By | November 10, 2017
Remove Search SweetIM Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search SweetIM Virus. המדריך להסרת Search SweetIM Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה רואה את הדף search.sweetim.com בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך? אתר זה לקחת את המקומות של המנוע הקודם שלך דף הבית, חיפוש? אם כן, הבשורה היא לא טובה. אתה מתעסק עם החוטף דפדפן מגעיל. המראה של search.sweetim.com היא הוכחה לכך. הזיהום כבר נכנסה המכונה שלך, התצוגה של דף זה את דרכו של חושף את עצמו. לשים לב האזהרה הזו.

חוטפי לא לעשות עבור דיירים נעימים. הם גם לא מועיל. כל מה שהם עושים הוא לעשות בלאגן שלם של פעילויות הגלישה שלך. חיפוש SweetIM אינה חריגה. זה יגרום לך רק בעיות אשר יגדל גם מספרים וגם חומרת ככל שחולף הזמן. . אל תשב בחיבוק ידיים מחכה שזה יקרה. כל זיהום יוצאת משליטה במוקדם או במאוחר, ואז והמצב מחמיר. אז, לבצע פעולה כנגד המזיק בהקדם האפשרי. האתר search.sweetim.com הוא הרמז שלך. פעם אחת. אתה זה, התחל מחפש מקום מחבואו של החוטף, כאשר אתה מוצא איפה זה אורב, להסיר אותו על המקום. כך הוא נעלם מהמערכת, כך ייטב. אם תתני לו להישאר, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך.

Search.sweetim.com הופך לווייתי המקוון שלך. בכל פעם אתה כל כך הרבה כמו מגע של דפדפנים שלך, באתר יש לקבל את פניכם. הוא אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש, אתה נאלץ להשתמש בו. מתי שאתה רוצה לחפש משהו באינטרנט. הבעיה היא search.sweetim.com לא להפיק תוצאות חיפוש בטוחים ומדויקים כפי שפורסם. מה זה בעיקר מראה לך ממומנים, פגום קישורים. ההאקרים מאחורי חוטפי להשתמש בו כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוים ובכך להרוויח כסף באמצעות מנגנון תשלום לכל קליק. עם כל אחד שלך לוחץ על קישור, אתה ממלא את הכיסים של הפושעים. . זה לא נשמע טוב, נכון?

Remove Search SweetIM Virus

The Search SweetIM Virus

מלבד אמינה להגיע לתוצאות, אבל גם לראות טון על בדיוק כמו המודעות לא אמין אשר משרתים את אותה מטרה זדוני. תלחץ, האקרים להרוויח כסף. מה יותר גרוע, על ידי לחיצה על, אתה מסתכן הורדת לזיהומים יותר במחשב נגוע כבר. הדבר האחרון שאתה צריך זה עוד תוכנות זדוניות. המחשב כבר יתארחו בגלל זה אחד מהם. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. זה החינוך נשארה כל הזמן. היא קורסת. זה מאותחל מחדש. דפדפנים שלך להקפיא גם. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולים להיות לא יציב. כל זה בזכות SweetIM חיפוש. תאר לעצמך מה יהפוך פעילויותיך באינטרנט אם אתה מוריד מזיקים יותר. . אל תתגרה במזל שלך למחוק את החוטף ולקבל את הגלישה שלך לקדמותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן.

איך הגעת תקוע עם חיפוש SweetIM? ההסבר הוא כי החוטף הגיעה מצורפות בתוכנית אחרת. האם אתה לעיתים קרובות אפליקציות להורדה חינם מהאינטרנט? רוב המשתמשים לעשות. אך מה שרוב המשתמשים לעשות גם זהירות הרוח במהלך תהליך ההתקנה. . זו טעות ענקית וזה כנראה איך אתה נדבק. ? אתה שומע את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם זה חובה! ודא שאתה יודע מה אתה נותנים אור ירוק, אל תאיץ להקיש על “סיום”.

כמו כן, תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. בדרך זו אתה יכול לראות את כל התוכניות המצורפות בנוסף אשר עומדים להיות מותקן יחד עם התוכנית המקורית. בטלו את הבחירה בהם. יש לך את האפשרות הזאת. כזה “בונוסים” בדרך כלל זדוני הינם אתה לא צריך אותם על הסיפון. להסיר אותם. נוכלים מתפללים להזנחה שלך כאילו. אתה רשלני, אתה אף פעם לא יקח את הזמן לבדוק את הצרור כולו, כל התוספות יותקן באופן אוטומטי. להוכיח להם שהם טועים, לשמור על המחשב שלך מווירוסים.

הסרת התקנה של Search SweetIM Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search SweetIM Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *