By | March 6, 2018
Remove Search.snowballsam.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.snowballsam.com. המדריך להסרת Search.snowballsam.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם האתר Search.snowballsam.com היא חלק קבוע של פעילויותיך באינטרנט מדי יום, יש לנו חדשות רעות עבורך. העמוד הוא סימן ברור של צרות. הוא מציין כי יש זיהום הקיברנטי במערכת שלך. . כן, חוטפי דפדפן אורב איפשהו בפינות של המחשב, לזרוע הרס. ולגרום לך המון בעיות. . זה מה החוטפים. . הם לא מועיל לך למרות איך הם להיות המפורסמים.

למשל, Search.snowballsam.com אתר טוענת שזה עוזר לך למצוא את הסרט נחלים באינטרנט. . כן, זה נשמע נהדר, זה היה נהדר אם זה היה נכון. אבל זה לא. המזיק הוא מנסה לפתות אותך לשמור את זה על הלוח על ידי לשקר לך בפנים. אל תאמינו לשקרים שלה. החוטף הוא דבר מועיל. אם לא תמחק אותה בזמן, זה עשוי אפילו להצליח לגרום לך נזק בלתי הפיך. לא לקחת את הסיכון הזה לא להמר על ביטחונך. במקום זאת, מצא איפה מסתתר המזיק מטעה וחותכים שהותה הקצר. שמקדימים הסרת, ייטב גם שלך וגם הבטיחות של המערכת שלך. אל תהססו. עיכובים להוביל חרטה.

כפי שאמרנו, חוטפי טוען שזה עוזר לך למצוא וליהנות נחלים סרט באינטרנט. עם זאת, מה זה בעצם עושה זה להרוס את חוויית הגלישה שלך מכריח את האתר Search.snowballsam.com עליך כל הזמן, טובע את ים של מודעות. בדרך זו, היא לחיזוק תעבורת אינטרנט, עוזר המפתחים שלה להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. כל לחץ אתה הפוך על מודעה, ההאקרים מאחורי adware משלמים. אתה הופך מעסיקם. ובכל זאת, יש עוד- שום דבר לא החוטף מציג אפשר לסמוך. המודעות אינם מאומתים. הדפים שכבשתם, כפי שאתה רואה בעצמך, אינם חוקיים. בלחיצה אחת טועה ואתה להוריד באופן אוטומטי תוכנות זדוניות על שלך נגוע כבר יותר ומכונת סבל. ? האם זה מה שאתה רוצה

Remove Search.snowballsam.com

The Search.snowballsam.com Virus

החוטף אתה כעת מתמודדים עם גורם מספיק בעיות גם ככה. הדבר האחרון שאתה צריך זה לזיהומים יותר. אם תידבקי עם מזיקים יותר, המחשב שלך לא תוכל להתמודד עם זה, זה יהיה לשבור לתמיד. אל תתנו לזה לקרות. אבל יש משהו אחר. החוטף גם מסכנת את הפרטיות שלך על-ידי מרגלת אחריך ואיסוף נתונים רגישים, אשר אז היא שולחת את ההאקרים מאחורי זה.

הפרטיות שלך נמצא בסיכון. תאר לך מה יקרה אם יבוא זרים עם אג’נדות מפוקפק התאפסי על פרטיך האישיים. אין צורך להסביר את התוצאות האפשריות, האם יש? דבר אחד הוא בטוח, אבל. החוטף צריך ללכת, שנקדים, כן ייטב. למחוק אותו. למצוא את המחבוא שלה ספוט, להיפטר ממנו בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, נא בצע את המדריך הסרת מפורט שלנו בסוף מאמר זה. לא מטרידים אותי. חוטפי משתמשת כל שנייה כדי לעשות בלאגן. הזמן הוא לא חבר שלך במצב הזה.

כיצד חוטפי להזין את המחשב שלך? באופן לא מפתיע, המזיק מסתמך על טריקים ושיטות מטעה כדי להדביק את קרבנותיו. . הוא מסתתר מאחורי דוא ל זבל, דפים פגום, חבילות freeware, עדכונים מזויפים, וכו ‘. אבל הכי חשוב, זה מתפלל עבור חיפזון, הסחת דעת, רשלנות. בלעדיהם, אף אחת משיטות הם טובים מספיק כדי לעבוד.

להזנחה שלך הוא מה האקרים הדרוש כדי להצליח. לא להעניק אותה. לעמוד על המשמר, תמיד לעשות בדיקת הנאותות. . אל תאיץ התקנות, לא לדלג על קריאת תנאי. . תתרחק דפי מוצל ולא לפתוח דוא של אנשים שאתה לא מכיר. אל תגרום לעצמך מטרה קלה על ידי כך רשלנית. בדרך זו אתה רק עושה את העבודה של האקר קל יותר.

הסרת התקנה של Search.snowballsam.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.snowballsam.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.snowballsam.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *