטיסיה דפים חדשים, מנוע החיפוש המועדף הוחלפו דף האינטרנט Search.trendsearch.online, יש לנו חדשות רעות עבורך. כזה מצביע על הנוכחות של החוטף דפדפן במחשב שלך. אם נפלת קורבן לטפיל זדוני, ולאחר מכן תוכלו גם לחוות התקף פתאומי פרסומת בצורה של דילים בלעדיים, קופונים מיוחדים, הודעות מהבהב, בקשות לעדכון מזויפים, וכדומה

פרסומות ופריטים מוקפצים יציף את המסך שלך, יגרום הדפדפן שלך לא יפעלו כראוי. החוטפים הם גם יכלו להשיג את היסטוריית הגלישה שלך, הרגלי ושאילתות החיפוש, על מנת ליצור מודעות לפי ההעדפות של המשתמש. לכן משתמשים לעיתים קרובות נופלים למלכודת הזאת. קשה מאוד להתנגד לחיצה על מודעות כזו אטרקטיבית.

האמצעי הנפוץ ביותר של התפלגות הן חבילות תוכנה חופשית, עדכונים מזויפים, דואר זבל מיילים וקבצים מצורפים, קבצי torrent, קישורים מפוקפק, מודעות, וכו ‘. אנו ממליצים לקוראים שלנו כדי לקבל את עדכוני תוכנה ממקורות רשמי ואמין בלבד. לא סומך על כל פריט מוקפץ שאתה רואה על המסך זה מנסה לגרום לך בצע קישור חשודה, כדי לעדכן תוכנה במחשב שלך. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הודעות עדכון כאלה להתברר מזויפים, התפוצץ אל אתר אינטרנט מזויף עלול להזיק למחשב שלך.

Remove Search.trendsearch.online

The Search.trendsearch.online Virus

בנוסף, כאשר אתה מוריד תוכנות מהמחשב שלך, אנו מציעים בחירה של סוג מותאם אישית או מתקדם של תהליך ההתקנה. זה ייתן לך שליטה מלאה על ההתקנה, באפשרותך להציג את התוכן המלא של כאלה חבילות תוכנה הידועות להכליל תוכנות זדוניות מוסתר למשתמשים לא תהיה מודעת. לאחר מכן, אתה יכול פשוט בטל כל תוכנית מראה חשוד של יישום שנראה לך מיותרים או לא אפילו המיועד להורדת מלכתחילה.

עליך לדעת כי חוטפי דפדפן, לא נחשבים להיות וירוסים אמיתיים, כי הם הדביקו את הדפדפן שלך בלבד, לא את מערכת המחשב שלך. . עדיין, זה לא אומר שהם לא מזיקים. אם זיהית את נוכחותם זדונית במחשב שלך, עליך להמשיך מייד עם הוצאתם, לפני שהם הצליחו לגרום נזקים. חוטפי דפדפן כמו Search.trendsearch.online מהווים איום מקוון האבטחה והפרטיות שלך.

ככל נתת טפיל זה זדוני לנדוד חינם, ההשפעה שלו יקבל יותר גרוע. במוקדם או במאוחר הדפדפן שלך יקבל כל כך עמוסה עם פרסומות ופריטים מוקפצים זה הוא יתחיל לקרוס, בסופו של דבר שתפסיקי? לעבוד לחלוטין. אם ברצונך לחזור אל חווית גלישה רגילה, אנו מציעים כי ההוראות שלנו מפורט להלן, כדי ללמוד כיצד להסיר בהצלחה המזיק מעצבן זה מהמחשב שלך.

הסרת התקנה של Search.trendsearch.online

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.trendsearch.online של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.trendsearch.online מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *