By | August 30, 2018
Remove Search.securybrowse.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.securybrowse.com. המדריך להסרת Search.securybrowse.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אל תיתן לעצמך ללכת שולל על ידי ניתובים מחדש Search.securitybrowse.com. העובדה שהם קיימים אומר כי הדפדפן שלך נדבק בווירוס על ידי טפיל זדוניים מתוך הקטגוריה חוטפי דפדפן. באתר זה לשמור על הופעת פריטים מוקפצים, כרטיסיות חדשות, וכן הפניות הונאה. אתה חושב ביצוע קישור אמין לכאורה, אבל אתה להשיג הופנה לדף אחר לגמרי. Search.securitybrowse.com יחליף גם את דף הבית ואת מנוע החיפוש המועדף אפילו. אבל זה לא הכל. חוטפי מסוגלים לעשות יותר מזה. הם יכול להתקין הרחבות מוצל, הרחבה, סרגלי כלים ויישומים אחרים ללא צורך את רשותך.

היכולת הכי מעצבן של תוכנה זדונית זו היא כוחה כדי להפיק מספר גדול של מודעות אשר יציף את המסך שלך, מהרגע שאתה פותח את הדפדפן שלך, יעברו לא משנה איזה דף שאתה מבקר. מה זה מדאיג לגבי תוכן המודעה זה הוא כי זה להיות שתוכננה במיוחד כדי להיות יותר מושך אליך, המשתמש. . איך? . ובכן, חוטפי יכול לעקוב אחר פעילותך באינטרנט ולאסוף נתונים כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש, על מנת לספק תוכן יישוב תהיה נוטים יותר לחץ על. אחרי הכל, המטרה העיקרית של החוטף הוא ליצור הכנסות דרך ערכת לשלם לכל קליק.

חוטפי דפדפן הם מאוד ערמומי. הם ישתמשו בכל רשע הכרחי להונות אותך להתקין אותם במחשב שלך. אבל איך? בוודאי אין המשתמש יתקין במודע תוכנה מזיקה ומסוכנת במחשב שלהם? אתה תהיה מופתע כמה קל זה יהיה עבור האקרים לפתות אותך ישר למלכודת שלהם. הם מסתמכים על נאיביות שלך במהירות. בואו נודה בזה, את לא קוראת מלא לתנאים ולהתניות כאשר אתה לוחץ על כפתור “אני מסכים”, אתה? . טעות גדולה- קריאה בין השורות ולחשוב פעמיים לפני שאתם נוקטים בפעולה זה חשוב מאוד אם אתה רוצה לשמור על נוכחות מקוונת מאובטחת.

Remove Search.securybrowse.com

The Search.securybrowse.com Virus

כאשר אתה צריך להתקין תוכנה שהורדת מהאינטרנט, זה הכי טוב אם לא תבחר התקנה מהירה. במקום זאת, בחר מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה. זה יאפשר לך להציג אם יש תוכנה מוסתרים. אם התקנות אופציונליות כזה אכן זמינים, אנו ממליצים כי תבחר בכל אחת מהן. לעתים קרובות יותר מאשר לא, תוכנה כזו בונוס יתברר תוכנות זדוניות בתחפושת. אתה יכול גם למצוא חוטפי אורב מאחורי דוא ל זבל מצורפים, טורנטים, קישורים מפוקפק, מודעות, וכן עדכון מזויף בקשות.

אתה חושב שאפשר לחיות עם אלה מודעות רבות בדפדפן שלך? מצטער לאכזב אותך, אבל גם אם אתה להימנע לחיצה עליהם, אשר, ולמען האמת, בלתי אפשרי, אתה בפנים איום גדול יותר. במוקדם או במאוחר, הדפדפן שלך יתחיל נאבק כדי להציג את כל התוכן שקודמו היא לזרוק את דרכו. זה בלתי נמנע כי בשלב מסוים, זה יפסיק להגיב לגמרי, יהיה זמין מלעשות כל סוג של עבודה באינטרנט. אם זה לא סיבה. מספיק טובה כדי לפעול במהירות ולהסיר תוכנה זדונית זו מהמחשב שלך, תן לנו להוסיף עוד דבר אחד.

על ידי השארת טפיל זה ללא התערבות, אתה מסכן את המידע האישי והפיננסי שלך. נתונים מסוג זה הגיוני יכול בקלות ליפול לידיהם של האקרים, אשר מחפשים רווח על-ידי שיתוף הנתונים עם צדדים שלישיים. יתר על כן, אתה לא יודע איפה מודעות מפוקפק כזה יכול להפנות אותך. ייתכן לחיצה אחת מ המאפשר וירוס במחשב שלך מבלי שיידע על כך. בצע העצה שלנו, להיפטר חוטפי דפדפן הזה לפני שיהיה מאוחר מדי!

הסרת התקנה של Search.securybrowse.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.securybrowse.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.securybrowse.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *